Certyfikat dla cooltools.pl

16.06.2014 r.
15.06.2018 r.

Opinie o cooltools.pl

4.90/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 46 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Wzorowa wręcz obsługa, błyskawiczna realizacja zamówienia. Same plusy. Na pewno skorzystam jeszcze z ich oferty. Polecam

Polecam firmę, dostawa szybka, towar zgodny z zamówieniem.

Super sprzedawca polecam

Все супер Быстро, удобно, недорого и качественно Рекомендую этот магазин Буду заказывать еще;-)

Bardzo miła i życzliwa obsługa.
Pozdrawiam.

Transakcja przebiegła zgodnie z planem, toawar zgodny.

wszystko wspaniale

Sklep bardzo dobry
Klucze corona bardzo dobre

Sklep super

Jak zwykle bez zarzutu.Polecam.

Wszystko w najlepszym porządku

Szybko i fachowo. Polecam

Polecam tego sprzedawcę

Profesjonalne podejście do klienta, szybka wysyłka.

Dziękuję wszystko w porządku pozdrawiam

Jak na razie to nie mam co oceniać bo towar jeszcze nie dotarł do mnie, ale już jestem niezadowolony bo zamówienie złożyłem 15-07-2017 i do.dzisiejszego dnia nie mam najmniejszej informacji co się dzieje z moim zamówieniem.
Niedostateczny

ook.

wszystko OK .

Ok ok

Z zakupów i obsługi w sklepie jestem zadowolony polecam. Zakupiony zestaw kluczy calowych płasko-oczkowych firmy Sata to profesjonalny sprzęt w przystępnej cenie jeszcze raz polecam.

Super i bezproblemowo

okay

Bezproblemowo. Polecam.

Ok polecam

Wszystko w najlepszym porządku.

Tanio, szybko i przyjemnie

polecam

Bardzo Rzetelny sprzedawca I miłe Panie z obslugi. Godni zaufania. Nieługo tj. po wypłacie znowu zrobię u was zakupy - Pozdrawiam.

Polecam sklep cooltools.pl za szybkość i solidność w realizacji zamówienia

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pierwszy mój zakup tutaj i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Opcji serwis nie oceniam bo nie korzystałem.

Proces zamówienia i wysyłki przebiegł bardzo sprawnie

cooltools.pl opinie klientów

cooltools.pl

Profesjonalne narzędzia elektronarzędzia maszyny

cooltools.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.06.2014 r.

W tejfirmie znajdziesz ofertę narzędzi dla profesjonalistów ceniących sobie dobrą jakość w postaci niezawodności i solidności. Oferujemy narzędzia ręczne i elektronarzędzia )w bardzo konkurencyjnych cenach): JONNESWAY, SATA TOOLS, LIMIT, TENGTOOLS, LUNA, CORONA, MASTER, QUATROS (blokady, ściągacze), Makita, METABO. Nawet jeśli czegoś nie znajdziesz, załoga tej firmy znajdzie to dla Ciebie w konkurencyjnych cenach i czasie. To firma o wysokich standardach obsługi klienta i załoga jest w stanie przygotować oferty pod przetargi dotacje lub inne duże i skomplikowane zakupy. Pracownicy cooltools.pl zawsze chetnie doradzą i zaproponują optymalne narzędzia do konkretnych zadań. To co ważen i doceniane przez klientów w tym sklepie to szybkość realizacji zamówienia, gdyż towar, który oferują posiadają we własnym magazynie. Polecamy i zapraszamy do zakupów.

ul. Nowa 23

05-500 Stara Iwiczna
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000666091
Przemysław Żbikowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z cooltools.pl.