Certyfikat dla cooltools.pl

16.06.2014 r.
15.06.2018 r.

Opinie o cooltools.pl

4.84/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 38 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Jak zwykle bez zarzutu.Polecam.

Wszystko w najlepszym porządku

Szybko i fachowo. Polecam

Polecam tego sprzedawcę

Profesjonalne podejście do klienta, szybka wysyłka.

Dziękuję wszystko w porządku pozdrawiam

Jak na razie to nie mam co oceniać bo towar jeszcze nie dotarł do mnie, ale już jestem niezadowolony bo zamówienie złożyłem 15-07-2017 i do.dzisiejszego dnia nie mam najmniejszej informacji co się dzieje z moim zamówieniem.
Niedostateczny

ook.

polecam

wszystko OK .

Ok ok

Z zakupów i obsługi w sklepie jestem zadowolony polecam. Zakupiony zestaw kluczy calowych płasko-oczkowych firmy Sata to profesjonalny sprzęt w przystępnej cenie jeszcze raz polecam.

Super i bezproblemowo

okay

Bezproblemowo. Polecam.

Ok polecam

Wszystko w najlepszym porządku.

Tanio, szybko i przyjemnie

polecam

Bardzo Rzetelny sprzedawca I miłe Panie z obslugi. Godni zaufania. Nieługo tj. po wypłacie znowu zrobię u was zakupy - Pozdrawiam.

Polecam sklep cooltools.pl za szybkość i solidność w realizacji zamówienia

Szybko, sprawnie i bezproblemowo. Pierwszy mój zakup tutaj i jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń. Polecam

Opcji serwis nie oceniam bo nie korzystałem.

Proces zamówienia i wysyłki przebiegł bardzo sprawnie

Wszystko na najwyższym poziomie .Polecam

Wszystko sprawnie i zgodnie z opisem.

Polecam te klucze. Za ta cenę dożywotnia gwarancja to jest to czego szukałem.

szybka dostawa, dobry towar, nie ma się do czego przyczepić

Polecam łatwo szybko bezpiecznie

Jestem bardzo zadowolony. Dobrze opisany towar, przyjaźnie skonstruowany sklep, szybka dostawa.

Tak wszystko w porządku polecam

W otrzymanym wózku narzędziowym nie trzyma mocowanie szuflady.
Szuflada jedną stroną opada.

WSZYSTKO OK POLECAM

Jestem bardzo zadowolony - kompetentna i uprzejma obsługa. Towar bardzo odpowiada temu co faktycznie dostałem - opis I zdjęcia. Ceny wysoce konkurencyjne. Polecam.

cooltools.pl opinie klientów

cooltools.pl

Profesjonalne narzędzia elektronarzędzia maszyny

cooltools.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.06.2014 r.

W tejfirmie znajdziesz ofertę narzędzi dla profesjonalistów ceniących sobie dobrą jakość w postaci niezawodności i solidności. Oferujemy narzędzia ręczne i elektronarzędzia )w bardzo konkurencyjnych cenach): JONNESWAY, SATA TOOLS, LIMIT, TENGTOOLS, LUNA, CORONA, MASTER, QUATROS (blokady, ściągacze), Makita, METABO. Nawet jeśli czegoś nie znajdziesz, załoga tej firmy znajdzie to dla Ciebie w konkurencyjnych cenach i czasie. To firma o wysokich standardach obsługi klienta i załoga jest w stanie przygotować oferty pod przetargi dotacje lub inne duże i skomplikowane zakupy. Pracownicy cooltools.pl zawsze chetnie doradzą i zaproponują optymalne narzędzia do konkretnych zadań. To co ważen i doceniane przez klientów w tym sklepie to szybkość realizacji zamówienia, gdyż towar, który oferują posiadają we własnym magazynie. Polecamy i zapraszamy do zakupów.

ul. Armii Krajowej 2 lok. 109

05-540 Zalesie Górne
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:147020980
Przemysław Żbikowski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z cooltools.pl.