MediStoreOpinie

MediStore- Logo - Opinie

MediStore - Kompleksowe usługi medyczne w całej Polsce.

MediStore.com.pl to unikatowa, pierwsza w Polsce platforma do zamawiania usług medycznych przez Internet. Gwarantem usług medycznych jest Medicover, lider w świadczeniu usług na najwyższym poziomie jakości i obsługi klienta o czym świadczy poziom satysfakcji obecnych klientów abonamentowych oraz klientów zewnętrznych , który szuka porad i rozwiązań medycznych. Sprawdź na: www.medistore.com.pl
Medicover Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96
00-807 Warszawa
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000021314
Artur Białkowski

Opinie nt. sklepu MediStore

4.57/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu MediStore

Pani lekarz bardzo profesjonalna, za to ludzie na infolinii nie zbyt przyjaźni do tego przełączali mnie kilka razy i za każdym razem trafiałam nie tam gdzie powinnam.
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Pani Aleksandro, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Bardzo nas cieszy, że jest Pani zadowolona z zakupu usługi i lekarki, która ją realizowała. Jednocześnie przepraszamy za niedogodności związane z infolinią. Nasi konsultanci zawsze starają się służyć rzetelną pomocą dlatego przyjrzymy się bliżej tej sprawie aby więcej podobna sytuacja nie miała miejsca. Pozdrawiamy, zespół MediStore
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Dziękujemy serdecznie za pozostawienie pozytywnej opinii na temat sklepu MediStore. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi były świadczone na jak najwyższym poziomie. Miło nam, że Pan to docenia i poleca nasz sklep. Pozdrawiamy, zespół MediStore
Chodzę do tego lekarza od paru lat to chyba najlepsza rekomendacja
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Szanowna Pani, dziękujemy za pozytywną ocenę i okazane zaufanie. Niezwykle nam miło czytać, że jest Pani zadowolona z naszych usług i korzysta z nich nie pierwszy raz. Pozostajemy do Pani dyspozycji, Zespół MediStore
ok, ok
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Niezwykle nam miło, że jest Pan zadowolony z zakupów w naszym sklepie. Bardzo dziękujemy za okazane zaufanie i cieszymy się, że spełniliśmy Pana oczekiwania. Serdecznie polecamy się na przyszłość, Zespół MediStore
co tu można dodać
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Bardzo nas cieszy pozytywna ocena i zadowolenie z usług naszego sklepu. Dołożymy wszelkich starań aby nasza oferta zawsze spełniała Państwa oczekiwania. Zapraszamy do ponownych zakupów, zespół MediStore
Polecam.
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Szanowny Panie, Dziękujemy za poświęcony czas na ocenę naszego sklepu. Bardzo nam miło, że jest Pan zadowolony i poleca Pan zakupy w MediStore.com.pl. Pozdrawiamy, zespół MediStore
Aby dokonać zakupu zostałem zmuszony do wyrażenia zgody na otrzymywanie informacji marketingowych. Być może można było z tego zrezygnować, jednakże nie mogłem doszukać się takiej opcji (pozostawienie niezaznaczonych "dobrowolnych" zgód powodowało powrót do strony ze zgodami przy próbie przejścia dalej, do tego presja timera "masz 15 minut na dokonanie płatności").
Odpowiedź ze sklepu MediStore
Szanowny Panie, dziękujemy za przesłaną opinię. Każda informacja zwrotna jest dla nas ważna. Odnosząc się do Pana uwag- przy zakupie bez rejestracji akceptacja wszystkich zgód nie jest wymagana. Natomiast timer pokazuje Klientom jak długo dana usługa jest dla nich przytrzymywana. Stosowany jest w celu zapewnienia płynności w dostępie do oferowanych świadczeń. Pozdrawiamy, zespół MediStore