ajmara.pl- Logo - Opinie

ajmara.pl

Opinie (95) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (394)

Ważny od: 12 maj 2017
ajmara.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Opinie nt. sklepu ajmara.pl

27 sty 2024
Towar zgodny z zamówieniem, zabezpieczony przed uszkodzeniem w przesyłce z błyskawiczną dostawą
26 sty 2024
Moje dzieciaczki zadowolone od ucha do ucha a jakoś poroduktu bardzo zadowalająca 👍👍
Towar Super , sklep internetowy bez zarzutu i sprawna i szybka przesyłka
31 sty 2024
Pomimo informacji o urlopie, towar został dostarczony bardzo szybko.
7 lut 2024
Piekny produkt, świetna jakość. Jak najbardziej polecam.
8 lut 2024
Dziękuję za szybką dostawę i szkło jest w całości...
26 sty 2024
Wszystko w najlepszym porządku. Polecam
7 lut 2024
Szybka dostawa. Towar LUX.
Szybka, profesjonalna obsługa. Zakupiłam szklanki do whisky, które w rzeczywistości wyglądają lepiej niż na fotografii.
Zdecydowanie Polecam! Pełen profesjonalizm. Zamówienie- szybka wysyłka - informacja mailowa na bieżąco. Towar zapakowany tak, że piłkarze FC Barcelona mogliby strzelać nim gole a żaden kieliszek by się nie rozbił. Kieliszki do wina z górnej półki.
13 sty 2024
Szybka i sprawna obsługa. Paczka zabezpieczona świetnie i zawartość cudowna. Obsługa moim zdaniem godna polecenia i na wysokim poziomie plus szybkość realizacji zamówienia.Polecam
Doskonale zapakowana paczka
24 sty 2024
14 sty 2024
KS
8 lis 2023

Zadowolona klientka

Urzekła mnie cena i jakość otrzymanej kamionki portugalskiej. Doceniam i polecam sklep, szczególnie sposób pakowania przedmiotów, bezpieczny, profesjonalny. Był to mój kolejny zakup, będę obserwować asortyment.
15 maj 2023
Muszę przyznać, że kieliszki z tej serii robią wrażenie nie tylko na mojej ukochanej, ale i również na mnie! Ten szlif ręczny na nich dodaje polotu. Kobieta mówi, że nawet bezalkoholowe wino smakuje lepiej 😂
17 paź 2023
Profesjonalna obsługa. Dostawa bardzo fachowo i starannie zapakowana. Bardzo szybko dotarła do mnie przesyłka, a na pewno duży wpływ ma na to Sprzedający oraz wybrany przez niego kurier DPD.
2 maj 2023

Bez zarzutu

Szybka realizacja, produkty ładnie zapakowane, paczka zabezpieczona przed uszkodzeniem. Bomboniera i pojemnik na miód bardzo ładne, zgodne z opisem i oczekiwaniem.