megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom- Logo - Opinie

megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

Opinie (146) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (228)

Ważny od: 9 sty 2023
megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sie 2023
Bardzo długo wszędzie szukałem sklepu meblowego który ma również dostępne różne usługi takie jak; własny transport, wniesienie mebli do mieszkania i ich zmontowanie w dodatku za rozsądną cenę...i wiecie co ? Graniczy to z cudem ! Meble zazwyczaj można kupić w paczkach do samodzielnego zmontowania, są wysyłane kurierem i to jednym który za dopłatą albo pomoże je wnieść do mieszkania albo niezadowolony z oferowanej mu kwoty wystawi je tylko z samochodu lub z łaski pod drzwi klatki schodowej i to bez możliwości sprawdzenia stanu faktycznego mebli, a do montażu ich po dostarczeniu w ciągu jakiegoś czasu (często 2 tygodni) kierowany jest serwisant który je skręca nieraz za cenę przewyższająca wartość mebla. O cenach transportu i wniesieniu mebli do mieszkania nawet nie będę pisał bo to temat "rzeka" zwłaszcza wydatków. Cuda jednak się zdarzają bo trafiłem na ten Wspaniały Sklep który funkcjonuje ponadstandartowo serwując wszystkie usługi a nawet więcej bo wyniesienie starych mebli a to wszystko w niesamowicie atrakcyjnych dla klienta cenach nie spotykanych w innych sklepach o podobnym profilu. Dokonałem dwóch zamówień mebli)jedno po drugim) tylko dlatego, że podczas pierwszego zamówienia i trwającego nieoceniacego kontaktu Wspaniałych Pracowników Tego Sklepu uzyskałem tyle pomocy, empatii i zrozumienia, że żadne słowa nie potrafią tego wyrazić by Ich docenić oraz ze względu na piękne wykonanie mebli i ich atrakcyjnie niską cenę. Meble przyjechały w deklarowanym terminie i pomimo trudności w zaparkowaniu blisko klatki bloku, czwartego piętra i ciasnej klatki schodowej Panowie z dostawy bez problemów (mimo ciężkich i skręconych mebli) bardzo szybko uporali się z ich wniesieniem a nawet ustawili w przeznaczonym dla nich miejscu i to z własnej nieprzymuszonej woli bez żadnych uwag czy słowa skargi. Meble były dobrze zabezpieczone bez ani jednej rysy czy skazy. Panowie reprezentowali się ponad przeciętną kulturą i inteligencją oraz sprawnością fizyczną. Miłym akcentem było dodatkowo rozdanie mi prezentów, min. vouchera który pokrył mi w całości koszty dostawy i montażu mebli. Jestem pod wielkim wrażeniem całokształtu usług i kontaktu z tym Sklepem który gorąco polecam Wszystkim bo ten Sklep jest Best !!!

Kupię łóżko piętrowe dla dziecka. Bardzo rozczarowany. Łóżko wykonane jest w niskiej jakości. Wymiary łóżka nie odpowiadają tym, które zostały podane w ogłoszeniu. Wszędzie pomiędzy elementami występują szczeliny o różnej grubości. Elementy złączne nie zawsze działają prawidłowo. W płycie znajduje się wiele śladów (uszkodzeń) powstałych po wierceniu otworów. Niektóre elementy łóżka wykonane są z resztek materiałów. Żeby było uczciwie powiem, że obsługa przez telefon była przyjemna.

Opinie nt. sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

23 maj 2023

Polecam - Sklep godny zaufania

Sklep godny zaufania
7 cze 2023
Dziękujemy za udzielenie swojej opinii na temat naszego sklepu. Cieszymy się, że uważasz nas za godnego zaufania, a nasze działania spełniają Twoje oczekiwania. Właśnie to jest dla nas priorytetem - budowanie sklepu, który inspiruje zaufanie i dostarcza naszym klientom doskonałe doświadczenie zakupowe. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
Bez uwag wszystko ok
8 maj 2023
Pani Dominiko, dziękujemy za wysoką ocenę naszej obsługi. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Małgorzata Plichta Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl
24 maj 2023
Polecam i dziękuję
7 cze 2023
Pani Danusiu dziękujemy za pięć gwiazdek! Cieszymy się, że sprostaliśmy Pani oczekiwaniom i zapewniliśmy doskonałe doświadczenie zakupowe. Pani pozytywny feedback jest dla nas niezwykle motywujący. Dziękujemy, że jest Pani naszym klientem. Małgorzata Plichta Megi's Concept właściciel marki megismeble.pl
Dziękuje i polecam
8 maj 2023
Również dziekujemy Pani Urszulo. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Małgorzata Plichta Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl
22 cze 2023
Rewelacja polecam
8 wrz 2023
Pani Jolanto dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszego sklepu. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, jeżeli klienci są zadowoleni. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl

Rewelacja fachowa obsługa polecam

Rewelacja polecam
8 maj 2023
Dziękujemy za ocenę i opinię. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Małgorzata Plichta Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl
2 maj 2023
nie mam uwag
5 maj 2023
Panie Jerzy, dziękujemy za 5 gwiazdek. Małgorzata Plichta właściciel marki Megi's Concept - megismeble.pl
2 wrz 2023
Polecam.
8 wrz 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszego sklepu. To dla nas wyjątkowe wyróżnienie, jeżeli klienci są zadowoleni i polecają Nasz sklep. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
5 maj 2023
Polecam!
6 maj 2023
Dziękujemy Panie Tomaszu za opinię i zapraszamy ponownie. Małgorzata Plichta - Megi's Concept - megismeble.pl
8 cze 2023
10 lip 2023
Serdecznie, dziękujemy za 5 gwiazdek i wyróżnienie. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
6 paź 2023
6 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za 5 gwiazdek i docenienie naszej obsługi. Małgorzata Plichta Megis' Concept - właściciel marki Megismeble.pl
24 sie 2023
8 wrz 2023
Serdecznie dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
29 lip 2023
10 lip 2023
Panie Januszu, dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
10 lip 2023
Pani Stanisławo, dziękujemy za 5 gwiazdek. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
Dziękujemy za 5 gwiazdek. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
9 lip 2023
10 lip 2023
Pani Agnieszko, dziękujemy za 5 gwiazdek. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl