megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom- Logo - Opinie

megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (228)

Ważny od: 9 sty 2023
megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sie 2023
Bardzo długo wszędzie szukałem sklepu meblowego który ma również dostępne różne usługi takie jak; własny transport, wniesienie mebli do mieszkania i ich zmontowanie w dodatku za rozsądną cenę...i wiecie co ? Graniczy to z cudem ! Meble zazwyczaj można kupić w paczkach do samodzielnego zmontowania, są wysyłane kurierem i to jednym który za dopłatą albo pomoże je wnieść do mieszkania albo niezadowolony z oferowanej mu kwoty wystawi je tylko z samochodu lub z łaski pod drzwi klatki schodowej i to bez możliwości sprawdzenia stanu faktycznego mebli, a do montażu ich po dostarczeniu w ciągu jakiegoś czasu (często 2 tygodni) kierowany jest serwisant który je skręca nieraz za cenę przewyższająca wartość mebla. O cenach transportu i wniesieniu mebli do mieszkania nawet nie będę pisał bo to temat "rzeka" zwłaszcza wydatków. Cuda jednak się zdarzają bo trafiłem na ten Wspaniały Sklep który funkcjonuje ponadstandartowo serwując wszystkie usługi a nawet więcej bo wyniesienie starych mebli a to wszystko w niesamowicie atrakcyjnych dla klienta cenach nie spotykanych w innych sklepach o podobnym profilu. Dokonałem dwóch zamówień mebli)jedno po drugim) tylko dlatego, że podczas pierwszego zamówienia i trwającego nieoceniacego kontaktu Wspaniałych Pracowników Tego Sklepu uzyskałem tyle pomocy, empatii i zrozumienia, że żadne słowa nie potrafią tego wyrazić by Ich docenić oraz ze względu na piękne wykonanie mebli i ich atrakcyjnie niską cenę. Meble przyjechały w deklarowanym terminie i pomimo trudności w zaparkowaniu blisko klatki bloku, czwartego piętra i ciasnej klatki schodowej Panowie z dostawy bez problemów (mimo ciężkich i skręconych mebli) bardzo szybko uporali się z ich wniesieniem a nawet ustawili w przeznaczonym dla nich miejscu i to z własnej nieprzymuszonej woli bez żadnych uwag czy słowa skargi. Meble były dobrze zabezpieczone bez ani jednej rysy czy skazy. Panowie reprezentowali się ponad przeciętną kulturą i inteligencją oraz sprawnością fizyczną. Miłym akcentem było dodatkowo rozdanie mi prezentów, min. vouchera który pokrył mi w całości koszty dostawy i montażu mebli. Jestem pod wielkim wrażeniem całokształtu usług i kontaktu z tym Sklepem który gorąco polecam Wszystkim bo ten Sklep jest Best !!!

Kupię łóżko piętrowe dla dziecka. Bardzo rozczarowany. Łóżko wykonane jest w niskiej jakości. Wymiary łóżka nie odpowiadają tym, które zostały podane w ogłoszeniu. Wszędzie pomiędzy elementami występują szczeliny o różnej grubości. Elementy złączne nie zawsze działają prawidłowo. W płycie znajduje się wiele śladów (uszkodzeń) powstałych po wierceniu otworów. Niektóre elementy łóżka wykonane są z resztek materiałów. Żeby było uczciwie powiem, że obsługa przez telefon była przyjemna.

Opinie nt. sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

15 wrz 2023
Otrzymałam niezgodne zamówienie w postaci innego i tańszego modelu mebla.
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
24 wrz 2023
Szanowna Pani Angeliko, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią na temat naszego sklepu. Przepraszamy za wszelkie niedogodności, jak i konsekwencje wynikające z otrzymania niezgodnego zamówienia. Jesteśmy głęboko zaniepokojeni, że otrzymała Pani inny model niż zamówiony. To nie jest standardowa sytuacja w naszej firmie, i bardzo nam przykro, że stało się coś takiego. Dziękujemy za szybki kontakt z naszym działem obsługi klienta, dzięki czemu mogliśmy bezzwłocznie naprawić nasz błąd i wymienić Pani zamówioną konsolkę Jednocześnie dziękujemy za zaufanie, którym nas Pani obdarzyła i złożyła kolejne zamówienie w naszym salonie. Dopilnujemy tym razem, aby zamówienie, które dotrze do Pani, było zgodne z oczekiwaniami i wykonane według Pani specyfikacji i preferencji. Raz jeszcze przepraszam za wszelkie niedogodności i dziękuję za Pani lojalność. Z poważaniem, Małgorzata Plichta Megi's Concept właściciel marki MegisMeble.pl
5 maj 2023
Jeszcze nie mam foteli. Minęło sześć tygodni.
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
5 maj 2023
Dziękujemy za poświęcony czas do wystawienia nam 1 gwiazdki. Prośba o opinię została wysłana w związku z jakością obsługi Pani w naszym sklepie. Bardzo nas zmartwiła Pani 1 gwiazdka i bardzo byśmy chcieli poznać, co w naszej obsłudze możemy poprawić, aby zmieniła Pani nam przyznaną liczbę gwiazdek. W tym miejscu chcemy dodać, że zamówiony towar zostanie dostarczony pomiędzy 6 a 8 tygodniem, o czym informowaliśmy Panią telefonicznie wcześniej. p.s. Dziękujemy za 5 gwiazdek na google :) i pozdrawiamy Małgorzata Plichta - MegisMeble.pl - z nami umeblujesz swój dom.