megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom- Logo - Opinie

megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

Opinie (148) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (227)

Ważny od: 9 sty 2023
megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sie 2023
Bardzo długo wszędzie szukałem sklepu meblowego który ma również dostępne różne usługi takie jak; własny transport, wniesienie mebli do mieszkania i ich zmontowanie w dodatku za rozsądną cenę...i wiecie co ? Graniczy to z cudem ! Meble zazwyczaj można kupić w paczkach do samodzielnego zmontowania, są wysyłane kurierem i to jednym który za dopłatą albo pomoże je wnieść do mieszkania albo niezadowolony z oferowanej mu kwoty wystawi je tylko z samochodu lub z łaski pod drzwi klatki schodowej i to bez możliwości sprawdzenia stanu faktycznego mebli, a do montażu ich po dostarczeniu w ciągu jakiegoś czasu (często 2 tygodni) kierowany jest serwisant który je skręca nieraz za cenę przewyższająca wartość mebla. O cenach transportu i wniesieniu mebli do mieszkania nawet nie będę pisał bo to temat "rzeka" zwłaszcza wydatków. Cuda jednak się zdarzają bo trafiłem na ten Wspaniały Sklep który funkcjonuje ponadstandartowo serwując wszystkie usługi a nawet więcej bo wyniesienie starych mebli a to wszystko w niesamowicie atrakcyjnych dla klienta cenach nie spotykanych w innych sklepach o podobnym profilu. Dokonałem dwóch zamówień mebli)jedno po drugim) tylko dlatego, że podczas pierwszego zamówienia i trwającego nieoceniacego kontaktu Wspaniałych Pracowników Tego Sklepu uzyskałem tyle pomocy, empatii i zrozumienia, że żadne słowa nie potrafią tego wyrazić by Ich docenić oraz ze względu na piękne wykonanie mebli i ich atrakcyjnie niską cenę. Meble przyjechały w deklarowanym terminie i pomimo trudności w zaparkowaniu blisko klatki bloku, czwartego piętra i ciasnej klatki schodowej Panowie z dostawy bez problemów (mimo ciężkich i skręconych mebli) bardzo szybko uporali się z ich wniesieniem a nawet ustawili w przeznaczonym dla nich miejscu i to z własnej nieprzymuszonej woli bez żadnych uwag czy słowa skargi. Meble były dobrze zabezpieczone bez ani jednej rysy czy skazy. Panowie reprezentowali się ponad przeciętną kulturą i inteligencją oraz sprawnością fizyczną. Miłym akcentem było dodatkowo rozdanie mi prezentów, min. vouchera który pokrył mi w całości koszty dostawy i montażu mebli. Jestem pod wielkim wrażeniem całokształtu usług i kontaktu z tym Sklepem który gorąco polecam Wszystkim bo ten Sklep jest Best !!!

Kupię łóżko piętrowe dla dziecka. Bardzo rozczarowany. Łóżko wykonane jest w niskiej jakości. Wymiary łóżka nie odpowiadają tym, które zostały podane w ogłoszeniu. Wszędzie pomiędzy elementami występują szczeliny o różnej grubości. Elementy złączne nie zawsze działają prawidłowo. W płycie znajduje się wiele śladów (uszkodzeń) powstałych po wierceniu otworów. Niektóre elementy łóżka wykonane są z resztek materiałów. Żeby było uczciwie powiem, że obsługa przez telefon była przyjemna.

Opinie nt. sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom

Z wysokiej jakości usług i mebli sprzedawanych przez ten sklep korzystam już od ponad 20 lat. Obsługa miła, bardzo sprawna i fachowa. Dodatkowo sklep oferuje usługę transportu zakupionych mebli. Bardzo dziękuję i serdecznie polecam :-)
Kapitalna obsługa, jestem bardzo zadowolona. Sklep polecam i obsługę. Dziękuję drogim Paniom za poświęcony czas. Jola
Jestem bardzo zadowolona z zakupu kanapy i fotela. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc. Szybka realizacja zamówienia. Bardzo mili i fachowi panowie zajmujący się transportem. Polecam ten sklep.

Stół firmy Miro - dąb latte

Świetny sklep i obsługa, wspaniały zakup. Bardzo miły pan odpowiedzialny za transport. Nic nie uległo zniszczeniu, wszystko bardzo dobrze zabezpieczone.
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Dzień dobry, Krystyno! Bardzo dziękujemy za piękne słowa dotyczące zakupu naszego stołu z dębu latte. Cieszymy się, że doświadczenie zakupowe z naszym sklepem oraz obsługą spotkało się z Państwa zadowoleniem. To dla nas ogromna satysfakcja, że nasz zespół potrafił zapewnić Państwu pozytywną obsługę. Bardzo doceniamy również komentarz dotyczący naszego pracownika odpowiedzialnego za transport. Staramy się zapewnić nie tylko wysoką jakość produktów, ale także profesjonalną obsługę na każdym etapie zakupu. Jeśli w przyszłości będą Państwo potrzebować czegokolwiek więcej lub będą mieli Państwo jakiekolwiek pytania, proszę śmiało się z nami skontaktować. Raz jeszcze dziękujemy za wybór naszego sklepu i życzymy wiele radości z nowego stołu! Z poważaniem, Małgorzata Plichta Megi's Concept właściciel marki megismeble.pl 🌟
Śliczny stylowy taboret Lord, starannie wykonany, szczerze wszystkim polecam , obsługa miła i fachowa
Piękny stolik, solidnie i ładnie wykonany. Wszystko zapakowane w bezpieczną paczkę👍
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Dziękujemy serdecznie za miłe słowa, Cieszymy się, że stolik spełnił Państwa oczekiwania. Naszym priorytetem jest solidność i estetyka wykonania, dlatego doceniamy Państwa uwagę. Bardzo się również cieszymy, że paczka dotarła do Państwa w bezpieczny sposób. Jeśli będą Państwo potrzebować czegokolwiek więcej, prosimy śmiało się kontaktować. Pozdrawiamy 🌟 Małgorzata Plichta wraz z zespołem Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl

Profesjonalizm i przemiła obsługa

Profesjonalizm i przemiła obsługa. Serdecznie polecam

polecam zakupy w sklepie megismeble

Super obsługa, solidne wykonanie sofy.

Witryna

Wszystko zgodnie z opisem
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Dziękujemy za komentarz i pięć gwiazdek! Cieszymy się, że doświadczenie z naszą witryną było zgodne z oczekiwaniami opisanymi na naszej stronie. Jeśli będziecie potrzebować dodatkowej pomocy lub pojawią się jakiekolwiek pytania, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Dziękujemy za wybór naszych usług! Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
Bardzo dziękuję pracownikom sklepu a szczególnie Pani Kasi za pomoc i zaangażowanie. Zakup fotela i pufy, wydawałoby się nie jest problemem ale rzeczywistość weryfikuje. Przez dłuższy czas kontaktowałam się z wieloma sklepami by móc otrzymać próbki materiału obiciowego jakim była skóra naturalna. Ponieważ posiadam sofę do której chciałam dokompletować fotel i pufę, dlatego poszukiwałam odpowiedniego koloru. Otrzymanie takich próbek okazało się w innych sklepach niemożliwe. Na szczęście skontaktowałam się z Panią Kasią w efekcie po 2 dniach miałam już próbki obiciowe przywiezione przez kuriera!!!. Po złożeniu zamówienia otrzymałam szereg informacji dotyczących mojego zamówienia - pełen profesjonalizm. Obecnie cieszę się już nowym fotelem i pufą, które są przepiękne, bardzo dobrze wykonane. Czas oczekiwania był zgodny z ustalonym terminem. Przed transportem Pani Kasia kontaktowała się telefonicznie, wszystkie pozostałe informacje dotyczące zamówienia przekazane zostały w formie elektronicznej. Transport, zabezpieczenie mebli, wniesienie, sprawdzenie (czy działa fotel elektryczny) oczywiście w obecności pracownika sklepu - same pozytywy. Jeszcze raz Dziękuję za tak Profesjonalne podejście do klienta. Beata S.
3 lut 2024
Dziękujemy serdecznie za piękne słowa oraz poświęcony czas na podzielenie się swoim doświadczeniem z zakupem w naszym sklepie. Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Pani oczekiwaniom i dostarczyć produkt, który spełnił wszystkie Państwa oczekiwania. Jesteśmy wdzięczni za wybór naszego sklepu oraz za docenienie zaangażowania naszych pracowników, a zwłaszcza Pani Kasi. Dla nas każdy klient jest ważny, i staramy się zawsze sprostać najwyższym standardom obsługi klienta. Miło nam słyszeć, że Pani doświadczenie z naszym sklepem przebiegło pomyślnie, zarówno podczas poszukiwania próbek materiałów, jak i w procesie dostawy i montażu mebli. Cieszymy się, że nowy fotel i pufa są dla Pani satysfakcjonujące, a cały proces zakupowy przebiegł zgodnie z Pani oczekiwaniami. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić klientom kompleksową obsługę, pełen profesjonalizm oraz komfortowy proces zakupowy. Dziękujemy raz jeszcze za zaufanie, jakim obdarzyła Pani nasz sklep. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania czy dodatkowe potrzeby, prosimy o kontakt. Jesteśmy do dyspozycji i chętnie pomożemy. Życzymy Pani wiele radości z nowymi meblami i serdecznie pozdrawiamy. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
21 sty 2024

Moje piękne meble dojechały w całości

Moje piękne meble dojechały, super kontakt i doskonały transport. Panowie bardzo pomocni. Dziękuję. Panie doradzały w pełni zaangażowane
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasze meble dotarły w doskonałym stanie, a nasz kontakt oraz transport spełniły Pani oczekiwania. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najlepszą obsługę klienta, i miło nam słyszeć, że byliśmy dla Państwa pomocni. Również doceniamy, że nasz zespół doradzał z pełnym zaangażowaniem. Dla nas ważne jest, aby nasi klienci czuli się pewnie i komfortowo podczas procesu zakupowego, a także otrzymywali fachowe doradztwo. Jeśli są jeszcze jakiekolwiek dodatkowe pytania lub potrzeba dalszej pomocy, jesteśmy do dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy za wybór naszej firmy i życzymy wielu pięknych chwil z naszymi meblami! Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
24 sty 2024

Bardzo szybka i kompetentna obsluga klientow.

Bardzo szybka dostawa, bardzo dobry kontakt z firma, bardzo grzeczna i kompetentna obsluga . Dziekujemy
3 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom pod względem szybkiej dostawy oraz profesjonalnej obsługi. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższy standard obsługi klienta, dlatego też doceniamy Państwa uznanie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek dodatkowe pytania lub potrzebujecie Państwo dalszej pomocy, jesteśmy do dyspozycji. Dziękujemy raz jeszcze za zaufanie i życzymy udanych zakupów! Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
21 sty 2024
Fachowa i szybka obsługa. Meble wyjątkowe i z możliwością doboru. Super obsługa polecam
3 lut 2024
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasza obsługa spotkała się z Państwa zadowoleniem. Naszym celem zawsze jest zapewnienie fachowej i szybkiej obsługi, a także oferowanie mebli wyjątkowych, które spełniają Państwa oczekiwania. Doceniamy także uwagę dotyczącą możliwości doboru, ponieważ chcemy, aby nasi klienci mieli pełną swobodę w kreowaniu swojej przestrzeni. Dziękujemy za polecenie naszej obsługi, to dla nas ogromna motywacja do dalszej doskonalenia naszych usług. Jeśli będą Państwo mieć jakiekolwiek pytania czy potrzebują dodatkowej pomocy, jesteśmy do dyspozycji. Jeszcze raz dziękujemy i życzymy miłego dnia! Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
Stół i taborety super polecam znajomym świetny kontakt wszystko jest ok
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Dziękujemy bardzo za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych produktów - stołu i taboretów. Naszym celem zawsze jest zapewnienie klientom doskonałej jakości i satysfakcji z zakupów. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, zawsze jesteśmy gotowi służyć. Dziękujemy również za polecenie naszych produktów znajomym. To dla nas wielki komplement i motywacja do dalszego doskonalenia naszych usług. Mamy nadzieję, że będziemy mogli Cię ponownie obsłużyć w przyszłości. Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie i miłe słowa! Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
7 lut 2024
Odpowiedź ze sklepu megismeble.pl - z nami umeblujesz swój dom
Serdecznie dziękujemy za przyznanie 5 gwiazdek Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
10 sty 2024
Miła i profesjonalna obsługa, pani Kasia była dla mnie wielką pomocą
3 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że byliśmy w stanie spełnić Państwa oczekiwania i zapewnić miłą oraz profesjonalną obsługę. Pani Kasia zawsze stara się być pomocna i zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub sugestie, które mogą przyczynić się do jeszcze lepszego doświadczenia, prosimy o podzielenie się nimi z nami. Dziękujemy za wybór naszych usług i liczymy na kolejne okazje do obsługi. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
6 sty 2024
Bardzo dobra obsługa, szybki zakup Polecam sklep
31 sie 2023

CUDA SIĘ ZDARZAJĄ

8 wrz 2023
Panie Jerzy, dziękujemy za pozytywną opinię i polecenie naszego sklepu, tym bardziej, że klienci wracają do Nas i dokonują zakupów ponownie. Pana opinia jest świadectwem dla naszej pracy. Dziękujemy za dodanie zdjęć z realizacji zamówienia. Pana opinia z pewnością pomoże naszym przyszłym klientom. Małgorzata Plichta Megi's Concept - megismeble.pl
20 kwi 2023
Sklep godny polecenia! Wyjątkowa obsługa z bardzo profesjonalnym podejściem. Pracownicy posiadają kompletną wiedzę na temat sprzedawanych mebli, dzięki czemu możliwe idealne dobranie kanapy i zestawu do przedpokoju nie było problemem. Kontakt ze sklepem oraz przepływ informacji bardzo miły.
8 maj 2023
Serdecznie dziękujemy Pani Jadwigo co opinię o naszym sklepie i polecenie nas dalej. Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie. Małgorzata Plichta Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl
8 maj 2023

Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę.

Witam Serdecznie. Dziękuję za szybką i profesjonalną obsługę. Państwa sklep, został mi polecony przez znajomego, który jest Waszym stałym klientem. Potwierdzam, jego w pełni pozytywne opinie na Wasz temat. Również będę polecał.
8 maj 2023
Panie Janie, jest nam niezmiernie miło otrzymać tak wysoką ocenę. Cieszymy się, że nasza firma jest rozpoznawalna i polecana przez naszych klientów. To szczególny wyraz i wysoka ocena przez naszych klientów. Małgorzata Plichta Megi's Concept - właściciel marki megismeble.pl