eibabo.pl- Logo - Opinie

eibabo.pl

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (353)

Ważny od: 15 mar 2019
eibabo.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

17 paź 2023
Witam, zamówienie zostało zrealizowane bardzo szybko, otrzymaliśmy dokładnie to co zamówiliśmy. Zabrakło mi tylko bezpośredniego kontaktu mailowego do Opiekuna zamówienia, dostałam zdjęcie tej osoby w @, ale nie znalazłam bezpośredniego kontaktu - telefonu, adresu e-mail.

Lepiej sprawdzajcie adresy podczas wysyłki, mimo że na fakturze adresy się zgadzały , podczas wysyłki na liście przewozowym adres był zły i paczka nie dotarła na czas .

Opinie nt. sklepu eibabo.pl

7 maj 2023
1 maj 2023
21 kwi 2023
8 sie 2023
brak odpowiedzi na wiadomosci mejlowe, obowiazek doplaty-roznice kursowe (na jakiej podstawie?) brak reakcji, wydluzenie czasu realizacji zamowienia.
Odpowiedź ze sklepu eibabo.pl
Dzięki za ocenę. Bazowy kurs wymiany jest podany na fakturze. Płatność musi być dokonana w całości w momencie potwierdzenia zamówienia. W przypadku różnic zamówienie nie może zostać potwierdzone. Uprzejmie prosimy o wyrozumiałość.
24 paź 2023
w ofercie końcówka pneumatyczna żęńska+męska a przyszła tylko męska
Odpowiedź ze sklepu eibabo.pl
25 paź 2023
Bardzo nam przykro, jeśli dostawa nie odbyła się zgodnie z oczekiwaniami. Jednak w żadnym momencie nie zgłoszono reklamacji, aby można było sprawdzić status dostawy. Nie ma jednak nieprawidłowej dostawy dla podanego zamówienia. Należy pamiętać, że dane obrazu są często używane wielokrotnie przez producentów dla podobnych artykułów. Opublikowany przez nas numer artykułu producenta jest zawsze istotny dla prawidłowego wyboru zamówienia w sklepie.