raven-fishing.plOpinie

: 244Dobry

Opinie nt. sklepu raven-fishing.pl

31 maj 2022
Kupiłem wędkę Problem wg. mnie jest w przejrzystości strony po zamówieniu (nie można zobaczyć np. statusu zamówienie czy tym podobnych rzeczy, które na innych stronach są). Byłem zmuszony dzwonić do sklepu w celu doinformowania i tu duży ukłon dla obsługi sklepu, która mile odpowiadała na każde moje pytanie. Myślę więc, że do poprawy tylko stronka i będzie super. Pozdrawiam

7 mar 2022
Sytuacja wygląda następująco: 13 luty - złożyłem zamówienie i opłaciłem, dostałem informacje, że przewidywana wysyłka będzie 24 lutego 24 luty - zadzwoniłem zapytać o status wysyłki, dowiedziałem się, że sklep właśnie otrzymał zamówione wędki i w piątek 25 lutego je wyśle 28 luty - napisałem e-mail na który nie dostałem odpowiedzi 2 marca - dzwoniłem zapytać o status zamówienia i dostałem informacje, że aktualnie jest błąd w systemie i oddzwonią, sam musiałem zadzwonić po kilku godzinach i zostałem poinformowany żebym sprawdzał na poczcie folder spam i szukał e-mail od UPS bo zamówienie zostało już wysłane 7 marca - sklep nie odbiera telefonu ani nie oddzwania, nie dostałem również żadnego e-mail w sprawie jakiejkolwiek wysyłki

Opinie nt. sklepu raven-fishing.pl

13 wrz 2022
Nie dam malo gwiazek ale napisze jak bylo. Paczka byla zle zapakowana, jak by mi zależało na pokrowcu na stojak bo byl rozdarty,jak piszecie ze paczka dojdzie nie poznej jak do jakiegos dnia to to robcie (wiem wina kuriera).A tak to GIT :P
8 wrz 2022
Bardzo szybka wysyłka i profesjonalny sprzęt w niedużych pieniądzach. Polecam każdemu
9 wrz 2022
Profesjonalna i szybka obsługa, jak najbardziej można polecać dalej😊
16 wrz 2022
Szeroki wybór towaru. Przyspieszyć czas dostawy zamawianego towatu
11 wrz 2022
Bardzo dobry sprzęt i przydatny .
9 wrz 2022
13 wrz 2022
12 wrz 2022
7 wrz 2022
12 wrz 2022
Podczas zamawiania było napisane że przesyłka będzie dostarczona 07.09 a 08.09 jechałem na zawody przesyłka przyszła 08.09 po południu gdy nie juz nie było w domu.dodarkowo brak kontaktu z firmą
12 sie 2022
Super extra kołowrotki jak za te pieniądze wyszły mnie po 110 zł 5000 i 6000 prlogic c series
9 sie 2022
Wszystko ok ale zamówiłem coś x 3 i chciałem inne kolory ale nie udało się
17 sie 2022
Szybka realizacja zlecenia. Podobają mi się promocje jakie macie
25 sie 2022
Atrakcyjne promocje, duży wybór asortymentu.