https://zdrowie-higiena.pl/- Logo - Opinie

Brak opinii

Nie ma jeszcze żadnych opinii

Nowe opinie pojawią się tutaj po ich opublikowaniu.

Informacje o firmie

Z PONAD 60-LETNIM DOŚWIADCZENIEM W DZIEDZINIE CHEMII RECEPTUROWEJ, Oferujemy naszym klientom na stronie zdrowie-higiena.pl wysokowydajną gamę specjalistycznych produktów marki Ceetal. Nasze produkty są wykorzystywane w hotelarstwie, przemyśle, przemyśle spożywczym i przez władze lokalne do utrzymania higieny, konserwacji i czyszczenia. Teraz dzięki naszej stronie internetowej, również osoby prywatne mogą skorzystać z wybranych naszych produktów. Naszym celem jest umożliwienie każdemu korzystania z wysokiej jakości produktów Ceetal. Dlatego stworzyliśmy stronę zdrowie-higiena.pl, aby zapewnić dostępność naszych produktów dla klientów indywidualnych. Dzięki naszemu szerokiemu asortymentowi produktów, zarówno profesjonaliści, jak i osoby prywatne mogą znaleźć produkty odpowiadające ich potrzebom. Nasza strona internetowa oferuje łatwą i wygodną platformę zakupową, gdzie można przeglądać nasze produkty, porównywać cechy i ceny, a następnie składać zamówienia w kilku prostych krokach. Jesteśmy dumni z naszych 60 lat doświadczenia w dziedzinie chemii recepturowej i zapewniamy wysoką jakość naszych produktów. Laboratoires Ceetal jest certyfikowane według standardu ISO 9001, co potwierdza nasze certyfikat jakości. Teraz każdy może skorzystać z naszej strony zdrowie-higiena.pl i odkryć szeroki wybór produktów Ceetal, które pomogą w utrzymaniu higieny i zdrowia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i cieszenia się naszymi wysokiej jakości produktami.
Odwiedź stronę internetową

Kontakt

CEETAL-POL Sp. z o. o.
ul.Wroclawska 82
81-530 Gdynia
Polska

Nr w rejestrze handlowym

REGON 190385981

Osoba uprawniona do reprezentowania firmy

Alain Mompert

Kategorie