sklep.cebulekwiatowe.plOpinie

Krzysztof Adamczyk

Opinie nt. sklepu sklep.cebulekwiatowe.pl

4.70/5.00

< 1 %

Przepiękne cebule tulipanów, narcyzów i hiacyntów; tak dużych i zdrowych jeszcze nie miałam. Jestem mega zadowolona z zakupów i na pewno wrócę do tego sklepu jeszcze nie raz. W ubiegłym roku kupiłam piwonie, wszystkie miały po kilka dużych, zdrowych pąków. Piszę o tym ponieważ mam porównanie (kupuję też w innych sklepach internetowych) ale ten zdecydowanie wypada najlepiej. Tak trzymać :-)
Czytaj dalej

Do dnia dzisiejszego nie otrzymałam zamówienia mimo, że zostało opłacone tego samego dnia w którym złożyłam zamówienia czyli ponad tydzień temu. Zero kontaktu ze strony sklepu czy kuriera. W tym tempie realizacji nie wiem czy rośliny zdołam zobaczyć przyszłej wiosny. Szumna reklama, marna realizacja. Prosicie o ocenę ale nie mam czego oceniać, zamówiłam, zapłaciła, niczego nie otrzymałam. Przykre ale prawdziwe.

Czytaj dalej

Doświadczenia innych klientów sklepu sklep.cebulekwiatowe.pl

Dziękuję za piękne cebule. Towar doskonale zapakowany,dotarł do mnie w stanie nienaruszonym.Okazałe cebule lilii na przyszły sezon będą cieszyły moje oczy.Sprzedawca godny polecenia.Bardzo szybka dostawa.POLECAM !!!
Witam. Tyle razy kupowałam i nigdy przenigdy nie zawiodłam. Cebulki zawsze super jestem bardzo zadowolona . Polecam bardzo ponieważ rosliny kwitną i są.zgodne z obrazkami.
Nie mam żadnych zastrzeżeń,sadzonki ładne ,cebulki w gratisie ,bardzo miły gest ze strony nadawcy ,dostawa bardzo sprawna ,wszystko jak najbardziej ok !
Sadzonki zdrowe, ładne, ale czemu zapakowane w folię bez dostępu powietrza? W każdym razie, posadzone zaraz po odbiorze chyba się przyjmują.
Towar pięknie zapakowany,cebulki kwiatowe duże i zdrowe.Towar dotarł bardzo szybko po zamówieniu.Polecam zakupy u tego sprzedawcy
Cebulki kwiatowe dobrze zabezpieczone do wysyłki, nie wysuszone bardzo szybko się przyjęły, nie ma żadnego odpadu.
Najwyższa ocena za cebulki doskonałej jakości, expresowo dostarczone i w rozsądnej cenie. Dziękuję.
Szybka dostawa ,powiadomienie o braku wszystko profesjonalnie rośliny i cebule bez zastrzeżeń.
Wszystkie kłącza się przyjęły ! Już po nocy wyszły zielone listki, to cud! Dziękuję wam!
Wszystko zrobione z głową (sprzedaż i przesyłka). Teraz czekam, co z ziemi wyjdzie...
Polecam sklep. Dobry , zdrowy towar , prężna obsługa , dostawa w terminie .
Wszystko ok. Cebulki bardzo dobrze zabezpieczone. Szybka wysyłka. Polecam.
Szybka dostawa, bardzo dobrze sadzonki zabezpieczone w czasie transportu.
Polecam. Jestem zadowolona. Dobre ceny, zdrowe rośliny, szybka przesyłka.
Obsługa OK, towar /lilie i liljowce/ OK. Polecam zakupy w w/w sklepie.
Bardzo dobrze zabezpieczone cebulki przed utratą wilgoci i zniszczenia
Good goods, cheap prices, fast delivery. A great place to shop.
Wszystko dotarło o czasie i w całości. Był nawet mały bonusik.
Dosonały materiał , dobrze uszyte , wygodne , szybka paczka
Szybka realizacja zamówienia, rośliny dobrze zapakowane