flytoy.pl- Logo - Opinie

flytoy.pl

Opinie (196) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (481)

Ważny od: 4 lis 2021
flytoy.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

14 wrz 2023
Jestem pod ogromnym wrażeniem zabezpieczenia!!! Produkt zgodny z zamówieniem. Opakowanie nietknięte. Pierwszy raz zamówiłem ale na pewno będę stałym klientem! Polecam!!!
ŁB

16 gru 2023
Ciężko oceniać zamówienie które nie doszło do skutku ,następnego dnia zostalam poinformowana że produkt , który zamówiłam i opłaciłam jest już niedostępny przez co nie zdążyłam zamówić go na czas w innym sklepie i nie dotrze na święta . Plus za szybki zwrot należności

Opinie nt. sklepu flytoy.pl

RW
Roman W.
Koszalin
18 lip 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Zapraszamy na kolejne zakupy w naszym sklepie!
18 lip 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie gwiazdek. Mamy nadzieję, że zakupy były satysfakcjonujące.
14 lip 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Mamy nadzieję, że zakupy były satysfakcjonujące.
11 lip 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za ocenę. Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Państwa oczekiwania.
6 lip 2023
Ekspresowa dostawa.
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania.
30 cze 2023
Super zabawka
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę naszych produktów. Zapraszamy na kolejne zakupy!
29 cze 2023

Polecam sklep

Szybka wysyłka, bezproblemowa realizacja
23 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną ocenę. Cieszymy się, że jesteście Państwo zadowoleni z naszych usług.
LO
Lila O.
Gruszczyn
22 cze 2023
23 lis 2023
Dziękujemy za Państwa wsparcie. Mamy nadzieję, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania.
14 cze 2023

Szybko i sprawnie
23 lis 2023
Dziękujemy za pozostawienie oceny. Zapraszamy ponownie do naszego sklepu!
14 cze 2023
Szybka dostawa, towar zgodnie z opisem. Jestem bardzo zadowolony pomimo delikatnych uszkodzeń opakowania.
21 cze 2023
Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z naszej usługi i że dostawa przebiegła szybko. Doceniamy również, że towar był zgodny z opisem, co jest dla nas priorytetem. Przepraszamy natomiast za ewentualne delikatne uszkodzenia opakowania. Staramy się jak najlepiej zabezpieczyć przesyłki, ale czasami mogą wystąpić nieprzewidziane okoliczności w trakcie transportu, które mogą wpływać na stan opakowania. Dziękujemy i zapraszamy ponownie.
9 cze 2023
szybkosc i dostepnosc produktów
13 cze 2023
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię! Jesteśmy dumni, że nasza szybkość i dostępność produktów spełniły Państwa oczekiwania. Staramy się zapewnić jak najwyższą dostępność naszych produktów, aby nasi klienci mogli jak najszybciej się nimi cieszyć!
1 cze 2023
Szubka wysyłka. Wszystko ok
13 cze 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni ze sprawnej i szybkiej dostawy. Zapraszamy do ponownych odwiedzin naszego sklepu!
27 maj 2023

Wszystko tip top

Miałem watpliwości bo nigdy o tym sklepie nie słyszałem, szybko, relatywnie tanio, profesjonalnie - niczego nie mam do zarzucenia
13 cze 2023
Dziękujemy za Państwa komentarz! Cieszymy się, że nasz sklep spełnił Państwa oczekiwania, pomimo początkowych wątpliwości. Staramy się zapewnić szybką obsługę, konkurencyjne ceny oraz profesjonalizm we wszystkich naszych działaniach. Dziękujemy jeszcze raz za Państwa zaufanie i mamy nadzieję, że będziemy mogli obsłużyć Państwa w przyszłości!
26 maj 2023
Bardzo szybka dostawa.
13 cze 2023
Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz! Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z szybkiej dostawy naszych produktów. Staramy się realizować zamówienia najszybciej, jak to możliwe, by nasi klienci mogli cieszyć się zamówionymi produktami w jak najkrótszym czasie. Jeszcze raz dziękujemy za Państwa komentarz, pozdrawiamy serdecznie.
24 maj 2023
Konkurencyjne ceny szybka dostawa. Polecam serdecznie
21 cze 2023
Dziękujemy Państwu za pozytywną opinię na temat naszych usług. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych konkurencyjnych cen i szybkiej dostawy. Staramy się zapewnić naszym klientom atrakcyjne ceny, niezależnie od tego, czy kupują pojedynczy produkt, czy większą ilość. Jeszcze raz dziękujemy za rekomendację i za zaufanie, jakim obdarzyli Państwo naszą firmę.
24 maj 2023

POLECAM

Szybka obsługa , świetna jakość, super cena. po prostu POLECAM!!!