Certyfikat dla limango.pl

05.09.2013 r.
24.03.2018 r.

Opinie o limango.pl

4.83/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 277 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Super towar, w 100 zgodny z opisem, jestem bardzo zadowolona z zakupu i polecam innym klientom.Dziękuję i pozdrawiam Ela.

Polecam ,szybko sprawnie .

wszystko ok

wszystko ok

potrzebowałabym lepszych opisów produktów. Kurtka była określona jako zimowa, a na polskie warunki jest bardziej jesienna

i need more detailed description of product; The jacket was described as winter one, but for the Polish conditions is more autum

Polecam.

Bardzo dluga dostawa

Jestem zadowolona.

ok.

profesjonalna obsługa

transakcja przebiegła bez problemu.

Jestem zadowolona z brzebiegu zakupu.

zgodnie z opisem

Wszystko w porządku.

Produkt zgodny z opisem, szybka wysyłka. Polecam.

Jestem bardzo zadowolona z zakupów na Limango.pl Dostawa byłam bardzo szybka, a zakupione ubranka "Pierwsza klasa".

Jestem zadowolona

Jestem zadowolona

Towar dotarł w terminie zgodnym z deklaracją, jednak nie był to termin błyskawiczny, co przy braku jakiejkolwiek informacji w czasie pomiędzy zamówieniem a dostawą kosztowało mnie nieco nerwów. Ale wszystko dobrze się skończyło. Towar w pełni zgodny z zamówieniem.

ok

Obsługa klienta działa jak roboty. Nie odpowiadaja na pytania mysląc, tylko jak automaty. Stosują metodę "zdartej płyty" pisząc wciąż to samo. Czytanie ze zrozumieniem to nie domena CustomerCare limango. Na szczęście Pani Hanna była w stanie odpowiedzieć sensownie na moje pytanie i otrzymać informacje od klienta. Dzięki niej kupiłam dobrą kołdrę. Zapraszają na czat, a potem milkną. Koszmar

limango.pl odpowiada: 23.10.2017 r.
Cieszymy się, że Pani Hanna rozwiała wszelkie wątpliwości związane z zakupem. Pani Marta na czacie, również udzieliła odpowiedzi oraz przesłała Pani numer katalogowy artykułu. Jeżeli klient nie kontynuuje rozmowy i nie odpowiada, to czat jest zamykany abyśmy mogli obsłużyć innych klientów. Pozdrawiamy limango.pl

Wszystko w jak najlepszym porządku,szybko i solidnie.Polecam Was wszystkim

Dostawa - karton był porwany i pognieciony, bałam się o zawartość ale wszystko okazało się Ok (zamawiałam ubeania). Niemniej początkowe wrażenie było słabe. Frustrujący jest krótki, 25 min czas "rezerwacji" towaru, nie daje komfortu poszukania dłużej i skompletowania zamówienia z różnych kampanii.
Brak niektórych informacji o towarach (np czy plecak nieprzemaka) zniechęca do decyzji o zakupie.

Bez problemowo jak zwykle

Everything was fine

Polecam ten sklep.

Bardzo pozytywnie.

Świetny towar

Wszystko ok. Jestem bardzo zadowolona. Przesyłka dotarła błyskawicznie.

Wszystko super

OK.

Realizacja zamówienia OK.

Realizacja zamówienia na wysokim poziomie.

nie mam zastrzeżeń

limango.pl opinie klientów

limango.pl

limango.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 05.09.2013 r.

ul. Św. Antoniego 2-4
50-073 Wrocław
pomoc@limango.pl
limango.pl

Limango Polska Sp. z o.o.
ul. Św. Antoniego 2-4
50-073 Wrocław
Martin Solarski
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z limango.pl.