Opinie o basketzone.pl

3.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 5 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Profesjonalna realizacja zamówienia, jedynie mogliby poprawić przebieg płatności (jakieś autouzupełnianie).

Szybka realizacja zamówienia, buty super. POLECAM :)

Zamówiłem buty Melo 11 pękło mi to niebieskie od sznurówek, buty starły się i poodklejały się, złożyłem reklamację a oni napisali mi że za mocno sznurowałem buta i buty były niedopasowane do stopy, a but mógł zetrzeć się i poodklejać pod uderzeniu piłki w buta lub kontaktu z innym zawodnikiem. Jak dla mnie ludzie są chorzy na głowę i powinni się leczyć. Buty nie są tanie i mają dopiero 5 miesięcy.
Niedostateczny

Miła i szybka obsługa zamawianego obuwia. Niestety gorzej już z reklamacją. Nie mam jeszcze decyzji ale już sam termin bez względu na rozmiar uszkodzenia - zawsze 14 dni. Szkoda bo....dałabym łączna ocenę 5 . A tak tylko 4.

POPROSTU JEDNYM SLOWEM WYPAS

basketzone.pl

Firma BASKETZONE istnieje na rynku od 2010 roku i powstała z pasji do koszykówki. W naszej ofercie posiadamy jedynie oryginalne produkty m.in takich producentów jak NIKE i AIR JORDAN. Prawdopodobnie posiadamy największy asortyment obuwia do koszykówki na świecie, w naszej ofercie znajdziecie ponad 1000 modeli! Poza obuwiem do koszykówki znajdziecie Państwo także obuwie codzienne oraz odzież i akcesoria.

Czestochowska 38/52 lok 613

93-121 Łódź
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:100286157
Mieszko Kot
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na basketzone.pl.