Sklep z kawa świeżo paloną

Opinie (83) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (107)

Ważny od: 2 maj 2022
Sklep z kawa świeżo paloną spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

16 paź 2023
List z życzeniami mógłby być trochę bardziej "dopracowany" NO, MOŻNA POWIEDZIEĆ ŻE TEN ELEMENT ZROBIONO TROCHĘ MAŁO PROFESJONALNIE ! Resztę wszystko pełna "PROFESKA"

Zamówienie złożone 19 marca, paczka w przygotowaniu od 20 marca, sprzedający dnia 25 marca twierdził, że wieczorem kurier zabiera przesyłkę, przesyłka wyszła dopiero 26 marca po 15. Dramat! Dołączam screen na potwierdzenie. Z pewnością nie dokonam powtórnych zakupów w tym sklepie. Lepiej korzystać z allegro, przynajmniej mają presję do wysyłania szybko sklepy.

Opinie nt. sklepu Sklep z kawa świeżo paloną

Kawa świeżo palona - pyszna. Zamawiam regularnie i zawsze jestem zadowolony. Polecam
Aromatyczna świeżo palona kawa. Polecam kawy Top Arabica :)
Bardzo dobra kawa. Możliwość uzyskania porady. Polecam
Polecam wszystko w porządku
Duży wybór kaw, kawy świeżo palone super
Ładnie i szczelnie zapakowane,smaki 👌
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z jakości kawy. Zawsze dokładamy starań aby dostarczona kawa była szczelnie zapakowana, co daje gwarancje najwyższej jakości. Doceniamy Twoją rekomendację i dziękujemy za wybór MojeLoveKawowe
23 mar 2024
Fantastyczna kawa świeżo palona.
17 mar 2024
Wszystko w najlepszym porządku
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony. Doceniamy Twoją rekomendację i dziękujemy za wybór MojeLoveKawowe
Super kawa gorąco polecam.
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z otrzymanej kawy - staramy się aby nasze produkty były najwyższej jakości Doceniamy Twoją rekomendację i dziękujemy za wybór MojeLoveKawowe
Super kawy świeżo palone
25 lut 2024
Duży wybór kaw aromatyzowanych i to jest super! Niestety w ostatnim zamówieniu dwie paczki kawy były rozcięte i ziarna rozsypały się do pudełka...
Odpowiedź ze sklepu Sklep z kawa świeżo paloną
Dzień dobry, Dziękujemy za opinie. Staramy się aby paczki zostały zapakowane starannie, jednak nie zawsze mamy wpływ na kuriera. W przyszłości prośba o zgłaszanie takich sytuacji do kuriera lub bezpośrednio do nas - postaramy się pomoc i znaleźć odpowiednie rozwiazanie. Podrawiamy
18 lut 2024
Możliwość uzyskania porady, co jest bardzo cenne podczas wyboru kawy.
24 lut 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z możliwości uzyskania porady - zawsze służymy pomocą. Doceniamy Twoją rekomendację i dziękujemy za wybór MojeLoveKawowe
SK
stefan k.
czestochowa
Szybka dostawa,czytelna informacja na temat kawy.Polecam dostawcę.
9 lut 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za Twoją pochlebną recenzję! Cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkości dostawy i że produkt spełnił Twoje oczekiwania. Wspaniale jest wiedzieć, że MojeLoveKawowe oferuje czytelna informacje na temat dostępnych kaw. Staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości w uczciwych cenach. Doceniamy Twoją rekomendację i dziękujemy za wybór MojeLoveKawowe
Świetne produkty, które serdecznie polecam. Pyszne kawy smakowe, szybka dostawa, jedynie może pomyślałabym nad usprawnieniem strony internetowej sklepu😉
27 sty 2024
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za pozytywna opinie. Staramy się aby nasze kawy były najwyższej jakości także dziękujemy za docenienie. Trwają obecnie prace nad aktualizacja strony - mam nadzieje ze w najbliższym czasie proces zakupu będzie jeszcze bardziej przyjazny dla naszych klientów. Pozdrawiam
20 sty 2024
16 paź 2023

POZDROWIENIA Z DELIKATNĄ UWAGĄ

18 paź 2023
Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za cenna uwagę. Obecnie trwają prace nad zmiana opakowania prezentowego. Zapraszamy ponownie. Pozdrawiam