tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2796) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7682)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

trudności z płatnościami

Miałam trudności z opłaceniem zakupów. Płatność za pierwszym razem nie powiodła się i całe zamówienie musiałam tworzyć od nowa...
Zamówione kosmetyki spełniły moje oczekiwania, szczególnie krem do ciała, który użyłam po raz pierwszy okazał się rewelacyjny.
31 mar 2024
Krem z komórkami macierzystymi jest super, widać poprawę kondycji skóry, mikrodermabrazja? ?? zaskoczyła mnie mega pozytywnie
Bardzo duży wybór produktów wysokiej jakości, zamówienie szybko skompletowane i wysłane. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję!
Szybka i sprawna wysyłka. Produkty rewelacyjne, po dwóch lub trzech użyciach widać efekty. Świetna cena dla dobrej jakości.
Jestem bardzo zadowolona z wybranych kosmetyków. Odpowiada mi konsystencja,zapach. Widać efekty, spełniają swoje zadanie.

Pełen profesjonalizm.

Wszystko było w porządku. Zamówienie zostało zrealizowane szybko i fachowo. Widać pełen profesjonalizm w tym co robią.

Ocena produktu

Mam wątpliwości co do wartości żelu modelującego. Stosuję ok 7 dni i nie bardzo widzę efekty. Pozostałe produkty niezłe

Polecam!

Bardzo dobre, naturalne kosmetyki za przystępną cenę. Szczególnie polecam szampony i maskę do włosów efekt laminacji
Korzystam od wielu lat czasem kupując w sklepach stacjonarnych całokształt oceniam jako profesjonalny pozdrawiam
6 kwi 2024
Dostawa zamówienia została zrealizowana bardzo sprawnie. zamówione kosmetyki spełniły wszystkie moje oczekiwania.
Kosmetyki z dobrym składem po bardzo atrakcyjnej cenie (promocja). Sądzę, że jeszcze zamówię w tym sklepie.
GS
Grażyna S.
Wrocław
dla mnie kosmetyki Państwa firmy reprezentują bardzo wysoki poziom jakościowy i dlatego chętnie je kupuję.
Szybkość realizacji zamówienia błyskawiczna, nie mam żadnych uwag, wszystko w jak najlepszym porządku.
7 kwi 2024
Super produkt szybka wysyłka. Produkt szybko się wchłania zapach jest przyjemny nie pozostawia filmu.
Nie wiem co mi się podobało gdy prosi się mnie o opinię przed użyciem zaraz po otrzymaniu przesyłki.
Kosmetyków używam od niedawna więc trudno ocenić ich działanie. Poręczne opakowania i ładny zapach.
Zamówione artykuły spełniają moje oczekiwania pomimo, że zakupu dokonuje się w ciemno tylko z opisu.
Jakość produktów- świetna. Zapakowanie paczuszki też na poziomie plus kilka próbek na wypróbowanie.

Polecam.

Polecam sklep. Szybkie zamówienie i realizacja. Produkty dobrze zabezpieczone na czas transportu.