tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2796) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7682)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

Zamówienie dotarło kompletne, porządnie zapakowane więc towar nie był uszkodzony. Polecam firmę.
Czasem trudno jest znaleźć produkt np mleczko do demakijażu Podoba mi się sprawność realizacji

super polecam

jakość zapakowania produktów oraz przede wszystkim jakość samych produktów tylko i wyłacznie
Szybka wysyłka. Bardzo dobrze zapakowane zamówienie i miła niespodzianka w środku. Polecam 👍
Szybka przesyłka. Fajna niespodzianka w formie próbki. I co najważniejsze świetne produkty.
Szybko zrealizowane zamówienie, produkty rzetelnie zapakowane, szeroki asortyment, polecam:)
Bardzo szybka wysyłka i pięknie zapakowana. Wszystko jest super. Pozdrawiam serdecznie.
Kosmetyki bardzo dobrej jakości Jestem zadowolona zarówno z szamponu, odżywki oraz balsamu
Wszystko transparentnie przeprowadzone-wiadomo jaki jest status paczki i kiedy przyjedzie
7 kwi 2024
Kosmetyki są super. Wchłaniają się na skórę bez problemu. Zapach serum do rąk przepiękny.
Kosmetyki bardzo przyjemne dla skóry,polecam zwłaszcza linię z komórkami macierzystymi
Super sklep,obsługa i bardzo dobre kosmetyki Zawsze z przyjemnością tu wracam-polecam
TZ
Tadeusz Z.
Szczecin
Bardzo dobry płyn do higieny jamy ustnej. Skuteczny, a jednocześnie przyjemny w smaku.
Wszystkie produkty rewelacja. Dobra jakość za niską cenę. Metalowe tubki są super.
GS
Gabriela S.
Mysłakowice

Bardzo dobre nawilżenie

Krem rozjaśniający przebarwienia świetnie również nawilża,jestem bardzo zadowolona.
Szybka dostawa a przede wszystkim kosmetyki są rewelacyjne .Świetnie nawilżające
dla mnie najważniejsze, że mnie kosmetyki Tołpa nie uczulają. I naprawdę dzialają
Witam. Rewelacyjna jest Państwa błyskawiczna dostawa. Zawsze można na to liczyć.
Zwraca uwagę bezpieczne opakowanie przesyłki,informacja o przesyłce bez zarzutu.
Szeroki wybór kosmetyków, ceny średnie, jakość dobra, dużo promocji. Ogólnie 4+.