tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2796) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7682)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

1 kwi 2024

uszkodzone opakowania produktów na prezenty wielkanocne

po otrzymaniu zamówienia miało one w środku luzy wszystko latało mało pianek , dwa produkty miały znacznie uszkodzone opakowanie a zamówione były na prezenty wielkanocne wstyd, pisałam o tym lecz odpowiedz była poniżej krytyki.
Zamówiłam w święta i nie mam paczki do tej pory. Miałam kod rabatowy, który również się nie uaktualnił. Nie polecam….
6 kwi 2024
Nie otrzymałam jeszcze zamówienia. Czekam 4 ty dzień roboczy.
Źle działa aplikacja zwłaszcza wybór punktu odbioru
Zamówienie zostało anulowane a wy je wysłaliście!
1 kwi 2024
Towar źle zakręcony cała zawartość wyleciała
6 kwi 2024
30.03 zamówiłam i nadal czeka.
zamówienie dotarło po 9 dniach
7 kwi 2024
Gdzie jest moje zamówienie?

Zbyt intensywny zapach

Nie podoba mi się zbyt intensywny zapach kosmetyków (szampon, odżywka i krem) wydają się przez to mało naturalne a pełne pachnącej chemii. Pachną pięknie ale przez to wydają się być mało naturalne. Co do skuteczności to odżywka bez spłukiwania obciąża mi włosy, po jej użyciu i wysuszeniu moje włosy wyglądają na tłuste.
10 mar 2024
Moje zamówienie anulowano...dowiedziałam się tego z konta,na którym je opłaciłam. Na poczcie dostałam potwierdzenie zamówienia i czekałam na jego realizację...coś poszło nie tak...zabrakło spójności i komunikacji z klientem. Szkoda
Nie otrzymałam zamówienia. Zostałam poinformowana, że paczka została nadana i na tym koniec. Nie miałam wiadomości z InPost o odbiorze paczki i nie wiem gdzie ona aktualnie jest.

Uszkodzone opakowania

Otrzymałam kilka produktów w zgniecionych opakowaniach oraz krem gdzie tubka też była uszkodzona. Gdybym chciała dać komuś to na prezent, to musiałabym zwrócić produkty.
9 mar 2024
Odzywka nawilżająca bardzo fajna ale razem z szamponem plączą się włosy, testowanie innych produktów jeszcze trwa,zapach jest bardzo delikaty
2 mar 2024

Brak paczki

Skandal Od tygodnia czekam na dostarczenie paczki. Tołpa informuję e-mailem że paczka wysłana a podobno czeka dopiero na kuriera.
24 mar 2024
Zamawiłam szampon, a otrzymałam odżywkę do włosów, co prawda, z tej samej linii kosmetyków, ale jednak nią nie umyję głowy…
Dwa wgniecione opakowania płynu do płukania ust. Żałuję że zamówiłam
Kontakt z firma OK, za dlugi czas realizacji zamowienia . 5 dni !