tolpa.pl- Logo - Opinie

tolpa.pl

Opinie (2575) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (7434)

Ważny od: 30 paź 2014
tolpa.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

2 paź 2023
Kosmetyki Tołpa stosuję od niedawna. Mam bardzo wrażliwą cerę, skłonną do wyprysków i zaczerwień. Waszą markę poleciła mi koleżanka. Spróbowałam i nie zawiodłam się. Z czystym sumieniem mogę polecić ją wszystkim nadwrażliwcom, zmagającym się problemami skórnymi. Dodatkowym plusem jest cena produktów, która świadczy o tym że wcale nie trzeba kupować kosmetyków za duże pieniądze aby wyglądać dobrze:)

11 cze 2023
Kosmetyki b. dobrej jakości. Nie do przyjęcia sposób pakowania przesyłki - plastikowa torba. Tołpa promuje się jako firma eko, dbająca o środowisko, a tu taka wtopa.

Opinie nt. sklepu tolpa.pl

opinia jest o produktach czy o sprawnie przeprowadzonej operacji dostarczenia produktów .Jesli o produktach to sorry ale po zaledwie kliku dniach nie można nic powiedzieć , poza tym ,że wygladają spoko a czy działają i jak to musi jakieś 4 tygodnie upłynąć od dnia dostawy . Jesli chodzi o tryb zamówienia i realizacji dostawy - to express , porządnie zapakowane i sprawnie dostarczone .
JH
Jens H.
Poznań

Sklep zasługuje na złoty medal!

Robię zakupy na tołpa.pl od wielu lat i zawsze realizacja zamówień jest na najwyższym poziomie! Ostatnio przydarzyła się jednak nieprzyjemna sytuacja w postaci zalanej paczki – jeden z płynnych produktów uległ uszkodzeniu i zapaskudził swoją zawartością całe zamówienie – zdarzy się najlepszemu. Po zgłoszeniu reklamacji we wtorek wieczorem na drugi dzień już miałem decyzję o ponownym wysłaniu zamówienia przez sklep i w ten sposób w niecałe 24 h od przetworzenia mojego zgłoszenia otrzymałem pełnowartościowe produkty (i to z nawiązką). Pełen profesjonalizm i podejście pro-klient stawia sklep na szczycie mojego osobistego rankingu serwisów internetowych. Brawo, oby tak dalej!
Od ponad 30 lat korzystamy z produktów firmy profesora Tołpy. Są jednak produkty, które nagle zniknęły... np. Parodontosis żel i pasty...A skoro mam szansę kontaktu: kiedy żel i pasta do zębów będą ponownie do nabycia ???... Proszę o odpowiedź...!
1 kwi 2024
Krem jest rewelacyjny,skóra po jego użyciu jest gładka i pachnąca.Po użyciu żelu do twarzy ,skóra jest gładziutka i pachnąca. Zdecydowany hit to peeling do ciała ,jego piękny i ożeźwiający zapach po wieczornym użyciu,rano jest nadal wyczuwalny. Tołpa gości u nas pierwszy raz i napewno pozostanie .Tołpa to rewelacja,polecam
Jestem zadowolona z zakupu. Niestety przesyłka dotarła niekompletna nie było zakupionego serum rozświetlającego 30ml pozostały towar się zgadzał. Szkoda bo na tym serum najbardziej mi zależało. Nieraz juz dokonywałam u Państwa zakupów i zawsze wszystko się zgadzało. Pozdrawiam i czekam na wyjaśnienie. LivHanna
Na dzień dzisiejszy trudno mi jeszcze wystawić opinie na temat zamówionych produktów ,ale wydaje mi się że będzie dobrze .Dostawa szybka ,już zamówiłam następne rzeczy od was bo wierzę że wasze produkty rzeczywiście działają choć nie od razu

Opakowanie

Wszystko pięknie ładnie, produkty najwyższej jakości😍😍,ale wydaje mi się, że można pomyśleć nad bardziej proporcjonalnym opakowaniem. W dobie mocno proeko powinno się minimalizować produkcję niepotrzebnych śmieci (wypełniacze dużych opakowań).
Towar zgodny z zamówieniem, mały minus za czas dostawy, na stronie była informacja, że wysyłacie do 24 godzin, ja zamawiałam w środę rano, przesyłka dotarła w poniedziałek, a zamówione rzeczy potrzebowałam na niedzielę

Tołpa balsam i peeling trychologiczny

Używał dopiero tydzień ,balsam modelujący ma świetną konsystencję i szybko się wchłania,nie klei ,drażni mnie tylko zapach.Peeling truchologiczny to istna petarda ,po pierwszym użyciu zauważyłam zmianę na lepsze

Seria Lipodro wymiata 🙂

Uwielbiam kosmetyki Tołpa. Odkryłam kremy z serii lipodro (ale także żele do mycia twarzy z różnych serii i oczywiście peeling trzy enzymy) jakieś dwa lata temu i od tamtej pory nie kupiłam innych 🙂
Świetna obsluga, produkty najwyzszej jakosci. Dostawa byla opozniona doslownie chwile a mimo to dostalam mase gratisow, wlaściwie to gratisy przewyzszyly wartosc zamowienia. Swietna firma, polecam!
Promocje, szybka dostawa, w ramach akcji promocyjnych warto do zamówienia dorzucać kilka próbek kosmetyków dla kupującego aby móc poznać inne kosmetyki oraz i zachęcić do ich kupienia.

POLECAM

Dopiero zaczęłam stosować ten produkt. Produkt ma lekką konsystencję i szybko się wchłania. Nad efektami muszę jeszcze trochę popracować. Opakowanie jest dość wydajne. A zapach cudny.
jest OK, może tylko opisy sposobu użycia produktu mogłyby być dokładniejsze. np. czy można po użyciu serum do włosów , suszyć włosy suszarką od razu lub po pewnym czasie albo wcale

Ulubiona marka

Ulubione kosmetyki w promocyjnych cenach. Na szczególną pochwalę zasługują produkty z serii sebio max. Delikatne działanie z efektem wow. Moja cera tego właśnie potrzebuje.
Szybka dostawa, opakowanie które mogę ponownie wykorzystać. Przesyłka świetnie zabezpieczona, produkty które zamówiłam spełniają nasze oczekiwania. Uwielbiam tą markę !
Zamówienie, dostawa i zabezpieczenie preparatów - bardzo dobrze. Opakowanie, estetyka - również super. Skład preparatów po łacinie - 3 (bo musiałem używać translatora).
Jestem bardzo zadowolona z zamówionych produktów oraz z szybkiej realizacji zamówienia. Życzę dalszych sukcesów i samych zadowolonych klientów. Serdecznie pozdrawiam.

Bardzo szybka realizacja zamówienia ale ...

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Jedyny minus za zbyt duże, moim zdaniem, opakowanie. Marnowanie papieru/kartonu. Spokojnie można było spakować w mniejsze pudło.

Bardzo dobre kosmetyki.

Szampony i odżywki do włosów są świetne, skuteczne i pięknie pachną. Serum do twarzy też ma piękny zapach i szybko się wchłania. Jestem bardzo zadowolona z zakupów.