Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR- Logo - Opinie

Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

Opinie (989) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (3881)

Ważny od: 9 mar 2017
Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Profesjonalizm w każdym calu. Szeroka oferta różnego obuwia dla potrzeb klientów. Szybka realizacja zamówienia. Wysoka jakość produkowanych wyrobów. Świetna Marka w przystępnej cenie. Od 10 lat używam buty Waszej produkcji, które na co dzień zakładam do pracy. Sprawdzają się świetnie w trudnych warunkach mojej pracy na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń. Znamienne że nigdy nie przemokły. Po 10 latach używania "ząb czasu" spowodował, że zdecydowałem się na zakup nowych, wspaniałych Waszych butów . Stare kompletne buty będą mi służyły do prac na ogrodzie. Podeszwa z ubytkami nie będzie mi przeszkadzać w tych pracach. Nowe buty u Was zakupione posłużą mi na wiele lat. Bardzo dobrze, ze względu na wyprofilowanie podeszwy, nie sprawiają trudności w jeździe samochodem i obsłudze pedałów. Nawet zaśnieżone podeszwy nie ograniczają komfortu związanego z obsługą. Obyście wiecznie trwali w swoim działaniu!

7 gru 2023
1. Najlepiej proszę nie sprzedawać obuwia, które sam producent uważa za "przeterminowane" lub zawrzeć taką informację w opisie i sprzedawać buty jako 2 klasy, a nie na wyprzedaży. Oczywiście mogłem trafić na taki egzemplarz (Trzewik Wald wyprodukowany 08.2018r.) lub czegoś nie wiem - w takim razie proszę poprawić opisy w temacie np wytrzymałości pianek PU w podeszwach. Sam but jest świetny ale niestety zgłosiłem go na reklamację, ponieważ boję się, że stracę podeszwę np gdzieś w górach w zimie, co już mnie kiedyś spotkało z identycznego powodu - zatajonej informacji na temat terminu przydatności (domyślam się, że podeszwy). Tutaj ta informacja była chociaż jej nie zauważyłem - dziękuję, i dlatego nie daję 1/5. 2. Nie ma informacji nt gwarancji. Więc jak rozumiem na podstawie fragmentu z regulaminu: § 8 Gwarancja 1. Towary sprzedawane przez Sprzedawcę mogą być objęte gwarancją udzieloną przez producenta Towaru bądź dystrybutora. 2. W wypadku Towarów objętych gwarancją, informacja dotycząca istnienia i treści gwarancji jest każdorazowo prezentowana na Stronie Internetowej Sklepu. mogę tylko się domyślić, że dałem sobie wcisnąć, przez własną nieuwagę, na pozornej "wyprzedaży", produkt uznany za przeterminowany, który nie podlega już gwarancji (!?). Takie zakupy skłaniają mnie do większej podejrzliwości w przyszłości, i to mi się bardzo nie podoba ale dziękuję. Szkoda, bo ten but wydaje się być naprawdę bardzo dobrym produktem.

Opinie nt. sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR

lekkie kalosze. Idealne z wkładką na okres przejściowy oraz bez wkładki na deszczowe letnie dni. Kupuję córce od kilku lat, jest zachwycona. Syn też je polubił, nosiłby wyłącznie kalosze.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Cieszymy się, że Państwo i Państwa dzieci są zadowoleni z naszych produktów już od kilku lat. Naszym celem jest dostarczanie wygodnych i stylowych butów na każdą porę roku, dlatego cieszymy się, że nasze buty spełniły Państwa oczekiwania. Z niecierpliwością czekamy na Państwa klientów w przyszłości!
Bardzo fajne gumiaki, dziecko zadowolone, chodził cały wieczór po domu i następnego dnia do szkoły, gdzie koledzy też chwalili, że fajne :)
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji i za miłe słowa na temat naszych gumiaków. Wspaniale jest słyszeć, że Pani dziecko było z nich tak zadowolone i że jego przyjaciele również je docenili. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu. Dziękujemy, że wybrali Państwo Demar24!
Wkładki super używam od kilku lat .pierwsza styczność demar alpy zimowe super szkoda że NIema już modeli zimowych ocieplanych
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa stałą lojalność wobec Demar24 i za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że nasze wkładki sprawdzają się u Państwa od lat! Rozumiemy, że znalezienie modeli zimowych z dodatkową izolacją może być trudne. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości obuwia w różnych stylach i opcjach, które mogą zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów.
Szybka wysyłka, dobrze zapakowane. Buty Caribu super ciepłe, a mam marznące stopy. Wysoka jakość, polecam.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za miłe słowa i za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że buty Caribu zapewniły ciepło Pana stopom i że docenia Pan jakość naszych produktów. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nich korzystać przez długi czas! Jeszcze raz dziękujemy za Państwa recenzję.
7 kwi 2024
Kolejne bardzo udane zakupy. Towar dobrej jakości, a ceny przyzwoite. Szybka dostawa. Sklep do polecenia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię i rekomendację. W Demar24 cieszymy się, że zakup u nas był dla Państwa udany. Staramy się dostarczać produkty wysokiej jakości w rozsądnych cenach i szybkim czasie dostawy, dlatego cieszymy się, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Dziękujemy za Państwa wsparcie!
Znam to obuwie od kilkunastu lat i uważam je za najlepsze. Buty są wygodne i niezniszczalne.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszych butów. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Państwa podróży od tak wielu lat i staramy się dostarczać najwyższej jakości i najwygodniejsze buty. Dziękujemy, że jest Pan lojalnym klientem!
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Produkt wysokiej jakości. Polski produkt.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że szybko otrzymał Pan zamówienie i był zadowolony z jakości naszego polskiego produktu. Państwa opinie są dla nas ważne i jesteśmy wdzięczni za wsparcie.
Miałem już kilka par klapek Demar. Są mocne,wygodne,wszechstronne. Polecam
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z naszych produktów i ich wszechstronności. Staramy się dostarczać niezawodne i wygodne buty dla wszystkich naszych klientów, dlatego doceniamy Państwa opinie. Dziękujemy, że są Państwo lojalnymi klientami Demar24!
Świetne kalosze, lekkie, łatwe do umycia, dzieci uwielbiają.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat butów dziecięcych Demar24. Cieszymy się, że Państwa dzieci je uwielbiają oraz że są lekkie i łatwe w czyszczeniu. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom najlepszych opcji obuwia i cieszymy się, że nasze produkty spełniły Państwa oczekiwania.
idealne do ogrodu, do lasu, lekkie i spełniają oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa recenzję! Cieszymy się, że nasze buty spełniły Państwa oczekiwania i zapewniły komfort podczas aktywności na świeżym powietrzu. W Demar24 staramy się dostarczać wysokiej jakości obuwie, które jest lekkie i zapewnia naszym klientom komfort przez cały dzień. Jeszcze raz dziękujemy za poinformowanie nas o tym, jak nasze produkty sprawdziły się w Państwa przypadku!
31 mar 2024
Bardzo dobrej jakości kalosze. Szybka wysyłka zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną opinię na temat naszej jakości i szybkości wysyłki. Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu w Demar24. Nasz zespół stara się zapewnić najlepszą obsługę klienta i cieszymy się, że mogliśmy spełnić Państwa oczekiwania. Dziękujemy za miłe słowa!
Błyskawiczna dostawa, przedmiot zgodny z oczekiwaniem.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że Pana zamówienie zostało szybko dostarczone i że produkt spełnił Pana oczekiwania. W Demar24 staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę i doświadczenie. Dziękujemy za Państwa nieustające wsparcie.
GZ
Szybkość realizacji zamówienia. Dobra jakość obuwia.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że była Pani zadowolony zarówno z szybkości dostawy, jak i jakości naszych butów. W Demar24 dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom najwyższy standard usług i satysfakcję z produktu.
Jestem bardzo zadowolony z produktów jak i obslugi.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat naszych produktów i usług. Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klienta i cieszymy się, że mieliśmy pozytywny wpływ na Państwa zakupy. Doceniamy Państwa opinię i dziękujemy za wybranie Demar24.
Świetne obuwie i mega szybka realizacja! Polecam.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że miała Pani wspaniałe doświadczenia z Demar24 i że Pani zamówienie zostało szybko zrealizowane. Cenimy zadowolenie naszych klientów i jesteśmy pasjonatami dostarczania wysokiej jakości obuwia. Jeszcze raz dziękuję za miłe słowa!
TK
teresa k.
skoczów
szybka obsługa , dobra jakość towaru , polecam
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa recenzję. Cieszymy się, że miała Pani pozytywne doświadczenia z naszymi produktami i obsługą klienta. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości produktów i doskonałej obsługi klienta, dlatego doceniamy Państwa miłe słowa. Dziękujemy, że wybrali Państwo Demar24!
30 mar 2024
Buty są dobrej jakości i mają przystępną cenę.
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa miłe słowa na temat Demar24. Miło nam słyszeć, że nasze buty mają zarówno jakość, jak i cenę, które są dla Pani odpowiednie. Jesteśmy dumni z dostarczania najlepszych możliwych produktów i usług i doceniamy Państwa opinie.

Świetnie wykonane buty

Buty są bardzo wygodne i dobrze wykonane
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Dziękujemy za Państwa pozytywną recenzję! Cieszymy się, że uważają Państwo nasze buty za wygodne i dobrze wykonane. W Demar24 staramy się dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości, które są zarówno stylowe, jak i wygodne. Dziękujemy za Państwa wsparcie.
Kalosze super jakoći.Gorąco polecam!
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za miłe słowa na temat jakości naszych butów! Cieszymy się, że się Państwu podobały. Zawsze miło jest słyszeć tak pozytywne opinie od naszych klientów. Dziękujemy za wybranie Demar24 i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!

Wszystko na piątkę

Nic do dodania. Wszystko na piątkę
Odpowiedź ze sklepu Demar24 sklep producenta obuwia DEMAR
Bardzo dziękujemy za Państwa wspaniałą recenzję! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z zakupu i doceniamy Państwa opinie. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy nasi klienci mieli pozytywne doświadczenia zakupowe i miło nam wiedzieć, że spełniliśmy naszą obietnicę.