Certyfikat dla DOMTECH Home Decor

16.04.2014 r.
15.04.2020 r.

Opinie o DOMTECH Home Decor

5.00/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 4 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
DOMTECH Home Decor ma 31 opinii.

09.04.2019 r.
01.04.2019 r.
09.04.2019 r.
Wszystko jak w najlepszym porządku. Bardzo szybka wysyłka, super obsługa.

14.11.2018 r.
07.11.2018 r.
14.11.2018 r.
Kolejny raz się nie zawiodłam i szczerze polecam

01.08.2018 r.
14.07.2018 r.
01.08.2018 r.
Wszystko, zgodnie z zamowieniem

05.06.2018 r.
29.05.2018 r.
05.06.2018 r.
Polecam zakupy w tym sklepie. Produkt trwały, zgodny z opisem. Obsługa miła, kompetentna i pomocna. Towar w ciągu 2 dni był u mnie. Takie zakupy to przyjemność

DOMTECH Home Decor opinie klientów

DOMTECH Home Decor

Nowoczesne meble i dodatki do Twojego mieszkania!

DOMTECH Home Decor uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 16.04.2014 r.

DOMTECH Home Decor to firma, której działalność jest oparta na solidnym, wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji mebli, także mebli rtv. Jesteśmy także rozpoznawalną marką w zakresie produkcji eleganckich meblościanek. Znajomość rynku i branży meblarskiej to fundamenty, na których została zbudowana nasza firma. Ponad 15 letnie doświadczenie pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania. W pierwszych latach działalność firmy dotyczyła przede wszystkim eksportu mebli rtv na rynek Zachodniej Europy. Wysokie wymagania, jakie stawiali zagraniczni klienci pozwoliły nam doskonalić nasze rzemiosło i dopracowywać projekty w najdrobniejszym szczególe, także w zakresie wzornictwa. Proponowane przez nas wzory mebli i meblościanek są skierowane przede wszystkim do miłośników nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie dbamy także o satysfakcjonującą cenę naszych produktów, co umożliwia nam rozbudowany park produkcyjny. Nowoczesne meble, w tym meblościanki doskonałej jakości w rozsądnych cenach to nasz znak rozpoznawczy. Bezustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wprowadziliśmy ofertę firmy także na polski rynek, gdzie ogromnym zainteresowaniem cieszą się m.in. meble rtv . Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!

Niałek Wielki 22 c
64-200 Wolsztyn
Rejestr handlowy
CEIDG REGON:300329179
Sylwia Grzelak
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z DOMTECH Home Decor.