DOMTECH Home DecorOpinie

DOMTECH Home Decor - Nowoczesne meble i dodatki do Twojego mieszkania!

DOMTECH Home Decor to firma, której działalność jest oparta na solidnym, wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji mebli, także mebli rtv. Jesteśmy także rozpoznawalną marką w zakresie produkcji eleganckich meblościanek. Znajomość rynku i branży meblarskiej to fundamenty, na których została zbudowana nasza firma. Ponad 15 letnie doświadczenie pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania. W pierwszych latach działalność firmy dotyczyła przede wszystkim eksportu mebli rtv na rynek Zachodniej Europy. Wysokie wymagania, jakie stawiali zagraniczni klienci pozwoliły nam doskonalić nasze rzemiosło i dopracowywać projekty w najdrobniejszym szczególe, także w zakresie wzornictwa. Proponowane przez nas wzory mebli i meblościanek są skierowane przede wszystkim do miłośników nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie dbamy także o satysfakcjonującą cenę naszych produktów, co umożliwia nam rozbudowany park produkcyjny. Nowoczesne meble, w tym meblościanki doskonałej jakości w rozsądnych cenach to nasz znak rozpoznawczy. Bezustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wprowadziliśmy ofertę firmy także na polski rynek, gdzie ogromnym zainteresowaniem cieszą się m.in. meble rtv . Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!
PPHU "DOM-TECH" Sylwia Grzelak
Niałek Wielki 22 c
64-200 Wolsztyn
CEIDG REGON:300329179
Sylwia Grzelak

Opinie nt. sklepu DOMTECH Home Decor

4.95/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu DOMTECH Home Decor

Przesympatyczna kompleksowa obsługa od momentu zamówienia towaru aż po jego dostarczenie do domu klienta.Wzorowy kontakt ze sprzedawcą.Terminowość. Meble zgodne z opisem . Staranne wykonanie przy braku problemów z montażem szafy. Sprzedawca godny polecenia.

Szybko w należytym porządku. Wysyłka szybka, dużo szybsza niż sugerowana na stronie sprzedawcy.

wszystko ok.

towar super ale zle powiadomienia o dacie kiedy towar dotrze

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Lustro starannie wykonane, ładnie się prezentuje w łazience.

Wszystko jak w najlepszym porządku. Bardzo szybka wysyłka, super obsługa.