DOMTECH Home DecorOpinie

Sklep bez certyfikacji

DOMTECH Home Decor- Logo - Opinie
DOMTECH Home Decor- Logo - Opinie

DOMTECH Home Decor - Nowoczesne meble i dodatki do Twojego mieszkania!

DOMTECH Home Decor to firma, której działalność jest oparta na solidnym, wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i dystrybucji mebli, także mebli rtv. Jesteśmy także rozpoznawalną marką w zakresie produkcji eleganckich meblościanek. Znajomość rynku i branży meblarskiej to fundamenty, na których została zbudowana nasza firma. Ponad 15 letnie doświadczenie pozwala nam dobrze rozumieć potrzeby klientów i spełniać ich oczekiwania. W pierwszych latach działalność firmy dotyczyła przede wszystkim eksportu mebli rtv na rynek Zachodniej Europy. Wysokie wymagania, jakie stawiali zagraniczni klienci pozwoliły nam doskonalić nasze rzemiosło i dopracowywać projekty w najdrobniejszym szczególe, także w zakresie wzornictwa. Proponowane przez nas wzory mebli i meblościanek są skierowane przede wszystkim do miłośników nowoczesnych rozwiązań. Jednocześnie dbamy także o satysfakcjonującą cenę naszych produktów, co umożliwia nam rozbudowany park produkcyjny. Nowoczesne meble, w tym meblościanki doskonałej jakości w rozsądnych cenach to nasz znak rozpoznawczy. Bezustannie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dlatego wprowadziliśmy ofertę firmy także na polski rynek, gdzie ogromnym zainteresowaniem cieszą się m.in. meble rtv . Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapraszamy do zakupów!
PPHU "DOM-TECH" Sylwia Grzelak

Znak jakości dla sklepu DOMTECH Home Decor

Status:
Niecertyfikowany
data aktualizacji: 22.01.2021
 Sklep DOMTECH Home Decor nie oferuje obecnie ochrony kupującego gwarancja Trusted Shops: firmy Trusted Shops