fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (980) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2248)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 kwi 2023
Zakup był przez internet, wszystko bardzo sprawnie, przekierowano mnie do banku w kwestii rat, też nieźle, następnego dnia rano był kurier z aparatem. Czyli - znakomiacie. Tylko jedem minus: firma oferuje przyjmowanie w rozliczeniu starych aparatów. Zaoferowałam cztery do wyboru - odpowiedziano mi grzecznie, że nie biorą kompaktów. Napisałam, że tylko dwa są kompaktowe. Nie było odpowiedzi. Podejrzewam, że to tylko znęta.

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

Szybko i sprawnie!
Pokrowiec zapinka się nie zapina...
Miła i rzeczowa obsługa
Sklep fotoforma to świetna obsługa, dobre ceny i świetna jakość. Polecam zakupy w tym sklepie.
25 lut 2024
25 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia. Mam tylko jedno pytanie ... w ofercie była torba Canon za 1 zł. Co to jest? Tego chyba nie otrzymałem. Proponuje by do obiektywów można było kupić filtry UV i osłony przeciwsłoneczne czyli komplet
24 lut 2024
Szybka dostawa i ogromny plus za kontakt z klientem. Mój trzeci zakup w fotoformie - szczerze polecam ten sklep.
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa. Polecam

Parasolka Profoto

Szybkość w działaniu
Bardzo pozytywnie. Za każdym razem jak coś się zmieniało że statusem zamowienia dostawałem info. Brakuje tylko informacji po zakupie o szacowanym czasie doręczenia ale to już czepialstwo.