fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (990) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2290)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy pracowników Fotoformy. Pomogli mi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w ostatnim czasie, czyli w wyborze i zakupie nowego sprzętu foto/wideo. Naprawde dawno nie spotkałem się z tak przyjazną i profesjonalną obsługą. Jestem zachwycony. Cieszę się, że Pani pracująca w Fotoforma potrafiła dokładnie wytłumaczyć różnice, zaproponować testy, odpowiadała na miliardy moich pytań. A zdaje sobie sprawę, że nie byłem łatwym klientem, bo wybór sprzetu, na który dość długo odkładałem, nie był dla mnie łatwym zadaniem. Dlatego też miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, na które pani z Fotoformy bardzo cierpliwie odpowiadała. I powtórzę to jeszcze raz, ale jestem po prostu zachwycony. Dodam więcej: ludzie z Fotoformy wiedzieli więcej o sprzęcie Canona, niż ludzie na infolinii Canona. Z całego serca polecam i będę wracał. Fotoforma - dzięki!

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

24 mar 2024
30 mar 2024
Bardzo dziwna sytuacja, zamówiłem dwie rzeczy które od razu opłaciłem. Dostałem dwa e-maile zaraz po zamówienia. Jeden brzmiał "wpłata do zamówienia" jakiś czas potem dostałem drugi e-mail "potwierdzenie zamówienia" zostało tylko czekać. Codziennie sprawdzałem status mojego zamówienia no i nic kompletnie żadnego info. Po 5 dniach napisałem do fotoformy z zapytaniem co się dzieje z moim zamówieniem, fakt osoba która mi odpowiedziała odpowiedziała bardzo szybko ale, napisał mi pan/pani że przecież wysłali mi email że nie mają na stanie zamówionych produktów i że dostałem e-maila z prośbą o podanie nr konta żeby mi zwrócili pieniądze. Trochę mnie to zdziwiło bo dostałem tylko te e-maile wcześniej wspomniane. No nic wszedłem na jeden email I na drugi no i tu zdziwienie w wiadomości o tytule "potwierdzenie zamówienia" w treści było napisane faktycznie to co osoba z supportu mi powiedziała, "nie ma, nie będzie proszę podać nr konta.". Mój błąd że nie przeczytałem e-maila ale jednak tytułować wiadomość potwierdzenie zamówienia i pisać w nim że zamówienie jest anulowane jest co najmniej dziwne. Jakby jakoś sensownie to zatytułowali to by mi to zaoszczędziło 5dni czekania na moje graty a potem całej doby na pieniądze a teraz zaś muszę czekać 3 dni na sprzęt który zamówiłem w innym sklepie. Raczej do formy nie wrócę. Bez sensu że nie mają na stronie oznaczone co faktycznie posiadają na sprzedaż a czego nie.
Prawie dwa tygodnie mija od złożenia zamówienia, informacji o dostarczeniu przesyłki do punktu odbioru (sklepu) jak nie było tak nie ma. Szukam innego sprzedawcy. Przykro... :(
Oferowany sprzet mimo iz byl ze statusem dostepny faktycznie nie byl w magazynie
aktualizowac oferte zgodnie ze stanem faktycznym dostepnosci towarow

Brak zamówienia

Paczka zamówiona w Niedzielę aby 9 dni później mieć aparat na wyjazd po kontakcie z mojej strony po 4 dniach w formie mailowej, dopytując o status wysyłki otrzymałem informację, iż przesyłka zostanie przekaza dziś do kuriera, i następnego dnia otrzymam wiadomość mailową. 4 dni później po kontakcie z infolinią ze względu na brak informacji otrzymałem wiadomość że paczka nawet nie wyruszyła. Niestety wyjazd trochę zapusty z ewidentnych powodów logistycznych.

Nieprzemyślany UX w sklepie

Wziąłem leasing na sprzęt, którego sklep nie był w stanie dostarczyć (Elinchrom Three). Moim zdaniem aktywny koszyk, w przypadku braku towaru, wprowadza w błąd. Owszem jest zapis „zapytaj o dostępność”, ale z perspektywy klienta to źle przemyślany proces.

Nieporozumienie

Nie rozumiem dlaczego dostaję prośbę o opinię i moje dane zostały wysłane do innego podmiotu - nie wyraziłam na to nigdzie zgody. Poza tym anulowałam swoje zamówienie, bo sklep nie był w stanie dostarczyć mi produktu w ciągu tygodnia.
Witam.Brak aktualizacji dostepnosci towaru.Po zlożeniu i opłaceniu zamówienia okazało się że towar tj. karta pamięci jest niedostępna.
Nawet jednego maila z wyjaśnieniem nie otrzymałam. Jedna osoba mi pisała jedno a i tak zrobiliście inaczej niż prosiłam.
Brak komunikacji ze strony sklepu, długi okres oczekiwania na produkt który jest w magazynie. (Ponad tydzień
Dostałam uszkodzony sprzęt!
28 sty 2024
24 gru 2023
Szeroka gama oferowanych produktów. Przydało by się poprawić ich dostępność w sklepach stacjonarnych. Brakuje opcji doręczania pocztą za pobraniem, lub paczkomatami.
Dobra i profesjonalna obsługa. Jedyny problem to kłopot z dodzwonieniem się do placówek
29 gru 2023
Długi czas wysyłki