fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (978) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2245)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 kwi 2023
Zakup był przez internet, wszystko bardzo sprawnie, przekierowano mnie do banku w kwestii rat, też nieźle, następnego dnia rano był kurier z aparatem. Czyli - znakomiacie. Tylko jedem minus: firma oferuje przyjmowanie w rozliczeniu starych aparatów. Zaoferowałam cztery do wyboru - odpowiedziano mi grzecznie, że nie biorą kompaktów. Napisałam, że tylko dwa są kompaktowe. Nie było odpowiedzi. Podejrzewam, że to tylko znęta.

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

5 sty 2024
Zamówienie zrealizowane szybko, natomiast przed złożeniem zamówienia miałem kilka pytań, które chciałem doprecyzować na infolinii. Niestety pomimo kilku prób dodzwonienia się nikt telefonu nie odebrał (w godz pracy) i mimo pozostawienia również wiadomości z nr tel z prośbą o kontakt nikt nie oddzwonił. Słabo to wygląda jak na profesjonalną firmę do której Państwo aspirujecie.
Karton był przedarty i podklejony w miejscu przedarcia. Brak oznaczeń na kartonie aby nie rzucać, uwaga szkło itp. Obiektyw nie był zabezpieczony przed „przemieszczaniem się w kartonie” Jeśli miałbym kupić obiektyw za ponad 10 tys zł, to zastanowiłbym się czy u Państwa kupić z wysyłką.
Mimo, że towar z zamówienia był dostępny w sklepie, który wybrałem do odbioru nie było informacji z Waszej strony. Dopiero po moim kontakcie ponad 24h od zamówienia okazało się, że jest dostępny i można odebrać...
12 paź 2023

Foto forma nie w formie

Skorzystalem z tego sklepu ze wzgledu na dostepnosc produktow, kupując po 1-3 sztuki 4 roznych produktow. Jeden z nich byl zaznaczony jako "ostatnie sztuki" z adnotacją, że trzeba maila napisac albo zadzwonic. Na maila wyslanego w niedziele brak odpowiedzi do poniedzialku popoludniu. Na infolinie udalo sie za 4 razem dodzwonic. Kiedy juz sie dodzwonilem i potwierdzilem, zlozylem zamowienie. Dzien pozniej, po poludniu dostaje informacje, że owszem, produkt o ktory pytałem jest, ale 2 innych z 4 produktow nie ma. To znaczy są po 2 sztuki, a nie 3 jak zamowilem. I nie mowimy tu o aparatach, tylko drobnych elementach typu małe głowice i klampy. Tak więc wspanialy system zakupow fotoformy nie sprawdza ilosci dostepnych egzemplarzy przy zakupie, chyba ze jest ostatnia sztuka, to wtedy trzeba sie dopytac. Jak chcesz cos kupic powyzej 1 egzemplarza, to nie wiadomo z poziomy strony czy jest dostepny czy nie. Trzeba dzwonic na zajętą infolinie. Tak więc moim skromnym zdaniem, sklep internetowy tylko z nazwy.
12 maj 2023
Nie otrzymałem rachunku do zakupu. Tak samo było przy poprzednim zakupie i rachunek został mi przesłany po telefonicznej interwencji, czy to jest standart sklepu czy tylko dwukrotny przypadek przy moich zakupach?
WM
wojtek m.
łódź
26 cze 2023
Aparat Canon R5 dotarł i jest ok. Tak jak się spodziewałem. Ale niestety gratisowa walizka nie.. I tak dobrze że nie odwrotnie....
15 maj 2023
Zależało mi na szybkiej wysyłce, a niestety paczka została wysłana do mnie po 3 dniach roboczych i dopiero 5 dnia była u mnie.
5 wrz 2023
7 cze 2023