fotoforma.pl- Logo - Opinie

fotoforma.pl

Opinie (993) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2284)

Ważny od: 3 lis 2021
fotoforma.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

31 sty 2024
Jestem ogromnie zadowolony z profesjonalizmu i wiedzy pracowników Fotoformy. Pomogli mi podjąć jedną z najtrudniejszych decyzji w ostatnim czasie, czyli w wyborze i zakupie nowego sprzętu foto/wideo. Naprawde dawno nie spotkałem się z tak przyjazną i profesjonalną obsługą. Jestem zachwycony. Cieszę się, że Pani pracująca w Fotoforma potrafiła dokładnie wytłumaczyć różnice, zaproponować testy, odpowiadała na miliardy moich pytań. A zdaje sobie sprawę, że nie byłem łatwym klientem, bo wybór sprzetu, na który dość długo odkładałem, nie był dla mnie łatwym zadaniem. Dlatego też miałem mnóstwo pytań, wątpliwości, na które pani z Fotoformy bardzo cierpliwie odpowiadała. I powtórzę to jeszcze raz, ale jestem po prostu zachwycony. Dodam więcej: ludzie z Fotoformy wiedzieli więcej o sprzęcie Canona, niż ludzie na infolinii Canona. Z całego serca polecam i będę wracał. Fotoforma - dzięki!

25 paź 2023
Złożyłam zamówienie nr 67370 17.10, ale nie dostałam żadnej informacji dotyczącej terminu kiedy je otrzymam. Następnego dnia zadzwoniłam na infolinię i zostałam poinformowana, że dostanę aparat oraz obiektyw 20.10. Tak się nie stało, więc napisałam maila. Dostałam odpowiedź, że zamówienie będzie wysłane na początku następnego tygodnia. Dziś jest już środa, żadnej info nie otrzymałam, zamówienie nie jest wysłane, dzwonię na infolinię ale nikt nie odbiera, napisałam maila ale nie dostałam odpowiedzi. Według mnie to nie jest normalne. Jeśli są jakieś problemy z wysłaniem zamówień w terminie, klient ma być o tym poinformowany. Natomiast zero info ze strony sklepu, a kiedy sama się zwracam albo kłamstwo, że już niedługo towar będzie wysłany, albo ignorowanie.

Opinie nt. sklepu fotoforma.pl

Super pomysłem są wyjazdy planerowe z możliwością testowania sprzętu. To znacznie ułatwia podjęcie decyzji o zakupie właściwego sprzętu. Co do obsługi zamówień, nie mam żadnych zastrzeżeń. Wszystko super, oby tak dalej, jestem stałym klientem Fotoformy!

Polecam w 100%

Super kontakt ze sprzedającym . Miła obsługa . Wysłałam odkupili odetnie aparat wysyłkowo i kupiłam w zamian inny wszystko poszło sprawnie polecam serdecznie godni zaufania .

Dot zakupu: Torba na aparat Sony LCS-AMB

Wzorcowy zakup. Zamówienie - wpłata - potwierdzenie - wysyłka - odbiór w paczkomacie następnego dnia. Wszystkie informacje mailowo - ok. Towar ok, nie uszkodzony Pozdrawiam
Uczciwie to pierwszy sklep internetowy, gdzie widać, że naprawdę Pracownicy dużą wagę przykładają to klienta i otaczają go należytą troską. Bravissimo!

Tak trzymać

Żałuję że Wasz Salon foto nie znajduje się w moim mieście. Robiłem trochę zakupów onail i mogę tylko stwierdzić jedno 👍pełny profesjonalizm.
Bardzo dobra obsługa sklepu internetowego, strona przejrzysta, dostępności odpowiednio oznaczone, szybka odpowiedź na wszelkie pytania
Profesjonalna obsługa zamówienia. Błyskawiczna wysyłka i na bieżąco status realizacji. Bardzo szeroki asortyment i ciekawe promocje.
Szybka realizacja, bardzo dobrze zapakowane, bardzo zadowolony jestem z obsługi i jeszcze na pewno będę kupował od nich produkty
Wspaniała obsługa klienta, świetny kontakt, indywidualne i empatyczne podejście do klienta, serdecznie polecam sklep.
Polecam sklep internetowy FotoForma, bardzo dobry kontakt, paczka dotarła błyskawicznie, sprzęt śmiga jak szalony 😁

Bardzo szybka wysyłka i gratis

Bardzo szybka wysyłka. No i super, że w ofercie był gratis, to on zdecydował, że wybrałam Wasz sklep. Pozdrawiam

Polecam ten sklep.

Zdecydowanie warto skorzystać z oferty tego sprzedawcy. Najlepszy sprzęt, rozsądne ceny i rewelacyjna obsługa.
23 mar 2024
Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Błyskawiczna dostawa towaru. Następnego dnia od złożenia zamówienia. Polecam.
profesjonalizm oraz kontakt sklepu z klientem polecam zakupy u tego sprzedawcy
Bezproblemowy zakup, miła obsługa przy odbiorze osobistym. Polecam!
Szybka,bezproblemowa transakcja, towar na drugi dzień po zakupie.
24 mar 2024
Transakcja wzorowo przeprowadzona, sprzedawca godny polecenia
Dobry wybór, dobre ceny, fajne warunki zakupu (raty 0%).
Profesjonalna obsługa, test obiektywu w sklepie
MK
Maciej K.
Gryfino
Szybka wysyłka. Relatywnie niska cena produktu.