bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2319)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

29 mar 2023
Bardzo blade/mało widoczne kontury/granice rozdzielające kolory - do malowania potrzebne bardzo dobre oświetlenie i okulary/szkła powiększające. Dramatyczna jakoś farb - rzadkie, jak mleko - bardzo słabe krycie. Żeby dobrze zamalować element, czynność tą trzeba powtarzać kilkakrotnie ( u mnie 6 razy ), a i tak było widać kierunki pociągnięcia pędzlem :( . Szkoda, bo spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego za tę cenę.

Opinie nt. sklepu bimago.pl

31 sty 2024
Wszystko było na czas i super obraz o takich wymiarów jak chcialam. Szybko bezproblemowo. Po prostu super !. Dziękuję serdecznie za rzetelności. Oby wszyscy taki byli
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Wiemy, że czas jest ważny dla naszych klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty na czas. Bardzo doceniamy Pani opinię. Jest ona dla nas bardzo ważna, ponieważ pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych produktów i usług. Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaoferować naszym klientom najwyższą jakość i rzetelność. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Bardzo dobra jakość zamówionego towaru, szybka realizacja zamówienia i dostarczenia go do zamawiającego. Brawo 👏
31 sty 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości zamówionego towaru, szybkiej realizacji zamówienia i jego dostarczenia. Dokładamy wszelkich starań, aby spełniać oczekiwania naszych klientów. Pani słowa są dla nas motywacją do dalszego doskonalenia naszych usług. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Obraz na płótnie

Produkt odpowiadający moim oczekiwaniom. Szybką dostawą. Bardzo dobre opakowanie produktu. Polecam gorąco.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie Dziękujemy za Twój miły komentarz! Jest dla nas ogromnym zadowoleniem, że jesteś zadowolony z jakości naszych obrazów, ich estetyki, szybkiej przesyłki, starannego opakowania oraz naszych promocji. Nasz zespół zawsze stara się dostarczać najlepsze doświadczenie zakupowe i Twoje słowa są dla nas dużym uznaniem. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, proszę, daj nam znać. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię w naszym sklepie ponownie w przyszłości. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
28 sty 2024
Obraz zgodny z opisem. Polecam. Dobra komunikacja w temacie dostawy.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl

Bardzo dobra jakość, błyskawicznie…

Bardzo dobra jakość błyskawicznie zrealizowane zamówienie-2 dni
14 lut 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z jakości naszego produktu i szybkiej realizacji zamówienia. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że spełniły one Pani oczekiwania. Błyskawiczna realizacja zamówienia to dla nas priorytet. Wiemy, że nasi klienci cenią swój czas, dlatego staramy się wysyłać zamówienia w najkrótszym możliwym czasie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Obraz przyszedł porządnie zapakowany. Piękny jak na zdjęciu
31 sty 2024
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Wiemy, że bezpieczeństwo przesyłek jest ważną kwestią, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były pakowane z dbałością o każdy szczegół. Mamy nadzieję, że obraz będzie Pani towarzyszył przez wiele lat i będzie cieszył oko każdego, kto go zobaczy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
28 sty 2024
Ekspresowa wysyłka, towar dobrze zabezpieczony. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Parawan piękny!!! Szybka dostawa. Wszystko super!
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że nasz parawan przypadł do Pani gustu. Dziękujemy za miłe słowa dotyczące szybkiej dostawy i ogólnego zadowolenia z zakupu. Mamy nadzieję, że parawan będzie Pani towarzyszył przez wiele lat. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
11 lut 2024
Żywe kolory, tapeta prezentuje się genialnie
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszej tapety i życzymy Pani wielu wspaniałych chwil w otoczeniu pięknych kolorów! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Duży wybór fototapet i szybka dostawa
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że docenia Pani nasz duży wybór fototapet i szybką dostawę. Stale poszerzamy naszą ofertę fototapet, aby nasi klienci mogli znaleźć idealny wzór dla swojego domu lub biura. Oferujemy fototapety w różnych stylach, od klasycznych po nowoczesne, a także w różnych rozmiarach i formatach. Dbamy również o to, aby dostawa fototapet była szybka i bezproblemowa. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Polecam ten produkt starannie wykonany
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że produkt spełnił Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były najwyższej jakości, dlatego cieszymy się, że nasz produkt przypadł do Pani gustu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Wszystko ok.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
7 lut 2024
RG