bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2358)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

4 wrz 2023
szybka dostawa, dobry kontakt, plakat bardzo ładny. polecam!
5 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
5 maj 2023
Bardziej naciągnąć płótno na rami, bo trochę ramka odstaje.
2 gru 2023

Dziękuję i polecam 🤩

Parawan śliczny, zgodny z opisem, pięknie się prezentuje ✨👌
BW
Bogdan W.
Kalwaria Zebrzydowska
20 lis 2023
Jestem bardzo zadowolony z obsługi jak i z obrazu. polecam
21 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Jesteśmy zachwyceni, że zarówno obsługa, jak i produkt spełnił Pana oczekiwania. Cieszymy się, że obsługa była pomocna, dokładamy wszelkich starań, aby nasi pracownicy byli w pełni profesjonalni. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
27 sie 2023
Tapety rewelacyjne. Super jakość .Kupiłam jakość premium .
28 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Stawiamy sobie za cel dostarczanie produktów o najwyższej jakości, dlatego bardzo się cieszymy, że tapety premium spotkały się z Pani aprobatą. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
23 maj 2023

Mały plakat w ramce

Dołączony certyfikat jakości do produktu oraz sam produkt.
19 cze 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że nasz produkt sprawdził się jako prezent! Dziękujemy za Twój pozytywny komentarz i mamy nadzieję, że będziemy mogli dostarczyć Ci więcej inspirujących pomysłów na prezenty w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
24 lip 2023
Wszystko ok - polecam sprzedawcę !!! Obraz rewelacja !!!
26 lip 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że tapeta spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
14 lis 2023

Ok

Wszystko zgodnie z zamówieniem, szybko i bezproblemowo
15 lis 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są zgodne z opisem i docierają do naszych klientów w krótkim czasie. Wkładamy wiele wysiłku, aby zapewnić naszym klientom najwyższą jakość obsługi i satysfakcję z zakupów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
3 wrz 2023
Świetny sklep, szybka dostawa, wysoka jakość produktów.
9 lis 2023
Jakość obrazu jest naprawde dobra kolory jak we wzorze
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię i cieszymy się, że obraz spełnił Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby oferować najwyższą jakość naszych produktów i dbamy o zadowolenie naszych klientów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
1 lis 2023

Polecam!

Rabat, błyskawiczna wysyłka i świetna jakość wykonania
2 lis 2023
Dziękujemy za komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z rabatu, szybkiej wysyłki i świetnej jakości wykonania. Pani opinia jest dla nas bardzo ważna, i jesteśmy dumni, że spełniamy Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy i zapraszamy ponownie!
AS
Aura S.
Działdowo
22 paź 2023

dobry kontakt, szybka dostawa

dobry kontakt, fajne weekendowe ceny :) szybka dostawa
23 paź 2023
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że odniosła Pani pozytywne wrażenia na temat naszego sklepu oraz, że jest Pani zadowolona z naszej obsługi klienta. Dokładamy wszelkich starań, aby ceny produktów były wyjątkowo atrakcyjne oraz dbamy o szybką i bezproblemową dostawę. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Jakość oraz szybkość realizacji. Serdecznie polecam 🤗
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Szybka realizacja, informacja o statusie zamówienia.
4 lis 2023
Szybka przesyłka i produkt wysokiej jakości. Polecam!
6 lis 2023
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z szybkiej przesyłki i produktu wysokiej jakości! Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i za rekomendację. Twój komentarz jest dla nas bardzo ważny i motywuje nas do dalszego dostarczania doskonałych usług. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy zawsze tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy za zakupy i zaufanie! 🚚🌟👍
1 wrz 2023
Intuicyjny sposób zamawiania i szyba wysyłka, polecam
4 wrz 2023
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twój pozytywny komentarz. Cieszymy się, że obrazy oraz sposób dostawy spełniły Twoje oczekiwania. Mamy nadzieję, że będziemy mogli zaoferować Ci więcej naszych produktów w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
5 lis 2023
Jakość obrazu jest bardzo dobra. Zachęcam do zakupu.
7 lis 2023
Bardzo dziękujemy za pozytywną opinię. Miło nam, że doceniła Pani jakość naszego produktu. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Jeszcze raz dziękujemy za opinię i zachęcamy do ponownego zakupu. Pozdrawiamy, zespół Bimago
12 sie 2023
Wszystko super! Obraz taki jak na stronie, idealny 🤩
16 sie 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Dbamy o to, aby nasze produkty były jak najbardziej zgodne z prezentacją online. Cieszymy się, że produkt spełnił Pani oczekiwania. W przyszłości zachęcamy do ponownego skorzystania z naszej oferty! Pozdrawiamy, zespół Bimago!
16 lis 2023
piękna tapeta,jakość nadruku bardzo dobra ,polecam!
16 lis 2023
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
11 lis 2023
Wszystko super. Bardzo szybka realizacja. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie, cieszymy się, że jesteś zadowolony z szybkiej przesyłki i produktu wysokiej jakości! Dziękujemy za Twoją pozytywną opinię i za rekomendację. Twój komentarz jest dla nas bardzo ważny i motywuje nas do dalszego dostarczania doskonałych usług. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania lub potrzebujesz pomocy, jesteśmy zawsze tutaj, aby Ci pomóc. Dziękujemy za zakupy i zaufanie!