bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2319)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

29 mar 2023
Bardzo blade/mało widoczne kontury/granice rozdzielające kolory - do malowania potrzebne bardzo dobre oświetlenie i okulary/szkła powiększające. Dramatyczna jakoś farb - rzadkie, jak mleko - bardzo słabe krycie. Żeby dobrze zamalować element, czynność tą trzeba powtarzać kilkakrotnie ( u mnie 6 razy ), a i tak było widać kierunki pociągnięcia pędzlem :( . Szkoda, bo spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego za tę cenę.

Opinie nt. sklepu bimago.pl

17 gru 2023

Dobra firma.

Szybka dostawa, obraz dobrze zabezpieczony. Wszystko w porządku. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Obraz super, wszystkim się bardzo podoba, Fajna jakość wykonania.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
16 gru 2023
Bardzo ładny i solidnie wykonany parawan. Szybka wysyłka. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Kody na super rabaty. Fototapety bardzo ładne. Szybka wysyłka.
28 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, ze nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dbamy o to, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne, ale również trwałe. Jesteśmy bardzo wdzięczni za pozytywną opinię. Dołożymy wszelkich starań, aby nasze produkty i usługi były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
2 gru 2023

Dziękuję i polecam 🤩

Parawan śliczny, zgodny z opisem, pięknie się prezentuje ✨👌
Jakość oraz szybkość realizacji. Serdecznie polecam 🤗
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Szybka realizacja, informacja o statusie zamówienia.
bardzo elegancki parawan - super jakość - polecam
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dostawa szybciej niż była przewidywana
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Dokładamy wszelkich starań, aby nasze dostawy były realizowane w możliwie najkrótszym czasie. Wiemy, że czas jest dla naszych klientów bardzo cenny, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się spełnić Pani oczekiwania w zakresie szybkości dostawy. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
13 gru 2023

Szybko

Szybka, sprawna realizacja zamówienia
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że zamówienie zostało zrealizowane szybko i sprawnie. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów, dlatego staramy się, aby realizacja zamówień przebiegała jak najszybciej i najsprawniej. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Zgodny z opisem. Szybka realizacja.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoje pozytywne słowa napełniają nas entuzjazmem i motywują do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i usług! Miło nam widzieć zadowolenie z zakupionego obrazu. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci więcej pięknych dzieł, które będą jeszcze bardziej ożywiać Twoje wnętrza! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Wszystko zgodne z opisem. Polecam.
17 gru 2023
Szybko, sprawnie, zgodne z opisem
ładne obrazy, wspaniała obsługa
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Cieszymy się niesamowicie, czytając Twoje pozytywne słowa na temat naszego sklepu. Twój entuzjazm i zadowolenie są dla nas najlepszą nagrodą i paliwem do dalszego działania. Twoja opinia to dla nas potwierdzenie, że nasza praca ma sens i że nasze produkty spełniają oczekiwania naszych klientów. Jeżeli masz znajomych lub rodzinę, którzy mogą być zainteresowani naszymi produktami, byłoby dla nas wielkim zaszczytem, gdybyś podzielił się z nimi swoim doświadczeniem i polecił nasz sklep. Każda rekomendacja ma dla nas ogromną wartość. Z góry dziękujemy za każde polecenie, za wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli okazję zaoferować Ci nasze produkty również w przyszłości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
7 gru 2023
Szybko, zgodnie z zamówieniem
8 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię! Bardzo się cieszymy, że zamówienie dotarło szybko i zgodnie z oczekiwaniami! Naszym celem jest zapewnienie sprawnej i zgodnej z zamówieniem obsługi, dlatego miło nam słyszeć, że udało się to osiągnąć. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Szybka realizacja zamówienia.
28 gru 2023
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko i sprawnie. Staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów, dlatego dbamy o to, aby zamówienia były realizowane jak najszybciej. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Polecam, zgodnie z opisem
12 gru 2023
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z zakupu i , że poleca Pani nasz produkt. Opinia naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Dzięki niej możemy stale ulepszać nasze produkty i usługi. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
9 gru 2023
Szybko, solidnie, tanio
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z szybkości dostawy, solidności wykonania oraz z atrakcyjnej ceny naszych produktów. Zawsze staramy się, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych usług. Dlatego też dbamy o to, aby nasze produkty były wykonane z najwyższej jakości materiałów. Jesteśmy przekonani, że nasz produkt będzie Pani służył przez wiele lat. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Szybko sprawnie ładnie
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że realizacja zamówienia przebiegła szybko, sprawnie i że produkt spełnił Pani oczekiwania. Dbamy o to, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów, dlatego staramy się, aby realizacja zamówień przebiegała jak najszybciej i najsprawniej. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
8 gru 2023
Piękny obraz, polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Dbamy o to, aby nasze produkty były estetyczne i aby ładnie prezentowały się w każdym wnętrzu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!