bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2320)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

29 mar 2023
Bardzo blade/mało widoczne kontury/granice rozdzielające kolory - do malowania potrzebne bardzo dobre oświetlenie i okulary/szkła powiększające. Dramatyczna jakoś farb - rzadkie, jak mleko - bardzo słabe krycie. Żeby dobrze zamalować element, czynność tą trzeba powtarzać kilkakrotnie ( u mnie 6 razy ), a i tak było widać kierunki pociągnięcia pędzlem :( . Szkoda, bo spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego za tę cenę.

Opinie nt. sklepu bimago.pl

Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Bardzo dziękujemy za Twoje pozytywne słowa i cieszymy się, że jesteś zadowolony z zakupów. Dla nas, szybkość realizacji i najwyższa jakość to priorytety, dlatego niezmiernie cieszy nas, że zostało to dostrzeżone i docenione. Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie . Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
28 sty 2024
31 sty 2024
Produkować parawany z normalnego materiału, a nie z papieru na dodatek za takie pieniądze...
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego produktu. Nasze parawany wykonywane są na płótnie flizelinowym o gramaturze 170 g/m². Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że do produkcji parawanów używamy wyłącznie materiałów o wysokiej jakości i dbamy o ich staranne wykończenie. W przypadku gdy produkt nie spełnia Pani oczekiwań, ma Pani prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
8 sty 2024
Świetnie wykonana robota, bardzo żywe kolory, świetne płótno, solidne ramki, łatwość zawieszenia. Poczułem się jak właściciel twórczości Claude Monet, a pewne rzeczy są bezcenne. Opakowanie tez bez zarzutu, produkt bez wad. Szczerze polecam, tego szukałem.
9 sty 2024
Drogi Kliencie, Jest nam niezmiernie miło czytać, że nasz produkt dodał koloru i życia do Twojego wnętrza. Twoje zadowolenie z wykonania produktu to dla nas największa nagroda. Dziękujemy za tak pozytywne słowa i mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli zaoferować Ci więcej inspirujących rozwiązań. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
14 sty 2024
Obraz akustyczny bardzo ładny, jedyny minus to inny sposób montażu a przy okazji i inny rozstaw mocowan niz w poprzednich obrazach tego samego wymiaru. Tak więc aby zamocować go na przygotowane wcześniej kołki trzeba dołozyć dodatkowe mocowania.
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania pod względem estetycznym. Doceniamy sugestię dotyczącą dodatkowych mocowań i z pewnością przekażemy ją do działu odpowiedzialnego za projektowanie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub pytania, chętnie służymy pomocą. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
13 sty 2024

Bardzo polecam.

Widać, że obrazy wykonane zostały z dużą starannością i dbałością o detale. Przesyłka dobrze zabezpieczona. Po powieszeniu na ścianie wyglądają pięknie! Widać profesjonalne podejście do tematu. Polecam z czystym sumieniem :)
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obrazy były wykonane z najwyższą starannością i dbałością o detale. Obrazy pięknie prezentują się w Pani wnętrzu. Dziękujemy również za informację o dobrze zabezpieczonej przesyłce. Dbamy o to, aby nasze produkty dotarły do klientów w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
10 sty 2024
Bardzo miła obsluga klienta, produkt zgodny z opisem, kolory zgodne ze zdjęciem, super ze mozna kupic zestaw do przyklejenia tapety na stronie. Szybka przesylka, dobrze zapakowana.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie , Dziękujemy za Twój komentarz! Jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasz kontakt z Tobą był pozytywny i że nasi pracownicy okazali życzliwość. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić przyjazną i profesjonalną obsługę, abyś czuła się komfortowo i dobrze obsłużona. Jeśli będziesz miał/a jakiekolwiek dalsze pytania lub potrzebujesz wsparcia, zawsze możesz się do nas zwrócić. Dziękujemy jeszcze raz za wybór naszych usług i mamy nadzieję, że będziemy mieć okazję obsłużyć Cię ponownie w przyszłości. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
28 sty 2024

Obraz na płótnie

Produkt odpowiadający moim oczekiwaniom. Szybką dostawą. Bardzo dobre opakowanie produktu. Polecam gorąco.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie Dziękujemy za Twój miły komentarz! Jest dla nas ogromnym zadowoleniem, że jesteś zadowolony z jakości naszych obrazów, ich estetyki, szybkiej przesyłki, starannego opakowania oraz naszych promocji. Nasz zespół zawsze stara się dostarczać najlepsze doświadczenie zakupowe i Twoje słowa są dla nas dużym uznaniem. Jeśli będziesz miał jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, proszę, daj nam znać. Dziękujemy jeszcze raz i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność gościć Cię w naszym sklepie ponownie w przyszłości. Życzymy Ci wspaniałego dnia! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
18 sty 2024
Bezproblemowe zamówienie i szybka dostawa, obraz zgodny z oczekiwaniami. Polecam.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że zamówienie przebiegło sprawnie i bezproblemowo, a obraz spełnił Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższych standardów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Bardzo szybka wysyłka na której nie ukrywam bardzo mi zależało. Bardzo polecam

Dziękuję

Szybka profesjonalna obsługa .Repodukcje przepiękne POLECAM ZAKUPY W BIMAGO
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszej szybkiej i profesjonalnej obsługi. To dla nas bardzo ważne, aby zapewnić klientom jak najlepsze doświadczenie zakupowe. Dodatkowo, miło nam, że reprodukcje spełniły Pani oczekiwania. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Profesjonalna strona, łatwe i szybkie przeglądanie , doży wybór
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że ocenił Pan naszą stronę za profesjonalną, a proces przeglądania jest łatwy i szybki. Naszym celem jest zapewnienie klientom jak najlepszego doświadczenia zakupowego, dlatego doceniamy Pana pozytywne spostrzeżenia. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!

Bardzo ładny i dobrze wykonany obraz. Osobiście polecam.
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pani oczekiwania. Zadbaliśmy o to, aby obraz prezentował się wyjątkowo estetycznie i był wykonany z dbałością o detale. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Szybka i w pełni profesjonalna realizacja zamowienia
18 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że realizacja Pana zamówienia przebiegła sprawnie i bezproblemowo. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze zamówienia były realizowane w jak najkrótszym czasie i z zachowaniem najwyższych standardów. Z radością czytamy takie pozytywne opinie. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
Fototapety w bardzo dobrej jakości wydruku.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Sprawna obsługa, szybka dostawa. Polecam!
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasza obsługa spełniła Pani oczekiwania, a dostawa przebiegła sprawnie i szybko. Dziękujemy za polecenie naszego sklepu! Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
26 sty 2024
Szybka wysyłka, obraz piekny, polecam
szybka dostawa ,towar dobrej jakosci
16 sty 2024
Przepiękne obrazy i super obsługa
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasze produkty spełniły Pani oczekiwania. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze obrazy były najwyższej jakości i aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!