bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2358)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

31 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Skontaktowaliśmy się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
31 sty 2024
Produkować parawany z normalnego materiału, a nie z papieru na dodatek za takie pieniądze...
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego produktu. Nasze parawany wykonywane są na płótnie flizelinowym o gramaturze 170 g/m². Jednocześnie chcielibyśmy zapewnić, że do produkcji parawanów używamy wyłącznie materiałów o wysokiej jakości i dbamy o ich staranne wykończenie. W przypadku gdy produkt nie spełnia Pani oczekiwań, ma Pani prawo do odstąpienia od umowy w ciągu 30 dni od daty otrzymania towaru. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
WS
31 lip 2023

oszukuje- sprzedaje poduszki microfibra -opis w ofercie, przysyła poszewke poliesteerr!

31 lip 2023
Dzień dobry. Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony z zakupu. Na naszej stronie internetowej w zakładce informacje techniczne, widnieje dokładny opis produktu oraz informacja o tym, iż wysyłana jest sama poszewka bez wkładu. Wkład należy zamówić osobno w zakładce "akcesoria", do wkładu doliczana jest również dodatkowa opłata. Natomiast tkanina wykonana jest z mikrofibry. W przypadku gdy produkt nie spełnia Pana oczekiwań, ma Pan prawo do zwrotu w ciągu 30 dni od otrzymania zamówienia. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiamy, Zespół Bimago
17 lis 2023

W formularzu wpisałem i NIP i nazwę firmy na infolinii mi powiedziano że to nie jest umiejscowione więc nie mogą zmienić faktury ogólnie to dziwne więc nie jestem zadowolony z tej firmy i w takim układzie nie będę u państwa kupował tylko w innej firmie Dz

W formularzu wypełniłem i NIP i nazwę firmy.Na infolini powiedziano mi ,że nie jest to zaznaczone,więc być może macie złą aplikacje.Jeśli nie dostanę faktury takiej jak chciałem,to nie będę zamawiał u państwa już produktów,a miałem zamiar właśnie to zrobić jeszcze raz.NZOZ GAB POZ DUL ZENON.39216 Róża NIP 8722436260
21 lis 2023
Bardzo nam przykro, że nie jest Pan zadowolony. Niestety podczas składania zamówienia nie został podany numer NIP. Zgodnie z nowymi przepisami, nie ma możliwości skorygowania faktury po wysyłce zamówienia, jeśli NIP nie został podany. Poniżej przesyłam również pełne wyjaśnienie: Nabywca przed dokonaniem zakupu musi określić czy występuje w roli osoby fizycznej nieprowadzącej działalności (nie podaje NIP) czy w roli osoby fizycznej prowadzącej działalność (podaje NIP firmy). Na tej podstawie sprzedawca jest w stanie: 1. zidentyfikować transakcję pod kątem kasy fiskalnej i ewentualnego zwolnienia z rejestracji transakcji na niej 2. wywiązania się z obowiązku wynikającego z art 106b ustawy o VAT W przypadku tego zamówienia, niestety nie podał Pan nr NIP więc sprzedaż została zaewidencjonowana jako sprzedaż na rzecz osoby fizycznej. Niestety nie ma już możliwości zmiany tej sprzedaży na działalność gospodarczą. Pozdrawiamy, Zespół Bimago.
26 kwi 2023

Bo nie ma opcji "Płatne przy odbiorze"… Ty też będziesz kiedyś stary i zchorowany i zasmakujesz jat trudno jest żyć Panie Bomago!

Bo nie ma opcji "Płatne przy odbiorze" i starych i schorowanych ludzi do podróży do banków a w moim przypadku bo jestem przykuty do fotela do proszenia sąsiadów o dokonanie przelewu. Ty też będziesz kiedyś stary
26 kwi 2023
Z przykrością muszę poinformować, ze nie akceptujemy płatności za pobraniem, ponieważ każdy produkt z naszej oferty jest realizowany na zamówienie Klienta po otrzymaniu całej płatności. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
2 paź 2023
Brak mozliwosci domowienia do już zamówionej tapety tych samych 2 kawałków
3 paź 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości. Skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
15 paź 2023
Niestety obraz jest w kiepskiej rozdzielczości. Po prostu żenada.
16 paź 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że uda nam się rozwiązać zaistniały problem oraz przedstawić satysfakcjonujące rozwiązanie. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
21 wrz 2023
Nie otrzymałam zamówienia.
22 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Natomiast wysyłka Pani zamówienia jest realizowana zgodnie z terminami przedstawionymi na stronie internetowej. Skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta