bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (419) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2341)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

Nie otrzymałem paragonu.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Szanowny Kliencie, Z przykrością musimy poinformować, że nie wystawiamy paragonów. W celu minimalizowania użycia zasobów naturalnych i ochrony środowiska zrezygnowaliśmy z papierowych faktur. Faktura wysyłana jest po zrealizowaniu zamówienia na podany przez Klienta e-mail. Pozdrawiamy, Zespół Bimago
25 gru 2023
Nadruk ozdobny na róży miał być w kolorze złotym a nie żółtym i brązowym.
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
16 sie 2023
plakat ok, fatalna jakość ramy nie trzyma formy, wygina się, wypada zawartośc, metalowe przyponki do "pleców" się wyginają, przy próbie odpięcia by włożyć plakat odpadają, ranią palce z powody wygięc metalu
17 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Satysfakcja klienta jest naszym priorytetem i przykro nam słyszeć, że nie była ona na zadowalającym poziomie dlatego skontaktowaliśmy się z Panią mailowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Bardzo przepraszamy za wszelkie niedogodności! Mamy jednak nadzieję, że uda nam się rozwiązać zaistniały problem i spełnić Pani oczekiwania. Pozdrawiamy zespół Bimago!
17 paź 2023
słabe oprawienie na ramie, zagięcia, fałdy - nie ciekawie to wygląda - nie zdecyduje sią na eksponowanie na ścianie w moim wnętrzu.
18 paź 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że otrzymał Pan produkt w złym stanie. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości. Skontaktowaliśmy się z Panem mailowo, w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Mamy nadzieję, że uda nam się przedstawić Panu odpowiednie rozwiązanie oraz, że nie będzie nas Pan źle wspominał w przyszłości. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
12 wrz 2023
Tapeta niestety nie wygląda tak jak na zdjęciu przyszla w dwóch kawałkach kolorystyka ciemnej zieleni mierna
13 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pani naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki, skontaktowaliśmy się z Panią w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
22 lis 2023

Zniżka na kolejny zakup ? Zapomnij.

Brak możliwości skorzystania z przyznanej zniżki na zakup kolejnego obrazu.
23 lis 2023
Drogi kliencie, sprawdziliśmy stan punktów na Pana koncie klienta i jak najbardziej ma Pan możliwość skorzystania ze zniżki na kolejny zakup. Wysłaliśmy Panu wiadomość mailową z Pana indywidualnym kodem zniżkowym, który dostępny jest również na Pana koncie klienta na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
4 wrz 2023
Błąd w dedykacji jest karygodny , wiecej z tej strony nic nie zamowie.
5 wrz 2023
Dzień dobry, bardzo nam przykro, że nie poleca Pan naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, z chęcią poznamy więcej szczegółów. Informujemy, że można skorzystać z prawa zwrotu w ciągu 30 dni od momentu otrzymania paczki, skontaktowaliśmy się z Panem w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Pozdrawiam serdecznie, Serwis Klienta
6 wrz 2023
7 wrz 2023