bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (432) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2358)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

31 lip 2023
oszukuje- sprzedaje poduszki -opis w ofercie, przysyła poszewke! po drugie poszewka nie jest z microfibry tylko poliestru https://www.bimago.pl/tekstylia/poduszki-dekoracyjne/z-mikrofibry/lesny-dywan-roslinna-kompozycja-z-bogatym-detalem-mchu-146817.html?fbclid=IwAR18QRAJ_zasmegJZjMGwoosnAu4wk17sArJ7j9-XBs9SJ3Dr6aUhtJ6RNE
WS

Opinie nt. sklepu bimago.pl

9 paź 2023
Obraz mandala 5 części. Niestety zapach okropny- plastiku. Wzór średnio się zgadza. Moje zainteresowanie wzbudził motyw mandali w ciekawej 5 częściowej aranżacji. Inaczej wyobrażałam sobie strukturę. Nie zamówiłabym pobownie
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
10 paź 2023
Szanowna Pani Moniko, bardzo nam przykro, że nie jest Pani zadowolona z naszego produktu. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty były jak najlepszej jakości, i z chęcią poznamy więcej szczegółów. Skontaktowaliśmy się z Panią mailowo w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji oraz przedstawienia odpowiedniego rozwiązania. Mamy nadzieję, że uda nam się znaleźć porozumienie i w przyszłości nie będzie nas Pani źle wspominać. Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
8 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
10 lip 2023
Drogi Kliencie, Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta. Chętnie Ci pomożemy w rozwiązaniu problemu. Jeszcze raz przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za cierpliwość. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago