bimago.pl- Logo - Opinie

bimago.pl

Opinie (429) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2319)

Ważny od: 16 lip 2014
bimago.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

3 paź 2023
Obrazy które kupuje już od dawna,zawsze są zgodne z opisem i są przepiękne,dobrze zapakowane do wysyłki,więc nie ma mowy o uszkodzeniu.polecam firmę bimago,i napewno jeszcze kupię jakiś obraz

29 mar 2023
Bardzo blade/mało widoczne kontury/granice rozdzielające kolory - do malowania potrzebne bardzo dobre oświetlenie i okulary/szkła powiększające. Dramatyczna jakoś farb - rzadkie, jak mleko - bardzo słabe krycie. Żeby dobrze zamalować element, czynność tą trzeba powtarzać kilkakrotnie ( u mnie 6 razy ), a i tak było widać kierunki pociągnięcia pędzlem :( . Szkoda, bo spodziewałam się czegoś naprawdę dobrego za tę cenę.

Opinie nt. sklepu bimago.pl

RG
Renata G.
Brzozów
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoja pozytywna opinia napawa nas radością! Dziękujemy za docenienie naszej pracy i zaufanie. Jeżeli znasz kogoś, kto mógłby skorzystać z naszych produktów, zachęcamy do polecania naszego sklepu. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
28 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi kliencie, Dziękujemy za Twój komentarz! Bardzo cieszymy się, że byłeś zadowolony z naszych usług. Nasz zespół zawsze stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi, więc to dla nas ogromna satysfakcja, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Jeśli będziesz potrzebował pomocy w przyszłości, nie wahaj się skontaktować z nami. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
14 sty 2024
Obraz akustyczny bardzo ładny, jedyny minus to inny sposób montażu a przy okazji i inny rozstaw mocowan niz w poprzednich obrazach tego samego wymiaru. Tak więc aby zamocować go na przygotowane wcześniej kołki trzeba dołozyć dodatkowe mocowania.
16 sty 2024
Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że nasz produkt spełnił Pana oczekiwania pod względem estetycznym. Doceniamy sugestię dotyczącą dodatkowych mocowań i z pewnością przekażemy ją do działu odpowiedzialnego za projektowanie. Jeśli ma Pan jakiekolwiek dodatkowe uwagi lub pytania, chętnie służymy pomocą. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
18 sty 2024
29 lis 2023
Zakupiony wydruk Premium pt.Złota Dama nie posiada złotego koloru nigdzie a do tego pozostałe kolory są bardzo mdłe?! Na stronie Bimago aż ocieka złotem a kolory są bardzo intensywne. Jestem trochę rozczarowany zakupem a jest to już 6 zakupiony wydruk Premium. Czy mam to rozumieć że jakość spadła na drugi plan???!
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Cenimy każdy komentarz od naszych klientów, ponieważ to pomaga nam doskonalić nasze usługi i produkty. Jeśli mogę być pomocny w jakikolwiek sposób lub jeśli masz dodatkowe pytania czy uwagi, proszę daj mi znać. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Drogi Kliencie, Twoje pozytywne słowa napełniają nas entuzjazmem i motywują do dalszego podnoszenia jakości naszych produktów i usług! Miło nam widzieć zadowolenie z zakupionego obrazu. Nie możemy się doczekać, aby dostarczyć Ci więcej pięknych dzieł, które będą jeszcze bardziej ożywiać Twoje wnętrza! Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago
9 gru 2023
25 lip 2023
Jeśli chodzi o kontakt z firmą to na 5. Co do obrazu, przyznaję, że nie wiedziałam jakie są efekty tej techniki, no i jestem rozczarowana - przypomina ceratę i jest mało efektowna. Po prostu powinnam wcześniej obejrzeć takie prace.
26 lip 2023
5 maj 2023
Bardziej naciągnąć płótno na rami, bo trochę ramka odstaje.
3 wrz 2023
Tym razem płótno było słabo naciągnięte.
4 wrz 2023
25 lis 2023
Szybką obsługa, dobre wykonanie
Odpowiedź ze sklepu bimago.pl
Dziękujemy za pozytywny komentarz! Miło nam, że doceniła Pani naszą efektywną obsługę oraz wysoką jakość wykonania. Zapraszamy do ponownych zakupów! Pozdrawiamy, Zespół Bimago!
15 paź 2023
6 wrz 2023
7 wrz 2023
11 cze 2023
19 cze 2023
Drogi Kliencie, Cieszymy się, że produkt spełniła Twoje oczekiwania! Dziękujemy za polecanie nas i mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię zaskoczyć. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół bimago