planteon.pl- Logo - Opinie

planteon.pl

Opinie (423) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2151)

Ważny od: 7 wrz 2022
planteon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lis 2023
Kupuję goździki w większych ilościach do nabijania nimi pomarańczy. Przepięknie pachną, dodają magii świątecznemu klimatowi. Dopiero kupione tutaj są duże, praktycznie nie mają odpadów i goździkowego pyłu. Świetnie nadają się do moich celów! Praca idzie szybko a pomarańczowe kule wyglądają efektownie. Gorąco polecam. Ja pozostanę przy tym dostawcy na następne lata.

23 wrz 2023
Tym razem tylko 3 gwiazdki bowiem umieszczanie suszonych moreli i daktyli w torebkach w 100% plastikowych/foliowych - to poważne nieporozumienie. Owoce zaparzyły się w tym opakowaniu i …wołają o powrót do torebek papierowych z przezierną wstawką. Bardzo lubię Wasze suszone owoce, warzywa, orzechy. Pragnę nadal korzystać z Produktów Planteon. Zmieńcie jednak te śliczne lecz absolutnie NIEADEKWATNE OPAKOWANIA. Proszę…

Opinie nt. sklepu planteon.pl

Witam ostatnio zostały dostarczone mi przyprawy niestety jedna z paczek z bazylią była uszkodzona i wiele z całej paczki się wysypało
18 wrz 2023