planteon.pl- Logo - Opinie

planteon.pl

Opinie (421) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2152)

Ważny od: 7 wrz 2022
planteon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lis 2023
Kupuję goździki w większych ilościach do nabijania nimi pomarańczy. Przepięknie pachną, dodają magii świątecznemu klimatowi. Dopiero kupione tutaj są duże, praktycznie nie mają odpadów i goździkowego pyłu. Świetnie nadają się do moich celów! Praca idzie szybko a pomarańczowe kule wyglądają efektownie. Gorąco polecam. Ja pozostanę przy tym dostawcy na następne lata.

23 wrz 2023
Tym razem tylko 3 gwiazdki bowiem umieszczanie suszonych moreli i daktyli w torebkach w 100% plastikowych/foliowych - to poważne nieporozumienie. Owoce zaparzyły się w tym opakowaniu i …wołają o powrót do torebek papierowych z przezierną wstawką. Bardzo lubię Wasze suszone owoce, warzywa, orzechy. Pragnę nadal korzystać z Produktów Planteon. Zmieńcie jednak te śliczne lecz absolutnie NIEADEKWATNE OPAKOWANIA. Proszę…

Opinie nt. sklepu planteon.pl

6 lut 2024
4 cze 2023
Minus za sposób zapakowania. Produkty przyszły w dużej kopercie z folią bąbelkową, paczka była rozerwana na jednym z boków, na szczęście zamówienie było kompletne. Myślę że lepiej byłoby pakować profukty w karton z jakimś ekologicznym wypełnieniem. Same produkty są dobrej jakości, brak np. dużej ilości pokruszonych części.
Odpowiedź ze sklepu planteon.pl
14 lip 2023
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że byli Państwo zadowoleni z jakości naszych produktów. Całe szczęście, że zamówienie dotarło kompletne. Przykro nam, że paczka została uszkodzona, ale nie mamy wpływu na to jak kurierzy traktują przesyłki. Chcielibyśmy się zrehabilitować. Mamy nową formę dostawy - ORLEN Paczka -https://planteon.pl/orlen-paczka Mamy też letnie okazje https://planteon.pl/letnie-okazje Proszę napisać w komentarzu, aby paczka została zapakowana w karton. Pozdrawiamy, Planteon.pl
18 paź 2023
Było świetnie, poza tym, że dostawa przyszła niezapowiedziana. przed terminem, co jest pozytywnym zaskoczeniem, ale mogło się zakończyć niemożnością odbioru paczki.
18 wrz 2023

Przesyłka zapakowana z maksymalnym wykorzystaniem miejsca. Jakość produktów zgodna z oczekiwaną.
29 mar 2023

ory potrzebuje oni…

W większości towar ktory potrzebuje oni posiadają
29 kwi 2023
Szybką realizacja, profesjonalizm obslugi
2 maj 2023

Dobry dostawca

Super - szybkość dostawy i pakowanie
19 kwi 2023
Dobre produkty