planteon.pl- Logo - Opinie

planteon.pl

Opinie (421) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2152)

Ważny od: 7 wrz 2022
planteon.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

24 lis 2023
Kupuję goździki w większych ilościach do nabijania nimi pomarańczy. Przepięknie pachną, dodają magii świątecznemu klimatowi. Dopiero kupione tutaj są duże, praktycznie nie mają odpadów i goździkowego pyłu. Świetnie nadają się do moich celów! Praca idzie szybko a pomarańczowe kule wyglądają efektownie. Gorąco polecam. Ja pozostanę przy tym dostawcy na następne lata.

23 wrz 2023
Tym razem tylko 3 gwiazdki bowiem umieszczanie suszonych moreli i daktyli w torebkach w 100% plastikowych/foliowych - to poważne nieporozumienie. Owoce zaparzyły się w tym opakowaniu i …wołają o powrót do torebek papierowych z przezierną wstawką. Bardzo lubię Wasze suszone owoce, warzywa, orzechy. Pragnę nadal korzystać z Produktów Planteon. Zmieńcie jednak te śliczne lecz absolutnie NIEADEKWATNE OPAKOWANIA. Proszę…

Opinie nt. sklepu planteon.pl

Ładne te nowe opakowania bo obsługa jak zwykle wzorowa. Kupuję u Was jako odbiorca detaliczny już kilka lat i jeszcze nie zdarzyło mi się abym był niezadowolony z obsługi. Pozdrawiam szczególnie panie z pakowni, które mi kiedyś przesłały zabawny liścik na moje głupie pytanie co się robi z przyznanymi punktami
Przesyłki wychodza na czas. Wszystko dobrze popakowane a co najwazniejsze w tym wszystkim - PRODUKTY SĄ ŚWIEŻE I NIE MAJĄ MOLI !!! Zamówienia u innych sprzedawców kończyły sie u mnie inwazja moli. Planten jest czysty jak dziewica w noc poślubną.
Bardzo szybka wysyła. Przepiękne opakowania. Daktyle, owoce goji, orzechy pyszne.

Jakość produktów i zgodność z opisem bez zastrzeżęń

Produkty odpowiednio opakowane, dobra relacja jakości do ceny, szybka realizacja
9 mar 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia, pięknie zapakowane dobre produkty
Dostarczono szybko, sprawnie dobrej jakosci produkt. Dzieki.
10 mar 2024
Super towar, bardzo dobrze zabezpieczony na czas transportu
JŁ
9 mar 2024
Szybka dostawa. Świetny towar. Gorąco polecam !!!
Szybką dostawą, towary bardzo dobrej jakości.

Super obsługa i szybka realizcja…

Super obsługa i szybka realizacja zamówień :-)
Początek współpracy jest bardzo dobry 😊
Zgodne z oczekiwaniami . Polecam.
Szybka realizacja zamówienia.
16 mar 2024
Szybka wysyłka, miła obsługa.
szybko,sprawnie,polecam