Omega Store- Logo - Opinie

Omega StoreOpinie

ważny od: 28.10.2016
Sklep Omega Store został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie Omega Store można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 28.10.2016

Opinie nt. sklepu Omega Store

Opinie nt. sklepu Omega Store

Bardzo dobrze przebiegło moje zamówienie. Uzyskałem fachową pomoc ze strony sprzedawcy i szybko wyslałi mi towar.
Bardzo dobrze przeprowadzona transakcja, sklep wysłał paczkę bardzo szybko. Tak trzymać!
Bez zastrzeżeń. Wysyłka zamówienia szybka, kontakt przez cały czas świetny :)
OK - Dostawa na czas, sklep informował na bieżąco o postępach zamówienia.
Polecam. Produkt zgodny z opisem i specyfikacją.
Firma może służyć jako wzór dla innych pod względem obsługi klienta. otrzymałem odpowiwedź natychmiast na chacie - fachowa i rzetelna odpowiedź. następnie sklep internetowy bardzo przyjazny i łatwy w obsłudze. płatność natychmiastowa. wysyłka natychmiastowa. genialnie. dziękuję za profesjonalne doradzwtwo i super produkt.
Bardzo dobry sklep. Wysyłka zamówienia błyskawiczna, tak trzymać dalej. Dobry kontakt ze sklepem i doradztwo oraz wiedza pracowników.
Bardzo dobrze. Mogę polecić ten sklep, wysłali szybko towar i nie było zadnych problemów z zamówieniem.
Wszystko w jak najlepszym porządku. Miła obsługa i bardzo szybka dostawa.
👌
Towar dostarczony szybko, realizacja zamówienia wzorowa :) na pochwałę zasługuje tez kontakt z obsługą - duza wiedza i profesjonalizm!
Dobra jakość zamówionego produktu, wszytko zgodnie z opisem przedstawionym na stronie. Polecam zakupy w tym miejscu.
Wszystko gra, zamówiony towar dotarł błyskawicznie. Świetny kontakt ze sklepem przez cały proces zamówienia.
OK - Wszystko przebiegło pomyslnie, sprawnie. Tak trzymać! realizacja na czas, towar w pełni zgodny z opisem i zdjęciem
dostawa terminie, bardzo dobry kontakt z obsługą sklepu, fachowe doradztwo :) nagłośnienie działa super
Bardzo dobry sklep. Dostawa szybka, kontakt z obsługą w porządku. Polecam.
ok, polecam