DrukTak.plOpinie

DrukTak.pl - Tusze, tonery, serwis drukarek oraz laptopów

Global Ekosystem, właściciel sklepu DrukTak.pl istnieje od 2004 roku. Przez ponad 10 lat działalności zdobyliśmy zaufanie wielu klientów - firm, urzędów oraz osób prywatnych. Stawiamy na rozwój przedsiębiorstwa przez ciągłą poprawę obsługi klientów oraz nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Nasi pracownicy to grupa ekspertów z długoletnim doświadczeniem, którzy od wielu lat zajmują się tematyką związaną z drukiem, uczestniczą w szkoleniach tematycznych, znają najnowsze rozwiązania i chętnie się podzielą swoją wiedzą. Nasze wysiłki zostały docenione również przez partnerów biznesowych - jesteśmy partnerem handlowym firm: HP, Lexmark oraz Xerox. Sprzedajemy urządzenia drukujące oraz materiały eksploatacyjne firm wiodących na rynku oraz producentów urządzeń mniej popularnych, specjalistycznych. W ofercie mamy również sprawdzone, wysokiej jakości zamienniki – sprowadzamy je od kilku stałych dostawców, z którymi współpracujemy od wielu lat. Polecamy również zamienniki własnej produkcji spełniające standard Color Control firmy Static Control - dostępne u nas w sklepie jako produkty premium. Prowadzimy profesjonalny serwis urządzeń biurowych: - serwis drukarek, - serwis kopiarek, - serwis ploterów, - serwis komputerów, - serwis laptopów. Nasze motto TUSZE, TONERY, SERWIS można rozwinąć jako: sprawdzonej jakości tusze i tonery oraz wyspecjalizowany serwis urządzeń - wszystko w bardzo atrakcyjnej cenie!
ANDRZEJ ŁOPUSZAŃSKI

4.92 / 5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu DrukTak.pl

Wszystko w porządku

3 tygodni(e) temu
Szybka wysyłka, towar zgodny z zamówieniem.

polecam

Bardzo dobra współpraca Dobry kontakt, szybka wysyłka. Panowie bardzo pomocni :-)

polecam

Szybko i solidnie

szybko i sprawnie.

Polecam w 100

Wszystko sprawnie, dobry kontakt, zgodnie oczekiwaniami. Polecam Głowica drukuje bez zarzutu.

Wszystko O.K.

szybko i tanio

Szybka realizacja zamówienia.Polecam

Bardzo szybka i pewna realizacja

Kolejne zamówienie, kolejne zadowolenie z obsługi i dostawy. I nadal pozostanę klientką DRUK TAK :-)