maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Wszystko super!!!
Kupowałem w maxtime trzykrotnie. Zakupy w tym sklepie to czysta przyjemność. Przede wszystkim bardzo miła i profesjonalna obsługa. Oferowane przedmioty oryginalne. No i bdb cena. POLECAM!
Polecam maxtime.pl
najtaniej w necie żaden sklep internetowy nie zaproponował mi niższej ceny. Dostawa - szybko i sprawnie. Polecam
Zegarek śliczny. Ekspresowa przesyłka. Zdecydowanie polecam Maxtime
polecam
Towar jak w opisie. Miła obsługa
Ekspresowa wysyłka, szybka odpowiedź na każde pytanie Dobry zakup Polecam
Wszystko zgodnie z opisem. Polecam
Wszystko super
Pełen profesjonalizm. Polecam wszystkim
Wszystko o.k towar zgodny z opisem
Tak trzymać
Wszystko gra
To mój kolejny zakup w tym sklepie, oczywiście wszystko w porządku
Szybka i sprawna realizacja zmówienia,szybka dostawa zegarek zapakowany bezpiecznie.
Wszystko przebiegło sprawnie i bez zarzutów, polecam.