maxtime.plOpinie

maxtime.pl- Logo - Opinie
maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl - zegarki i akcesoria znanych producentów światowych

Firma Max-Time istnieje od 2001 roku, natomiast początki tradycji prowadzenia przez Nas sklepu z zegarkami sięgają 1995 roku. W tym czasie została umocniona pozycja na rynku markowych zegarków, przez co firma stała się wiodącym dystrybutorem i autoryzowanym partnerem ekskluzywnych oraz renomowanych firm i koncernów produkujących zegarki. Podążając drogą innowacyjności i postępu jakim niekwestionowanie stał się internet, w 2005 roku powstał sklep internetowy www.maxtime.pl, który ma na celu skoncentrowanie oraz ujednolicenie całej dotychczas wypracowanej przez Max-Time oferty. Dzięki temu Klienci sklepu na bieżąco mogą śledzić wszystkie aktualne propozycje, które to skrupulatnie są dobierane w ten sposób, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie w poszczególnych działach. Max-Time specjalizuje się w sprzedaży i obsłudze serwisowej zegarków renomowanych szwajcarskich marek: Tissot, Certina, Atlantic, CALVIN KLEIN, ADRIATICA. Są to zegarki, które znane są nie tylko ze względu na ich precyzję i niezawodność, ale fakt, że docenili je sławni i uznani celebryci ugruntowali ich pozycję jako produkty: Premium. Sklep internetowy oprócz szwajcarskich zegarków proponuje Państwu również takie marki jak: TIMEX, CASIO, FOSSIL, SEIKO, DIESEL,MICHAEL KORS, LORUS, BERING, DKNY, ANNE KLEIN, VOSTOK EUROPE,FESTINA,PIERRE RICAUD,CLUSE. Salon sprzedaży, który mieści się w Rzeszowie przy ulicy Lisa Kuli 19, to miejsce gdzie nie tylko mogą Państwo dokonać drobnych napraw, począwszy od wymiany baterii
Max-Time Maciej Pałka
Lisa Kuli 19
35-025 Rzeszów
CEIDG REGON 691557204
Maciej Pałka

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

4.99/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu maxtime.pl

Polecam serdecznie, towar zgodny z zamówieniem, bardzo szybka przesyłka. Solidna firma godna polecenia.
Szczerze polecam sklep maxtime. Fachowe doradztwo i szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolony z zakupu.
Bardzo szybka dostawa,zegarek zgodny z opisem,miła obsługa.Polecam.
Nie mogę wypowiedzieć się na temat serwisu, nie korzystałem
Bordzo dobry kontakt i szybka wysyłka mimo okresu przedświątecznego. Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Polecam
Wszystko SUPER
Wszystko przebiegło dobrze. Szybka wysyłka w bardziej gorącym okresie bo jakieś 2 tyg przed świętami Bożego Narodzenia. Właściwie dwa dni później miałam już zegarek na ręce :)
Polecam wszystko ok
Super obsługa i dostawa
Szybko, sprawnie, bezproblemowo polecam
EXPRES
firma ok
Wszystko super
Polecam Firmę ,produkt świetny,podziękowania dla Pana Maciej ,pozdrawiam
Szybko i sprawnie. Nie było problemu z ceną itp. Zegarek sprawny i dostarczony w całości.
Szybko, tanio, solidnie Polecam;-)
Kolejny raz kupuję w tym sklepie, żadnych uwag. Polecam.