maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (698)

Ważny od: 29 sty 2019
maxtime.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Indywidualne podejście do klienta, miła i profesjonalna obsługa, pomoc i fachowa porada , to i wiele innych rzeczy sprawia że zamawianie w tej firmie nie jest stratą czasu. Pozdrawiam personel i wszystkich którzy tworzą tą firmę.

22 maj 2023
Na stronie www sklepu jest napisane, że wszystkie zegarki są nowe i oryginalnie zapakowane. Niestety ten, który dostałem był używany lub demonstrowany, nie miał foli ochronnej, w związku z czym nie dotarł do mnie jako oryginalnie zapakowany. Co prawda zegarek nie miał śladów użytkowania, ale skoro sklep reklamuje towar jako „oryginalnie zapakowany i nowy”, to jeśli dostaję coś powystawowego, to spodziewałbym się takiej informacji przed zakupem. Duży minus.

Opinie nt. sklepu maxtime.pl