maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.pl

Opinie (68) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (698)

Ważny od: 29 sty 2019
maxtime.pl spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

Indywidualne podejście do klienta, miła i profesjonalna obsługa, pomoc i fachowa porada , to i wiele innych rzeczy sprawia że zamawianie w tej firmie nie jest stratą czasu. Pozdrawiam personel i wszystkich którzy tworzą tą firmę.

22 maj 2023
Na stronie www sklepu jest napisane, że wszystkie zegarki są nowe i oryginalnie zapakowane. Niestety ten, który dostałem był używany lub demonstrowany, nie miał foli ochronnej, w związku z czym nie dotarł do mnie jako oryginalnie zapakowany. Co prawda zegarek nie miał śladów użytkowania, ale skoro sklep reklamuje towar jako „oryginalnie zapakowany i nowy”, to jeśli dostaję coś powystawowego, to spodziewałbym się takiej informacji przed zakupem. Duży minus.

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

28 gru 2023
szybka dostawa, dobry kontakt ze sklepem, dwa razy dokonałem błędnego zakupu - za trzecim razem dzięki pomocy sklepu zakup okazał trafiony, zwrot bezproblemowy, zwrot środków również, polecam w 100 %
4 sty 2024
Myślę że wiecej staran nie jest potrzebnych...ponieważ wszystko jest idealne. Pozdrawiam DominikaBaras-Strzelecka
Natychmiastowa realizacja i wszystko zgodnie z opisem. Zegarek bardzo ładny
18 sty 2024

Pasek Certina DS Action

Super kontakt,sprzedawca godny polecenia,mega szybka wysyłka.Polecam
20 sty 2024
bardzo szybka realizacja zamówienia ,dobrze zabezpieczona przesyłka
3 sty 2024
Szybkość realizacji zamówienia i jakość produktu.
16 sty 2024

Towar zgodny z opisem sprawna obsługa.
13 sty 2024

Wszystko bardzo dobrze

Wszystko super. Polecam
16 sty 2024
4 sty 2024
1 sty 2024
23 gru 2023
Przesyłka doszła w expresowym tempie, polecam wszystkim!
Szybka realizacja i bezproblemowa komunikacja
22 gru 2023
Pełen profesjonalizm klient zadowolony.
17 gru 2023
Bardzo dobry kontakt i szybka dostawa.
7 gru 2023
Produkt zgodny z opisem, polecam
26 gru 2023
Szybka realizacja zamówienia
21 lip 2023

Atlantic 71365.41.51, Seahunter 330

Świetny kontakt, natychmiastowa odpowiedź na pytania i wątpliwości, wykonanie graweru znakomite, dostawa w terminie, zegarek świetnie zabezpieczony na czas transportu. Cóż więcej napisać? POLECAM !
19 kwi 2023
Wszystko OK transakcja przebiegła przykładowo , wybór , doradztwo , link od sprzedawcy , zapłata , wysyłka zegarka , odbiór przesyłki , zadowolenie z zakupów , wszystko przebiegło prawidłowo .
8 kwi 2023

Świetny sklep

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Zegarek zgodny z opisem i w dużo atrakcyjniejszej cenie niż w innych sklepach. Do tego gratisowy grawer i ekspresowa realizacja zamówienia. Gorąco polecam :)