maxtime.pl- Logo - Opinie

maxtime.plOpinie

ważny od: 29 sty 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022
Sklep maxtime.pl został sprawdzony i uzyskał certyfikat zgodnie z kryteriami jakości Trusted Shops

W sklepie maxtime.pl można skorzystać z gwarancji Trusted Shops i zabezpieczyć zakupy do kwoty 10 000 zł. Dowiedz się więcej

ważny od: 29 sty 2019
data aktualizacji: 7 paź 2022

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

Opinie nt. sklepu maxtime.pl

18 lip 2022
Piękny zegarem, mąż jest zachwycony :)
4 sie 2022
Wszystko super
11 lip 2022
11 lip 2022
5 lip 2022
Po otrzymaniu przesyłki miałem kilka pytań dotyczących zegarka, przesympatyczny Pan rozwiał moje wątpliwości i wszytko mi wytłumaczył. Świetna obsługa ratalna i szybka wysyłka. Towar spakowany bezpiecznie.
5 lip 2022
Niższe ceny; świetna, czytelna strona www; bardzo dobry kontakt przez telefon; szybka realizacja. Gratuluję!
19 cze 2022
Sprzedawca przez duże „S”! Wszystko na NAJWYŻSZYM poziomie. Zdecydowanie polecam!
14 cze 2022
Szybka realizacja zamówienia. Produkt znakomicie i bezpiecznie zapakowany.
9 cze 2022
24 kwi 2022
Bardzo polecam, kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry, obsługa profesjonalna, szybka bardzo dobrze zabezpieczona wysyłka, zegarek oczywiście super.
12 sty 2022
Ekspresowa wysyłka. Super kontakt. Towar oryginalny, zgodny z opisem. Zegarek Tissot T006.407.16.033.00, Męski, Le Locle Powermatic 80
23 sty 2022
Atrakcyjne ceny, bardzo szybka realizacja zamowienia, towar bezpiecznie zapakowany. Jednym słowem tak jak powinno byc
16 kwi 2022
Dobry kontakt, można wygrawerować nie tylko napis ale i grafikę, szybka wysyłka, konkurencyjna cena, brak zarzutów.
20 lut 2022
Polecam serdecznie 😉 wszystko zgodnie z opisem, szybka dostawa, zegarek piękny, nawet ładniejszy niż na zdjęciach 💪
1 cze 2022
Wszystko ok. Zdecydowanie polecam miła i sympatyczna obsługa pełen profesjonalizm. Produkt zgodny z opisem.
13 kwi 2022
Konkretna rozmowa, doradztwo, szybka decyzja i zegarek cieszy oko. Polecam sklep www.maxtime.pl
24 sty 2022
Towar zapakowany starannie. Zegarek ładny choć mógłby być większy. Sklep godny polecenia.
8 sty 2022
Super kontakt. Mega szybka wysyłka. Usługa na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam
25 sty 2022
Bardzo dobry Sprzedawca. Szeroki asortyment , dobre ceny, błyskawiczna wysyłka.
15 sty 2022
Bardzo wysoki poziom obsługi, zegarek starannie zapakowany i ustawiony