mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznegoOpinie

mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznego- Logo - Opinie
mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznego- Logo - Opinie

mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznego - Meble egzotyczne inne niż wszystkie ...

Odkryj piękno drewna egzotycznego, sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie i ciesz się meblami, których nigdzie indziej nie znajdziesz. W tym sklepie zobaczysz wiele designerskich kolekcji mebli w wielu stylach: industrialnym, skandynawskim, rustykalnym. Prócz stołów, stolików, szafek RTV, komód czy konsoli, znajdziesz również wiele artykułów wyposażenia wnętrz jak lustra, wieszaki, stojaki i inne. Szukasz pięknych i oryginalnych mebli? Zajrzyj do nas koniecznie …
BMTL Sp.z o.o.
Polna 115A
87-100 Toruń
KRS: 0000389677 NIP: 8792652230, REGON: 34091225500000
Krzysztof Bartosik

Opinie nt. sklepu mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznego

4.97/5.00

Doświadczenia innych klientów sklepu mobilipercasa.pl - sklep z meblami z drewna egzotycznego

Meble prezentują się bardzo dobrze. Mają niepowtarzalny wygląd i tworzą fajny klimat. Szczególnie jeśli uwzględnimy ich cenę. Dostawa ekspresowa i to z wniesieniem do domu. Kontakt z biurem obsługi bez zarzutu. Szybka i rzeczowa odpowiedź. Polecam
Często korzystam z zakupów przez internet ,ale z taką obsługą klienta jeszcze się nie spotkałam bardzo profesjonalnie z troską o zadowolenie z zakupów i szybkością dostawy BRAWO!!!!!!
Bardzo profesjonalna i mila obsluga. Szybki kontakt ze sprzedawca. Meble takie jak w ofercie. Wykonanie doskonale
Wszystko na 5
Bardzo sprawnie i uprzejmie, towar zgodny z opisem i zdjęciami.
Fachowo, jakościowo i sprawnie.
Świetna obsługa i szybka wysyłka. Polecam każdemu takie meble drewniane. Belluno i CUBE z mango są najlepsze
Polecam!
śliczne kawowe stoliczki :)
Transakcja przebiegła pomyślnie, mebelki mega szybko przyjechały, są ekstra, polecam !