zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4443) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8421)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

3 maj 2023
Wszystko jest ok. Szybka dostawa, estetyczne opakowanie. nie ma wrażenia, że produkt jest ogólnodostępny i można go dotykać na wszelkie możliwe sposoby.
8 paź 2023
Wszystko odbyło się idealnie - proces zamówienia, jego realizacja, dostarczenie przesyłki - nie mam żadnych zastrzeżeń i z czystym sumieniem polecam!
8 maj 2023
Bardzo duży wybór produktów w sklepie i w przystępnych cenach. Szybka wysyłka. W paczce niespodzianka - folder z przepisami kulinarnymi. Dziękuję :)
16 wrz 2023

Urszula

Kupuję w tym sklepie kolejny raz i zawsze jestem zadowolona z jakości artykułów, obsługi klienta, wysyłki. Dalej zamierzam korzystać z tego sklepu.
28 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, towar zgodny z zamówieniem. Dopiero zaczęłam używać te produkty a więc z opinią na razie ich temat jeszcze poczekam😉
13 cze 2023
Bardzo mi się podobała prędkość wysyłki. 3 produkty świetne, niestety aloesowa maść w moim odczuciu nie zawiera ani % aloesu. Jest nieprzyjemna.
29 sie 2023

Polecam!!

Polecam! Mąka bambusowa to coś czego szukałam jako zamiennik zwykłej mąki. W końcu mogę zjeść zdrowego naleśnika ciesząc się pysznym smakiem :)
11 sie 2023
Dostawa o czasie, a nawet szybciej. Towar dostarczony w całości mimo uszkodzonego opakowania zewnętrznego, a zatem w 100% prawidłowo. Dziękuję.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Dziękujemy za Pani pozytywną opinię! Staramy się spełniać oczekiwania naszych klientów i cieszymy się, że mogliśmy to zrobić w tym przypadku. Staramy się zabezpieczać paczki jak najlepiej, by nie dopuścić do kontaktu produktów z zewnętrznymi warunkami. Zapraszamy do ponownego skorzystania z naszych usług! :)) Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.
12 gru 2023

szybka dostawa, wszystko spoko

szybka dostawa, nie każdy aromat ma dedykowany zapach, apple pie to niewypał, ale pozostałe są superos, także trzeba trafić 😊bardzo dziękuję
24 wrz 2023
Tytuł przelewu nie jest dostosowany do warunku niektórych banków tzn banki nie uruchamiają przelewu ze wszystkimi znakami zawartymi w tytule.
MC
Magdalena C.
Nowe Żochowo
10 sie 2023

Wszystko o.k.

Otrzymałam wszystko, co zamówiłam. Paczka spakowana z należytą starannością. Byłam na bieżąco informowana o statusie zamówienia. Dobra firma!
9 gru 2023
Towar zgodny z opisem. Profesjonalna obsługa. Szybka dostawa. Przesyłka zapakowana rewelacyjnie. Skorzystam jeszcze nie raz. Gorąco polecam.
12 maj 2023
Jestem prawie stałą Waszą klientką, to chyba świadczy o tym, że cenię Wasz sklep, artykuły są dobrej jakości, szybka wysyłka, niskie ceny.
23 cze 2023
Produkty w korzystnej cenie, fajne zestawy. Zawsze miły prezent w postaci przepisów do spersonalizowanej diety. Polecam, będę wracać!!!
22 paź 2023
Produkt zgodny z opisem. Minus jedna gwaizdja za przesyłkę bo miała być u mnie we wtorek na czym mi bardzo zależało a dotarła w środę.
12 gru 2023

Polecam sklep

Super produkty, przesyłka na czas. Punkty za lojalność, które nie znikają po roku, można wykorzystać przy zakupach. Jestem zadowolona.

Rzetelna Firma -Zielona Esencja.

Bardzo porządna firma pięknie wszystko zapakowane.paczka bardzo szybko dotarła do paczkomatu.Dziekujemy i życzymy samych sukcesów.
24 paź 2023
Widoczny lub opisany kraj pochodzenia produktów. Trafiłam raz na suszony czosnek i paprykę słodką pochodzącą z chin - wyrzuciłam
28 sie 2023
Bardzo miła komunikacja ze sklepem, szybka i wygodna dostawa, produkty jak w opisie. Jestem teraz stałą klientką tego sklepu ♥️
21 sie 2023
Super produkty. Jestem bardzo zadowolona, szybka i bezproblemowa dostawa. Z pewnością będę wracać po kolejne zakupy :) Polecam.
Odpowiedź ze sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością
23 sie 2023
Bardzo dziękujemy za taką opinię, miłe słowa i polecenie nas. Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pani poświęcony czas i cieszy nas Pani zadowolenie oraz to, że wkrótce znów będziemy mogli Panią obsłużyć! Pozdrawiamy i życzymy udanego dnia, Zielona Esencja.