zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością- Logo - Opinie

zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

Opinie (4425) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8398)

Ważny od: 4 maj 2016
zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością spełnia wszystkie Kryteria jakości Trusted Shops Uwzględnione

18 lut 2024
Sklep oceniam bardzo dobrze. Ale jeśli chodzi o produkt, to jeszcze nie mam wyrobionego zdania, nie działa.Mize jeszcze za wcześnie, bądź za mała dawka......

Dzien dobry, bylam bardzo zadowolona z poprzednich zamowien, niestety ostatnim bylam, jestem bardzo zawiedziona. Cynamom celjlonski, ktory zamówilam po raz 3 , tym razem nie nadaje sie do spozycia. Jest pokryty dziwnym nalotem, , nie wyglada zupelnie jak moj poprzedni towar. Jest tak twardy, ze nie da sie go przelamać. Zamowilam 4 opakowania i nie wiem czy do wykorzystania beda 3-4 laski. Przykro mi, ze tak zostalam potraktowana, ze nikt nie sprawdza jakosci towaru przed wysylka. Chcac nie chcac jestem zmuszona kupowac ten towar ( no i przy okazji inne razem zamawiane ) u innego dostawy. Pozdrawiam Iwona

Opinie nt. sklepu zielonaesencja.pl - sklep ze zdrową żwynością

31 mar 2024

Pisać prawdę!

Pisać prawdę , skąd pochodzi produkt. Dopiero na opakowaniu, po doręczeniu przesyłki.. że z Chin.. .Piszecie ze produkt Bio, bo bezglutenu??? Nie oszukujmy się.. Produkty ChRL nie mają dobrej opinii, przynajmniej w moim środowisku... Straciłam do Was zaufanie.. Doręczenie było na 5 ale to za malo..😪
Brak wypełniaczy w pudełku spowodował, że torebki z mąkami luźno przemieszczały się w środku w konsekwencji czego jedna torba pękła, a mąka się wysypała. Proszę dopilnować lepszego zabezpieczania towarów w kartonie zwłaszcza jeśli szczelnie go nie wypełniają. Poza tym wszystko w porządku.
Sklep ekologiczny zajmuje się sprzedażą produktów genetycznie modyfikowanych. Zostało to ukryte przy składaniu zamówienia, na stronie nie było logo zielonej żaby. To wstyd, dziękuję.

Orzechy do prania.

Jest to moje drugie zamówienie w tym sklepie, z pierwszym było wszystko jak trzeba, natomiast drugie pozostawia trochę do życzenia. Orzechy do prania dotarły wilgotne już w samym opakowaniu, przez co są całe lepkie i posklejane. Jeżeli chodzi o czas realizacji oraz dostawę przebiegła ona bez zarzutów.
Korzystając z aplikacji nie mogę zapłacić za pobraniem, nie zawsze jest potwierdzenie że przyjęto zamówienie
EK
Zamówienie złożyłam 21 marca. Otrzymałam. Otrzymałam 28 marca. Do 27 było " w przygotowaniu".
można poprawić czas realizacji dostawy, liczyłam na nią zdecydowanie przed świętami
30 mar 2024
Produkty z za krótkim terminem ważności, suszony lubczyk marnej jakości .
BW
strasznie długi czas doręczenia, czekam już drugi tydzień
31 mar 2024
Produkty śmierdzą stęchlizną
Я дуже незадоволена!Товар не получила.Гроші відправила.Де мій товар?
może dostarczcie przesyłkę!
24 mar 2024
Informowac w naglowku o krotkiej dacie waznosci. 20 dni dla 1 kg orzecha to klient powinien byc pewien co kupuje
Niestety jestem rozczarowana dostawą. Zawartość przesyłki była uszkodzona (rozerwane okienko opakowania z kurkumą). Co prawda ubytek niewielki, ale bałagan ponad normę! Dodam, że opakowanie zewnętrzne było nienaruszone, więc wszystko wskazuje, że osoba pakująca niedokładnie sprawdziła towar. Szkoda, bo moje dobre wrażenie po pierwszej dostawie prysło.

Opóźniona dostawa

Po dokonaniu płatności paczkę otrzymałam po 6 dniach dopiero, a zapewniają Państwo, że po otrzymaniu płatności paczka w 2 dni u klienta. Potrzebowałam na szybko tych produktów a skończyło się tak, że musiałam je kupić na miejscu i mam podwójną ilość tego samego.
16 mar 2024
Podobalo mi sie, ze paczka doszla, rozwalona, duza i nie zabezpieczona, zamowilem jeszcze raz, brak Waszej odpowiedzialnosci.Pozdrawiam.Gladis Andreas 42107Bad Salzuflen Fleerstr.3a Niemcy
Nie zrealizowanie przesyłki w terminie, mimo zapewnień że strony sprzedawcy. Błędy podczas zamówienia i wysyłki produktu. Towar z wadami, częściowo nadgniły.