molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (230) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1513)

Ładna strona internetowa sklepu Molton. Szybki termin realizacji zamówień. Na tym etapie nic bym nie zmieniała. Mam kilka ubrań z firmy Molton, które ładnie wyglądają i dobrze się noszą. Pomimo, iż w 2023 roku kupiła 2 komplety garniturów a 2024 roku kolejne 2 komplety garniturów, bluzkę i sukienkę nie mam karty stałego klienta. Chciałabym korzystać z rabatów dlatego też dobrzy byłoby posiadać w/w kartę. Proszę o wskazówki jak ją wyrobić.

Jakość artykułów bardzo dobra. Zdecydowanie słabo zapakowane, torebka bez worka ochronnego. Szale bez worków foliowych, ochronnych, wrzucone do papieru... Słabo...
AK
Alicja K.
Nowa Ruda

Opinie nt. sklepu molton.pl

BB
Barbara B.
Gorzów Wlkp
Jakość materiałów i wykończenie z górnej półki. Rozmiar idealny jaki noszę, dlatego od kilku lat ubieram się w Moltonie. Polecam. Jak dla kogoś ceny zbyt wysokie, warto poczekać do outletów.

LOVE MOLTON

Salon Molton w Galerii Focus Zielona Góra to mój pierwszy i najważniejszy sklep. Miła oddana obsługa, ubrania 99% w moim guście, jakość pierwsza klasa. Wszystkie Dobrego.😘
Transakcja przebiegła bardzo sprawnie i szybko zarówno kupno jak i zwrot. Szkoda bo sukienka bardzo ładna lecz mi nie pasowała do figury.
Wszystkie zamówienia są zgodne z rozmiarem i idealnie pasują. Świetny krój i gatunek materiału.
Zaplanowanie dostawy no i towar . Zgodnie z oczekiwaniem .
SW
Elegancja na najwyższym poziomie. Dziękuję za promocje.
Łatwo można zamówić. Rzeczy zgodne z opisem.
Super sklep. Gorąco polecam.
ER
Ewa R.