molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (214) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1494)

10 lip 2023
Jest ok. W niektórych sukienkach, np krótkich ( ale nie mini)mogłaby być podana jej długość. Dla pań niższych sukienka jest za kolano, dla wyższych przed. To czasami decyduje o zakupie.

1 mar 2024
Jakość artykułów bardzo dobra. Zdecydowanie słabo zapakowane, torebka bez worka ochronnego. Szale bez worków foliowych, ochronnych, wrzucone do papieru... Słabo...
AK
Alicja K.
Nowa Ruda

Opinie nt. sklepu molton.pl

21 sty 2024
21 sty 2024
4 sty 2024
Bardzo dobra firma. Jedyna uwaga yo zbyt krótkie sukienki, przy wzroście 170 cm. Powinny być ciut za kolano a nie przed kolano...
21 gru 2023
Ubranka są śliczne i wygodne.Sukieneczka cudna ,no i wszystko pizostałe jest piękne i cudnie wykonane.Dziękuję za prezent.
4 sty 2024
Wszystko oceniam idealnie. Wysoko cenię jakość produktów MOLTON, obsługę oraz realizację dostawy produktu. Uwielbiam 🥰
5 sty 2024
Komplet bluzka ze stójką plus czarne dresowe spodnie super ale to Molton zawsze najwyższa klasa.
22 gru 2023
Bardzo dobrze uszyta i z dobrych materiałów kurtka. Profesjonalna obsługa klienta. Dziękuję.
13 sty 2024
Good quality products. Easy online shopping and speedy delivery. Recommended !
HO
Halina O.
Ciechanów
29 gru 2023
Polecam wszystkim, super towar!!! , szybka wysyłka !!!Halina
26 gru 2023
Kurteczka piękna i bardzo ciepła :)!
14 sty 2024
Tarnobrzeg
29 gru 2023
10 lip 2023
15 sie 2023
Sklep godny polecenia. Profesjonalna obsługa. Garnitur z brazowymi lampasami piękny. Sweter w kratę z frędzlami przepiękny. Polecam.