molton.pl- Logo - Opinie

molton.pl

Opinie (214) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1494)

10 lip 2023
Jest ok. W niektórych sukienkach, np krótkich ( ale nie mini)mogłaby być podana jej długość. Dla pań niższych sukienka jest za kolano, dla wyższych przed. To czasami decyduje o zakupie.
BB
Barbara B.
Gorzów Wlkp

1 mar 2024
Jakość artykułów bardzo dobra. Zdecydowanie słabo zapakowane, torebka bez worka ochronnego. Szale bez worków foliowych, ochronnych, wrzucone do papieru... Słabo...
AK
Alicja K.
Nowa Ruda

Opinie nt. sklepu molton.pl

20 sie 2023
Sukienka. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Obawiałam się czy rozmiar będzie odpowiedni. Trafiłam w 10. Materiał ładnie się układa
2 wrz 2023

Szybka i sprawna obsługa. Sukienka super leży, jakość pierwsza klasa, wszystko zgodne z opisem. Polecam
16 maj 2023
Profesjonalna obsługa klienta. Zamówienie towaru przez stronę odbyło się szybko, bez problemów. Towar otrzymałam zgodny z ofertą. Przesyłka zapakowana bardzo starannie, z dbałością o estetykę. Sprawiło na mnie bardzo miłe wrażenie, tak zapakowana przesyłka świadczy, iż na każdy etapie dbacie Państwo o klienta. Bardzo dziękuję, doceniam.
19 wrz 2023
Usługa na najwyższym poziomie! Szybko i sprawnie otrzymałam swoją przesyłkę.Sukienka śliczna,rozmiar idealny,kolor identyczny jak na zdjęciu sklepu.Produkty kupione wcześniej w Moltonie zawsze były wysokiej jakości,trwałe i niepowtarzalne.Serdecznie polecam !
EW
6 sie 2023
Bardzo dobra obsługa.Towar pięknie zapakowany ,szybko dostarczony Artykuły zakupione są dobrej jakości, wykonanie bez zarzutów , rozmiarówka zgodna z opisem .Wszystko jest na najwyższym poziomie .Na pewno będę nadal robiła zakupy w tym sklepie .
EM
Ewelina M.
Suchy Las
19 paź 2023
Polecam, to jest top 10 wśród sklepów internetowych, dla nich nie ma rzeczy niemożliwych, dziękuję bardzo za pomoc, czarują, pomagają doradzają, tylko trzeba wiedzieć jak to robić, pytać, pytać, a pomoc przychodzi z wszystkich stron
15 cze 2023
Ubrania są starannie wykonane. Powinno być więcej szlachetnych tkanin, a mniej poliestru. Zastosowanie sztucznych dodatków powinno być uzasadniane na stronie produktu albo podczas filmików ze stylistką.
19 sie 2023

Jestem Bardzo Zadowolona Kupuje i Będę Kupować .Jakość Materiałów i Wykonanie Bardzo Dobre .W tych ubraniach zawsze wygląda się Elegancko . Gorąco Polecam
IP
Iwona P.
Sochaczew
30 cze 2023
Sklep godny polecenia, panie pracujące w sklepie bardzo miłe i profesjonalne amarantowy komplet spodnie i bluzka piękny gorąco polecam. Pozdrawiam.
29 lis 2023
Molton to moje ubrania moje kolory moja jakość ubrań dla mnie wspaniała. Szybko miło przyjemnie. Polecam serdecznie sklep Molton.
20 wrz 2023
Bardzo mila i kompetentna obsluga.Duzo produktow do wyboru,dobrze zabezpieczona szybka przesylka.Polecam zakupy w tym sklepie.
JH
Jagoda H.
Hrubieszów
2 sie 2023

Wszystko co kupię w Zadowolona klientka Molton jest super

Wszystko co kupię w Molton jest super, jakość,krój, tkanina, rozmiar.Dlatego też jestem bardzo zadowoloną klientką.
JS
Justyna S.
Warszawa
19 lip 2023
dokłądne rozmiary dobre zapakowanie, szybka dostawa, trwałe materiały. Jestem Kilientka Molton od lat.
2 lip 2023
Zdecydowanie na plus: szybki czas realizacji i sposób dostawy. Chętniej widziałabym większe rabaty.
4 wrz 2023
10 lip 2023
Rzeczowo załatwiane są sprawy klienta.Wiarygodna i odpowiedzialna obsługa.Nigdy nie zawiodłam sie
7 lip 2023
Zakup udany, rozmiar pasuje, materiał dobry jakościowo, wykonanie staranne, polecam szczerze
2 wrz 2023
Zawsze solidnie, szybka dostawa. Produkty bardzo wysokiej jakości. Rozmiary standardowe.
EM
Ewelina M.
Suchy Las
1 gru 2023
Polecam z całego serca, firma empatyczna, dbająca o klienta, udana transakcja i zakupy,
IP
Iwona P.
Sochaczew
2 gru 2023
Niebieski garnitur piękny ale to po prostu Molton. Odzież najwyższej jakości .