Certyfikat dla 1but.pl

04.09.2014 r.
03.09.2018 r.

Opinie o 1but.pl

4.92/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 469 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 8 204 opinii.

Wszystko tak jak powinno być

Towar trafił do mnie expresowo. Zgodny z opisem i odpowiednio zabezpieczony. Gorąco polecam

Profesjonalny sprzedawca, buty w 100 oryginalne i bardzo wygodne. Polecam

Perfekt, brawo, dziękuję

Polecam, towar jak i dostawa wszystko bez problemu.

Mega zaskoczenie. Przesyłka dotarła następnego dnia po złożeniu zamówienia. Dodatkowo dostałam kilka maili dotyczących statusu zamówienia i powiadomienie SMS. Wielki pozytyw. Polecam

Kolejne zakupy. Bardzo szybka realizacja. Produkt bardzo dobrej jakości. Zdecydowanie polecam

Bardzo udany zakup . Za pierwszym razem zamówiłem za małe buty . Zwrot bezproblemowy . Drugie przyszły idealne . Sam model Salomon shelter polecam 100 . Sklep fachowy . Powiadamia klienta o każdym kroku . Wysyłka gratis . Polecam 1but:) Dziękuję za obsługę. Tomasz

Najlepszy sklep obuwia z jakiego zamawiałem, pełen profesjonalizm Dziękuję

Świetny sklep. Wcześniej nie miałem o nim pojęcia. Bardzo szeroki wybór, super też w kwestii dostępnych rozmiarów butów.

Z płatnością brak problemów, szybka wysyłka i dostawa, zamówienie dokładnie takie jak miało być.

Dodatkowo sklep na bieżąco informuje co się dzieje z zamówieniem w trasie z magazynu do mnie.

Na pewno jeszcze wrócę, dzięki za szybką realizację :)

Towar ok,wysyłka bez problemu.

Rewelacyjne buty, bardzo wygodne i ładny granatowy kolor. Syn zadowolony :)

Transakcja przebiegła bez najmniejszych problemów. Towar zgodny w 100 z opisem. Zresztą to nie pierwszy zakup w 11but.pl. Gorąco polecam.

szybka przysyłka i dobra jakość produktu

Szybko, sprawnie i na temat ... :-)

Informacja o każdym etapie zamówienia. Od zamówienia do otrzymania przesyłki 5 dni. link do śledzenia przesyłki.

Buty zostały tylko dlatego , że wybrane zostały przez syna. Jak dla mnie kiepska wkładka i właściwie brak usztywnienia zapiętka. Dla stópek małych dzieci to przecież bardzo ważna rzecz. Ale to w końcu ekonomiczna linia adidasa.

Najszybsza realizacja zamówienia na świecie Inni powinni uczyć się od Was obsługi Dziękuję

Jestem bardzo zadowolony, szybka dostawa, pełna informacja na każdym etapie dostawy, towar najwyższej klasy. Bardzo polecam zakupy w tym sklepie.

Ekspresowa przesyłka, buty świetnie, bardzo wygodne, normalnie noszę rozmiar 37 I taki zamowilam, pasuja idealnie. Wszystko bez zarzutów, polecam

Polecam. Towar odpowiada opisowi. Buty OK

Jestem miło zaskoczona tak profesjonalną obsługą.Bardzo dobry kontakt. Na bieżącą informacją na jakim etapie jest zamówienie. Szyba wysyłka i co ważne dowód zakupu wysłany @ Dzięki czemu nie boje o zagubienie paragonu :) Sam produkt świetny -gorąco polecam

Bardzo sprawna wysyłka taka na jakiej mi zależało towar bez zastrzeżeń pozdrawiam.

Wszystko sprawnie i bez problemów. Serdecznie polecam.

Zamówiłem tutaj buty i doszły w idealnym stanie było wszystko w jak najlepszym porządku

Od zawsze korzystam z zakupów w tym sklepie , nigdy się nie zawiodłam ani na przesyłce, ani na obsłudze ani na towarze.
Polecam z czystym sumieniem

Zawsze super buty

Super sklep

W tym sklepie wszystko OK.
A nawet lepiej...

Buty Lacoste Chaymon super. Wszystko zgodnie z ofertą. Informacja dla klienta na bieżąco, szybka dostawa - nic tylko kupować. Serdecznie polecam.

Niestety jedynym sposobem dostarczenia przesyłki jest kurier firmy DPD. Nie mam zastrzeżeń do samego kuriera ale dla osoby, która chciałaby aby przesyłka została dostarczona np. po 18.00 jest to bardzo kłopotliwe ponieważ firma DPD nie pracuje po 18.00 oraz nie ma punktów partnerskich, do których można przekierować przesyłkę (ja nie mam możliwości zdefiniowania innego adresu przesyłki niż domowy).

Szybka i sprawna dostawa towaru polecam

Jak zwykle wszystko w jak najlepszym porządku

Szybka dostawa, bezpłatna przesyłka. Towar zgodny z opisem. Buciki piękne i wygodne.

Bardzo szybka wysyłka - polecam

Rewelacja Nie czekaj, tylko tu i teraz możesz zrobić zakupy na miarę Twoich oczekiwań Pełen profesjonalizm, polecam

Buty były zgodne z opisem. Prawidłowe rozmiary.

Bardzo rzetelna informacja o produkcie , który spełnił moje oczekiwania.

1but.pl

1but.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.09.2014 r.

ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
sklep@1but.pl
1but.pl

Media Port GPP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000367684
Piotr Przybylski, Grzegorz Szrama
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1but.pl.