Certyfikat dla 1but.pl

04.09.2014 r.
03.09.2017 r.

Opinie o 1but.pl

4.92/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 3 075 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 7 784 opinii.

Wszystko przebiegło bez zrzutów, z towaru jestem zadowolona, polecam zakupy w tym sklepie

Buty super, cała transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Polecam zakupy w sklepie 1but.pl

sprawnie , zgodne z zamówieniem , polecam w 100

Szybka wysyłka doskonały kontakt. Polecam

Super szybka dostawa. Produkt w moim przypadku pierwsza klasa. Bez zarzutów Sklep polecam w 100

zaletą jest bardzo lekki but, skòra jest odporna przed brudem i wodą
Minusem to wysoka scieralność podszew

Wszystko sprawnie i bezproblemowo. Dostawa szybka. Buty 100 takie jak w opisie.

Przesyłka została dostarczona zaledwie po dwóch dniach i byłam bardzo zadowolona z zamówionych butów. Zamawianie na stronie jest bardzo łatwe i szybkie. Zakupiłam na Waszej stronie już ponad dziesięć par butów. Każda osoba w moim domu posiada przynajmniej jedną parę zamówionych na waszej stronie. Jest godna polecenia Bardzo jej ufam. A teraz czekam na kolejne butki. :)

Zamówienie powinno być realizowane w nieco krótszym czasie.

Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie, przesyłka dotarła błyskawicznie. Towar zgodny z opisem. Polecam zakupy w tym sklepie, ja napewno tu wrócę po więcej par butów :).

Płaszcz super zgodny z opisem Wymiary pasują idealnie Informacje o zamówieniu i dostawie na bieżąco.Polecam

Polecam.

Najwspanialszy sklep z obuwiem w całym internecie. Mam do Państwa pełne zaufanie. Wszystko jasno opisane, świetne ceny i szybka wysyłka. Widać że sklep dba o klienta. Jestem mega zadowolony ze swoich nowiutkich martensów.Polecam serdecznie wszystkim zakupy w sklepie 1but.pl .

Wszystko jak należy, szybko sprawnie.

wszystko bardzo szybko towar doszedl zgodny bez zadnych wad wszystko w jak najlepszym pozadku polecam tu zakupy

Zdecydowanie najlepszy internetowy sklep z markowym obuwiem Korzystne ceny, często zdarzają się promocje. Również bardzo szybka realizacja zamówienia (swoje Conversy na platformie zamówiłam w niedzielę wieczorem, a dostałam już we wtorek około 14:00) oraz towar zgodny z opisem i zdjęciami na stronie. Poza tym można znaleźć wiele perełek, których nie ma na innych stronach. Jak najbardziej polecam

Bardzo szybka wysyłka. Jestem bardzo zadowolona ze sklepu i na pewno chętnie skorzystam z ich usług po raz kolejny.

Błyskawiczna dostawa, produkt w 100 zgodny z opisem. Polecam

Jestem wyjątkowo zadowolony z zakupów w tym Sklepie. Doskonała komunikacja w procesie zamawiania i dostarczania towaru, bardzo szybka realizacja zamówień i na dodatek transport przez DPD gratis. Przy tym ważne, że otrzymany towar jest w pełni zgodny z parametrami zamówienia i oferty na stronie sklepu.

BARDZO SZYBKA WYSYŁKA.
JAKOŚĆ TOWARU BARDZO DOBRA

Szybko i sprawnie.

Polecam.

Buty doszły błyskawicznie i świetnie sprawdziły się w górach. A do tego były w znakomitej cenie :)

Polecam Buty bardzo estetycznie wykonane. Rozmiarówka klasyczna. Szybka dostawa.

Całe zamówienie przebiegło bardzo szybko i sprawnie. Buty wyglądają dokładnie tak jak na stronie 1but.pl . Jestem bardzo zadowolony i polecam.

Jestem zadowolony z dokonanych zakupów oraz ogólnej jakości towaru.

Polecam. Jak zawsze szybka dostawa i towar zgodny z opisem.

Dobry kontakt, ekspresowa wysyłka, towar zgodny z opisem

Wszystko było dobrze towar zgodny z opisem bardzo szybka dostawa

Szybka dostawa, buty idealne do biegania

jedna z najlepszych sklepów w sieci. warto polecać

Towar zgodny z opisem, szybka dostawa, nic dodać nic ująć. Nie oceniłem serwisu dla klientów, ponieważ nie miałem okazji tego sprawdzać (nie wiem czy ocena jest wyświetlana pojedyncza, czy dla "Dostawa", "Towar" i "Serwis dla klientów" osobno - dlatego o tym piszę). Polecam.

WSZYSTKO SUPER DOSTAWA BARDZO SZYBKA TOWAR JAK NAJBARDZIEJ ZGODNY ZE ZDJĘCIEM

Dostawa bardzo szybka jak błyskawica,buty wytrzymałe warte tej ceny, bardzo miły konakt.

Solidna firma. Niezawodni.

czasami robię u Was zakupy i zawsze jestem Bardzo zadowolony.Pozdrawiam

Świetny towar, sprawna dostawa oraz genialny serwis dla klientów.

Kolejny raz profesjonalnie zrealizowane zakupy, czyli szybka przesyłka i towar zgodny z zamówieniem bez jakichkolwiek zastrzeżeń, niska cena, więc po co chodzić samemu do sklepu na zakupy jak można przez internet. Gorąco polecam zakupy na tej stronie.

Buty bardzo wygodne i bardzo szybko dostarczone. Polecam.

1but.pl

1but.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.09.2014 r.

ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
sklep@1but.pl
1but.pl

Media Port GPP Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp. K.
ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000367684
Piotr Przybylski, Grzegorz Szrama
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek w kategoriach: dostawa, towar i serwis dla klientów. Na podstawie tych opinii codziennie obliczana jest łączna ocena sklepu. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z zakupami na 1but.pl.