Certyfikat dla 1but.pl

04.09.2014 r.
03.09.2018 r.

Opinie o 1but.pl

4.92/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 920 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 8 055 opinii.

Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem, brak jakichkolwiek problemów, jestem zachwycona :D

Buty są bardzo ok, polecam

szybka dostawa, towar zgodny z opisem, super cena, profesjonalne podejście do klienta

Jak zawsze szybko i bez komplikacji. Polecam.

super wszystko sprawnie i szybko.

Przesyłka ekspresowa Buty zamówiłam w środę, w piątek już miałam na nogach :-) serdecznie polecam sklep. Co do samego obuwia salomon speed cross 4 dopiero zaczynam użytkować, póki co bardzo wygodne i lekkie. Jedyna uwaga do rozmiarówki - nie można sugerować się wymiarami wkładki podanej przed producenta, rzeczywisty rozmiar jest około 0,5 cm większy.

Wszystko bez żadnych zastrzeżeń. Szybka wysyłka, towar zgodny z opisem. Gorąco polecam

Dostawa szybka, a towar godny z zamówieniem polecam :)

Zakupy tutaj to przyjemność

Wszystko poszło ladnie i szybko bez zadnych problemow

Buty bardzo dobre, używane w różnych warunkach (nie tylko do gry w kosza).

Fajne i ładne buty super materiał.

Adidasy Nike Wmns Downshifter 6 są śliczne , wygodne ,lekkie ,bardzo dobrze się biega dzięki amortyzacji .
Rozmiar zgodny .
POLECAM

rewelacja, dobra cena, szybka przesyłka, czego chcieć więcej?

bardzo dobry wybór. Polecam zakupy w tym sklepie.

Natychmiastowa realizacja zamówienia, bardzo szybka wysyłka

Towar zgodny z opisem i zdjęciami. Klient na bieżąco informowany o statusach zamówienia. Szybka realizacja. Pierwsze zakupy, ale na pewno nie ostatnie:)

Byłem na bieżąco informowany o statusie zamówienia. Towar jest zgodny z opisem, został bardzo szybko dostarczony.

Jestem bardzo zadowolony z produktòw oferowanych przez 1but.pl .Będę polecał sklep znajomym.Uważam że sklep podchodzi do klijenta bardzo profesjonalnie i uczciwie

wszystko super, zawsze wszystko na czas, bez problemowo POLECAM

Kontakt na najwyższym poziomie, zamówiony produkt bez zastrzeżeń co oznacza że nawet najmniejsze detale wykończone są ponad przeciętną... Zaskoczyliście mnie Państwo pod względem dostawy jak i jakości dostarczonego obuwia.

Pozdrawiam załogę i do następnego...

kolejne udane zakupy. polecam

Butów u Was w sklepie tyle jest do wyboru i koloru jak kwiatów i owoców u mnie w ogrodzie W butach od Was tylko do ogrodu

Szybka obsługa, buty super- przesyłka dobrze zapakowana, powiadomienie na mail. Polecam ten sklep

To już mój drugi zakup w tym sklepie i po raz drugi wszystko przebiegło błyskawicznie, na bieżąco byłem o wszystkim informowany. I taka wiadomość do wszystkich: warto podzielić się opinią, ja to zrobiłem i wygrałem bon o wartości 100 zł, więc ta informacja jest w 100 prawdziwa. Odkąd poznałem ten sklep, gdy szukam obuwia, zawsze w pierwszej kolejności zaglądam na stronę 1but.pl :) Pozdrawiam :)

transakcja przebiegła sprawnie i zgodnie z zamówieniem.

Duży wybór . Obsługa na najwyższym poziomie. Polecam

Super buty, świetna cena, szybka dostawa.
Wszystko na najwyższym poziomie.
Szykuje się do kolejnych zakupów w sklepie 1but.pl i polecam to wszystkim

Wszystko na odpowiednim poziomie :)

Jak najbardziej polecam ten sklep. Szybka obsługa, dostawa na następny dzień. Szczerze polecam w 100 Buty jak ze zdjęcia. pozdrawiam

Świetny produkt, świetna dostawa. Zaufana stronka, będę wracał częściej, to już mój 3 zakup i jestem w 100 pewny, że nie ostatni

wszystko ok towar zgodny z zamówieniem

Szybka i fachowa obsługa, a towar w bardzo dobrej cenie. Polecam.

Sandałki wyglądają nieźle, sprawują się rewelacyjnie. W mieście, w terenie, na rowerze. Kilka razy przemokły na wskroś (jazda rowerem w burzy), kilka razy "przespacerowały" się po plaży. Dalej wygodne.

Kurierzy bardzo sprawnie doręczają paczki, są bardzo uprzejmi dla klienta

Towar jak i obsługa godna polecenia.

Polecam.

Dobre

1but.pl

1but.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.09.2014 r.

ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
sklep@1but.pl
1but.pl

Media Port GPP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000367684
Piotr Przybylski, Grzegorz Szrama
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1but.pl.