Certyfikat dla 1but.pl

04.09.2014 r.
03.09.2018 r.

Opinie o 1but.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 1 035 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 8 313 opinii.

Buty ADIDAS TEREX SWIFT R zajefajne oraz sklep. Polecam

Szybka realizacja zamówienia oraz wysyłka. Towar rewelacyjny, bardzo dobra jakość, zgodny z opisem.

Kiedy przyszła zima, a moda na odkryte kostki minęła, zdecydowałem się kupić buty. Nie był to wybór prosty, ponieważ butów zimowych nie nosiłem od ładnych paru lat. Przeszukałem cały internet w poszukiwaniu inspiracji na zimową nożną ekspresje. Na 1but znalazłem bilet w najniższej cenie. Bilet na przygodę. Przygodę z kostkami pozbawionymi uczucia zimna i bezpieczeństwem jakie dają buty zimowe.

Oryginalny produkt w najniższej cenie jaką mogłem znaleźć, polecam

Jestem zadowolony z butów oraz szybkiej wysyłki.

Transakcja przebiegła pomyślnie, bardzo szybka dostawa, polecam.

dobra cena na buty.

Jestem bardzo zadowolona z dostawy, zostałam poinformowana wcześniej o której godzinie mogę spodziewać się Pana Kuriera i faktycznie pojawił się w obiecanym zakresie czasu. Zakupy przebiegły bardzo sprawnie, na bieżąco byłam informowana mailowo o tym co dzieje się z moim zamówieniem.Jedyny malutki minus jest taki, że kolor butów różni się trochę od tego jak wyglądały na zdjęciu. Polecam wszystkim

Bardzo dobry sklep

Nie bedzie ciekawego opisu bo jestem w tym słaby:) Pierwszy mój zakup butów przez internet i jetem bardzo zadowolony. Wroce

Wszystko sprawnie i szybko.

Wszystko w najlepszym porządeczku...100 zadowolenia, buciki 1 liga...

Jestem bardzo zadowolony,z usługi jak i z towaru.W przyszłości będę korzystał z tej formy zakupów.Pozdrawiam

Buty świetne, ciepłe, nie przemakają. Wystarczy zaimpregnować , idealne na późną jesień. Rozmiar faktyczny nie zaniżony. Kupiłam pół numeru większe ale świetnie trzymają się na nodze

fantastic :P

To kolejny zakup w waszym sklepie. Uwielbiam Was. Bardzo szybka wysyłka i świetne info. Buty są idealne

Wszystko super, polecam

Szybka realizacja zamówienia, pełne info o statusie dostawy, produkt odpowiadający naszym oczekiwaniom. Tak dalej. Pozdrawiam.

Zakupy w Państwa sklepie uważam za bardzo udane i na pewno jeszcze nie raz wrócę do Państwa po obuwie Żałuje, że już wcześniej nie znalazłam tego sklepu internetowego. Oferujecie buty w super jakości, na przesyłkę nie czekałam długo bo były prawie natychmiast choć w tym przypadku różnie bywa bo to już część która jest zależna od kuriera. Obuwie które zamówiłam jest ekstra jakości. POLECAM GORĄCO

GIT

Wszystko super:)

Wszystko super.

Buty zgodne z opisem, dostawa błyskawiczna, z serwisu dla klientów nie korzystałam, bo nie było potrzeby. I bardzo dobrze

Szybka dostawa, zamówienie zrealizowane bez zastrzeżeń

Sklep super polecam wszystkim

Polecam zakup w tym sklepie z towaru jestem bardzo zadowolona

Buty super, zawsze szybka wysyłka.

Produkt zgodny z opisem bardzo polecam.

Szybka obsługa, towar zgodny z opisem gorąco polecam

Szeroki asortyment obuwniczy. Szybka dostawa.

Dziękuje i polecam.

Wysyłka w tempie ekspresowym, buty w stanie idealnym. Jestem bardzo zadowolony z obsługi i jasności systemu na stronie. Dzięki pierwszej dobrej transakcji zachęciłem się do kolejnych. Polecam każdemu stronę 1but.pl ;)

Duży wybór, szybka wysyłka

Bardzo dobra i szybka obsluga

Polecam.

super buty szybka dostawa towar zgodny z opisem na pewno powrócę do was nie raz

Super buty, świetnie się biega w nich, bardzo dobra obsługa Klienta

Nie ma co komentowac, wszystko na najwyzszym poziomie. pozdrawiam

1but.pl

1but.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.09.2014 r.

ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
sklep@1but.pl
1but.pl

Media Port GPP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000367684
Piotr Przybylski, Grzegorz Szrama
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1but.pl.