Certyfikat dla 1but.pl

04.09.2014 r.
03.09.2017 r.

Opinie o 1but.pl

4.93/5.00

Ocena łączna obliczona została na podstawie 2 492 ocen zebranych za pośrednictwem systemu Trusted Shops w ciągu ostatnich 12 miesięcy.
Od czasu rejestracji zebrano 7 948 opinii.

Bardzo lubię Wasz sklep i zakupy u Was to pestka minimum formalności,chwilka czekania i już moje piękne buciki idą ze mną w świat.

gorąco polecam

Na plus:
- asortyment
- obsługa
- kontakt
- ceny
Na minus:
- brak minusów

Rewelka ... Polecam wszystkim.

Bardzo dobra firma, ale musi sprawdzian buty wczesniej wyslac dla klientow.

Polecam zakupy w sklepie 1but.pl

Wszystkie buty kupuję w waszym sklepie. zawsze pasują, są takie jak na stronie internetowej.

wszystko ok, polecam

Super buty w super cenie :)
Polecam :)

szybka i sprawna wysyłka dobrze zorganizowany proces zwrotu wymiany produktu. intuicyjna strona internetowa, lepsza mogłaby być jedynie wyszukiwarka produktów np. wg marek, rozmiarów, cen, linii obuwia np. nike janoski lub nike air max. wszystko ok pozdrawiam serdecznie

Polecam sklep, buty dotarły w wyznaczonym terminie, towar był bez jakichkolwiek wad , sprawuje się bardzo dobrzę

wszystko profesjonalnie załatwione polecam

Wielkie ukłony za dostawe, na bardzo wysokim poziomie. Jestem pod wrażeniem

Bardzo szybka realizacja, buty super - polecam

no i fajnie :)

Szybka dostawa, buty w 100 oryginalne także polecam

Błyskawiczna wysyłka i dostawa,świetny kontakt,szczegółowe informacje o przebiegu zamówienia aż do momentu dostawy,towar świetny 100 zgodny z opisem.Generalnie 5 z plusem

Z czystym sercem i dużym uśmiechem pilecam zarówno sklep, jak i zakupione buty

Szybka dostawa, buty takie jak na zdjęciu :)

Szybko sprawnie i przyjemnie, do tego towar świetnie zapakowany, a na każdym kroku mail z informacją co dzieje się z butami. POLECAM

jak dla mnie to najlepszy sklep internetowy

Błyskawiczna dostawa :) Towar zgodny z opisem :) Polecam sklep i ja na pewno jeszcze skorzystam :)

Zamówienie przebiegło szybko, sprawnie i bezproblemowo :) Jak zwykle z resztą. Pozdrowienia dla zespołu

Towar dostarczony i zgodny z opisem.

Profesjonalny sklep, terminowa obsługa. Polecam w 100

wszystko super

Wysyłka ekspresowa, nie zdążyłem nawet pochwalić się dziewczynie o zamówieniu nowych butów, a już były na moich nogach. Zamówiony towar w 100 zgadza się z opisem, buty są świetnie wykonane, nie ma mowy o jakichkolwiek niedociągnięciach. Kontakt z obsługą idealny - odpowiedź w 5 minut przez Facebooka. REWELACJA

Wszystko git

Idealne zakupy. Polecam.

Nic dodać, nic ująć 10/10.

Pełna komunikacja ze sklepem, byłam informowana na każdym etapie co dzieje się z moim zamówieniem. Buty porządnie zapakowane, dostarczone przed czasem. Sklep odkryty przypadkiem, a jestem pewna, że to nie będzie moje ostatnie zamówienie :) Polecam bardzo

Minus za dostawę.
W dzisiejszych czasach przyzwyczaiłem się, że jak zamawiam coś w poniedziałek rano to jeszcze tego samego dnia, albo następnego przesyłka wychodzi od nadawcy. Tutaj przesyłka wyszła w środę późnym popołudniem. na szczęście całkowity czas realizacji uratowało DPD, bo miał łatwo (Poznań - Wrocław). Buty okej, chyba miały za sobą jakiś zwrot, ale są ok.

Wszystko OK

Świetna obsługa, klient jest powiadamiany o każdym kolejnym etapie dostawy, towar zgodny z zamówieniem ;).Super ;)

Cudowne buty, 100 oryginalne.Mozna kupowac bez obaw :)

Szybko i tanio, a co więcej produkt w 100 oryginalny

Kolejny raz doświadczyłem super komunikacji z obsługą Sklepu przy wyborze towaru i realizacji zamówienia. Ponadto towar jest zawsze zgodny z opisem na stronie internetowej Sklepu i każdorazowo bardzo dobrej jakości. Polecam ten Sklep wszystkim szukającym udanych zakupów.

rewelacja, dostawa 1 dzień produkty których nie ma nigdzie indziej.

Wszystko w porządku. Polecam..

super

1but.pl

1but.pl uzyskał certyfikat Trusted Shops w dniu 04.09.2014 r.

ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
sklep@1but.pl
1but.pl

Media Port GPP Sp. z o.o. Sp. K.
ul. Baraniaka 96/98
61-245 Poznań
Rejestr handlowy
Rejestr Przedsiębiorców KRS:0000367684
Piotr Przybylski, Grzegorz Szrama
Realizacja każdego z zamówień może zostać oceniona w skali od 1 do 5 gwiazdek. Klienci mogą ocenić sklep do 6 miesięcy od daty złożenia zamówienia. Na podstawie punktów przyznanych za towar, dostawę i obsługę obliczamy dla każdej dodanej opinii ocenę średnią (średnia arytmetyczna). Łączna ocena sklepu internetowego stanowi średnią wszystkich takich ocen z ostatnich 12 miesięcy. Dodając komentarze, klienci opisują swoje doświadczenia związane z korzystaniem z 1but.pl.